kilom kontrolden çıktı...

mrb canım benimde hiç bulantım kusmam olmadı herkes erkek dedi ve istatistik tuttu:))hayırlısı olsun illaki herkesin olacak diye bir şartı yok zaten bu metabolizmayla alakalı birşey.hayırlı olsun canıma.s.

kesinlikle zeynep annem ne bende ne abimde bulantı yaşamamış ve hem oğlu hem kızı var teyzemde öle ilki kız olmuş sonra erkek yani .....

merhaba canım,
Yağlı ve şekerli herşeyden uzak durmalısın.
Ben şekerli olarak yalnızca dondurma yiyorum.
Bol bol su içmeyi unutma.

hiç hamile gibi bile durmazsın değil mi boyun kilon kaç bı iki kilo sadece göbek mi biraz daha yemeyi artır bence...
ben 1.70 boyundayım kilom hamile kalmadan önce 59 du şimdi altı aylık hamileyim 61 oldum...öyle de bir yiyorum ki anlatamam...görenler bana ithal hamile diyorlar arkadan bakıldığında manken gibiyim, ancak önden bakıldığında hamile olduğum anlaşılıyor sadece karnım var basenlerim falan da yok..

ii...laelaelaelaelae maşşallah

ben daha 6 hafta 4 günlük hamileyim mide bulantılarım yeni başlıyor sadece 2 gündür var ve çok kötü 51 ile başladım şuan 49 kiloyum 2 kilo zayıflamışım herkez dahada zayıflarsın diyorlar herkez başka birşey için üzülüyor kimi alıyorum diye kimide benim gibi veriyorum diye

kızın kilosu kontrolden çıkmış canı sıkkın manken gibi arkadaşların yazdıklarını okuyunca hepten bunalıma girecek gerçi ben de çok kilo aldım ben de iç çektim yani ama olmaz ki :))))

kızın kilosu kontrolden çıkmış canı sıkkın manken gibi arkadaşların yazdıklarını okuyunca hepten bunalıma girecek gerçi ben de çok kilo aldım ben de iç çektim yani ama olmaz ki :))))

aynen ööle şekerim:roflol:

aynen ööle şekerim:roflol:

ekmek hiç yeme bol bol susadikça süt iç bak mesela ben sütü hiç sevmem ama soğuk olunca içebiliyorum.hem seni tok tutar hem bebeğin vitamin almiş olur içinede biraz bal kariştir süper oluyo.ve daha çok sulu gidalar tüketmeye çaliş çorbayi seviyosan günde 2 öğün çorba iç ama ekmeksiz ve diğer yemekleride ekmek tüketmeye çaliş bu kadarda kendini kahretme herşey yoluna girer.dönem dönem iştahin açilip kapanabilir.

Nazocum bulantım olmadı dedinya bebişinin cinsiyeti belli oldumu? Benimde 8 hafta 3 günlük oldum ama bulantım yok. Herkes oğlan yorumu yapıyoda ondan merak ettim canım bakalım istatistik tutacakmı?yerimseniben

cnm benimde hiç bulantım olmadı ama kızım olcak cinsiyetle alakası yok bnce

benim de hiç ama hiç mide bulantım olmadı kızım olcak :))

benimde oğluma hamileyken 6 ay kustum 5 ay hiç kilo almadım 3 kilo zayıflamıştım 12 kiloyla doğuma gitmiştim sonrasında hepsini verdim.şimdiyse hiç bulantım yok bir kilo almışım.anlaşılan her gebelik farklı ve kişiden kişye değişiyo.

Ben 22. haftamdayım ve şimdiye kadar toplamda 6 kilo almışım. çok mu abartı gidiyorum kızlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…