Kim haklı??? Ben ne yapacağım

Hayalimsi_n,
iyi bir anne değil miyim diye kendi kendinizi sorgulayıp bu kadar üzülmeyin,inanın aslında iyi bir anne olmakla veya olmamakla alakası yok ergenliğin,bence tüm anneler iyiler,yavrularının iyiliğini düşünüyorlar ama uygulanan metodlar yanlış,şöyleki bizler evlatlarımızın davranışlarında terslik sezdiğimizde o davranışı düzeltip bizim istediğimiz gibi davranmasını veya bizim gibi tepkiler vermesini istiyoruz,oysaki çocuklarımız biz değiller,bizim karakterimize sahip değiller,onlar bir birey ve kendilerine ait bir kişilikleri var,sizin istediğiniz gibi davranması konusunda diretirseniz ters teper,siz nasıl olmasını istiyorsanız tam tersi olur

Kızınız var olduğunu,kendisininde bir birey olduğunu ispat etmeye çalışan bir çocuk daha.
Kesinlikle bir uzmandan yardım almalısınız,seni psikoloğa götürelim derseniz elbette kızınız tepki verir çünkü şimdilerde siz ne derseniz tam zıttını yapma yaşında.

Kızınızı hemen psikoloğa götüreceğim diye uğraşmayın,en iyisi bir uzman bulup önce siz başlayın seanslara,kızınızın tepkilerini,sizin bu tepkiler karşısında nasıl davrandığınızı anlatın,psikoloğa gitme konusunda kızınızla sorun yaşadığınızı anlatın,gideceğiniz uzman sizi yönlendirecektir.

Umarım kızınızla aranızdaki tüm sorunlar ortadan kalkar ve herşey güzel olur.

ilgin icin tesekkurler canim elimden geleni yapiyorum ama olmuyor bende senin gibi dusunuyorum uzman yardimi olmadan ben bu isin icinden cikamayacagim ben hayatimda sivilce nedir bilmezdim ama simdi yuzum sivilce dolmus stresten bu kiz beni oldurecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…