Kimin ne sıkıntısı varsa hergun birine yapalım,Salavat-ı Fatih ve Ya Latif c.c esmasi ile dua

Kuzum daha iş bitmedi sabah 7 de uyanmıştım domatesler anca bitti salçalık menemenlik vs dogra yika kaybat vs vs tabi yarin için temizlik vs de yaptık ben artik dayanamaz olunca yattim uyumaya çalışıyorum ben sandım ki günlük 1 kisiye okuyacağız ben hazala okuyup gece bildirecekdim ama 3kisi olmuş yarin bir şekilde tamamlayacagim yarın da oğlum gelecekti ama bir 3 4 saat ayiririm artik dualar icin 7 ayetel kursi nas felak ve fatiha da okuyorum ben
Tamam canım sana ne zaman uygun olursa okursun. Biz şu günleri kullanalım diye acele ettik birden fazla kişiye okuma yapalım dedik ondan öyle oldu. Sen bayramını yap, oğlun da geliyormuş :KK200:

Canım sen diğer arkadasinda yani isabellanin da duasını paylaştığını görünce kildi sandım ama eğer hakka girdiysem yeniden okuyayim kilinca

Canım ben kildin sandım isterseniz kikincada okurum yanlış bisey yapmak istemem naısl derseniz
:110:

Sorun değil canım okuyabilirsen yine benim için okursunuz :KK200:

Kizlar isabelladan sonra ben varim.. Bugun yetisir mi bilmiyorum ama niyetimi yazayim ben de..

Meryem kızı Şule
Niyetim: İçinde bulundugum zor durumdan biran once kurtulmam, eşimin ve benim tez zamanda feraha ermem icin insallah

Siramiz bu canim kariscak bisi yok bence.. su an isabellladayiz. Sonrasi alt alta yazio ztn. Evet bildirimler tam gelmedigi icin karisti. Bende o yuzden liste yaptim. Kurbandan son
Kisinin niyetini alioruz anne ve ismiyle.
Sonra 7ser ayetel kursi felak nas
3 ihlas bi fatiha
Sonrada 1000 ya Latif ardindan 100 tane salavati Fatih okuyoruz. Sonrada bitirip okudum die bildirim yapiyoruz.

S Sabr-Sukur-Dua 》》 Ayse kizi neslihan
"Tez vakitte hayirli bi evlat olmasi icin"

@Hazal 》》 Rukiye kizi hazal
" Gonlundeki hayirli evliligi yasayacak birinin karsisina cikmasi icin"

C CanSimidi 》》 Rabia kizi Canan
" tez vakitte sifa bulmasi icin "

@Isabellla 》》 Sadiye kizi mervenur
"Hayirli bi evlilik icin"

O olurolur 》》 meryem kizi sule
"Icinde bulundugu sıkıntıdan kurtulmasi icin"

Ber ra Ber ra

Bildirim yapılmadığı için kiminki tamamlandı belli olmuyor. Bu okumalar karışık oldu biraz bence.

Ben @Isabellla ve O olurolur için yarın okuma yaparım artık, bitince haber veririm. Şu an kendimi pek iyi hissetmiyorum.

Bende okuyamadim henuz isabella icin. Hepimiz yarina kadar tamamlayalim. Sonrada kalan iki arkadasa okuruz insallah

Ben şimdi Isabellla için okuycam ondan sonra da sana okumayı düşündüm de. Bayram ziyaretleri başlamadan ikisini de bitireyim dedim. Zaten en fazla 40 dakika sürüyor.

X