Kimin ne sıkıntısı varsa hergun birine yapalım,Salavat-ı Fatih ve Ya Latif c.c esmasi ile dua

sana bu tarz bi imada bulunmadım yanlış anladin sanırım...

en basta soyledim mazeretliyken sadece esma cekeriz die. O zmnda deseydiniz keske simdi siz okudugunuz icin sende haksizlikmi yapiorum acaba dedigin icin bi sucluluk psikolojisine girdim. Okumak istemiomusm gb oldum sanki

Kisinin niyetini alioruz anne ve ismiyle.
Sonra 7ser ayetel kursi felak nas
3 ihlas bi fatiha
Sonrada 1000 ya Latif ardindan 100 tane salavati Fatih okuyoruz. Sonrada bitirip okudum die bildirim yapiyoruz.

Selenofil 》》 Rukiye kizi hazal
" Gonlundeki hayirli evliligi yasayacak birinin karsisina cikmasi, borclarina odeme kolayligi icin"

C CanSimidi 》》 Rabia kizi Canan
" tez vakitte sifasini bulmasi icin"

Hannaz 》》
"Icinde bulundugu zor durumdan cocuklariyla birlikte bi an once kurtulabilmesi icin"

S Sabr-Sukur-Dua 》》 Ayse kizi neslihan
"Tüp bebek tedavisinin basarili sonuclanip hayirlisiyla saglikli bi evlat olmasi icin"

Hannaz canim sira sende kilarsin namazini

Ben dün okumuştum ama bildirim yapamamıştım .
Günaydın arkadaşlar . Canım kıldım ben namazımı , gün içinde ben de kendim için okurum bildirim yaparım İnşAllah .

Kizlar annemin kalbi durdurulup makinaya baglanarak buyuk bi ameliyat geciricek doktorlar asiri riskli dio. Duam o ameliyati sag salim hayirlisiyla atlatip yanimizda olmasi, torununun olmasi.. Cok istiyio benden bi torun.. Eger o vefat ederde bu bebek oyle gelirse.. bilmiorum iste.
Allah kimseyi annesiz babasiz birakmasin. Birgun yasicaz biliorum ama gecinden versin insallah daha 50 yasinda bile deil

S Sabr-Sukur-Dua senin için 3 gün üst üste okuyalım mi? Diger arkadaşlar be der bilemiyorum ama dün senin için okundu bu 2 gün de senin için okumak istiyorum ben

Saol canim Allah razi olsun cok dusuncelisiniz Bu gece annemin yaninda kaldim hastanede. Dier arkadasada uygunsa eve gecince namazi kilar haber veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…