Kimin ne sıkıntısı varsa hergun birine yapalım,Salavat-ı Fatih ve Ya Latif c.c esmasi ile dua

Fatiha dua niyetiyle okunabilir. Ayrıca Kur’andaki duaya benzeyen ayetler de Kur’an okuma niyetiyle değil de dua maksadıyla okunabilir.

Adetli kadinlarin çeşitli duaları okumalarında, tesbih ve tehlil kelimelerini söylemelerinde ve Hazret-i Peygambere salât ve selâm getirmelerinde hiçbir mahzur yoktur.

Tamam canim o zaman okudu say birazdan başlarım ama bence salavati fatih de okunur tefieiciye için okunur diyolar S Sabr-Sukur-Dua

Tefriciyede okunmuo biliorum bn canim. annem ameliyat olcak onun icin okuoruz devam edemedm mesela.. yada dagitirken hastayim diip almayanlar oldu

Salavat lar ayet değil ama. Sen nasıl istersen tabi de bana da böyle yarım kalıyor gibi geliyor.

Yarim kalmaz canim. Mesela Allah bana dua edin demis, dua etmeyi bilmeyen sussun sadece el acsin demis. Bizim niyetimiz belli.. Duyan belli. Sen icini rahat tut yarim deil Allahin izniyle

Ben okuyayim o zaman içim rahat etmiyo dun bana herkes okudu çünkü hakka girms gibi hissederim

Tefriciye okunur. Ezbere bilmiyorsan bi kagida yazip bakarak okursun. Salavati fatih de okunur. Esmalar da okunur mazeretliyken

Ezberimde.. icim rahat etmediginden okumuorum cunku simdiye kadar hep okunmaz die duydum okutmadilar yani. hocalarimdan netten ve tv den. O yuzden suphe oluo icimde.

Ca
Ben okuyayim o zaman içim rahat etmiyo dun bana herkes okudu çünkü hakka girms gibi hissederim

Canim bunun hakla ne ilgisi var Allahaskina. Keyfinden okumazsan hakka girersin bu bi mazeret Allahtan gelen bisi. Kimi hocalara bakarsan kurani kerimide okutuo hastayken. Bana dogru gelmio belki hep oyle duydugumdan bilmiorum. Duam belli duyan belli yine cansimidi icin duami ettim esmami cektim. Salavat okunmuo die duam kabul olmucak die bisimi var simdi

Baska bi grupta 313 ayatel kursi okuyoruz ondada mazeretliler okumuyo. Ama hic kimse sen bana okumadin hastaydin die bisi soylemio

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…