kilo vermek istiyorum ama...

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
kızlar kilo vermek istiyorum ama rejim yapmaya korkuyorum sütüm iice giderse diye(zaten azaldı ve kızım mamayı hiç istemiyor) off napıcam.ilk zamanlar ne güzel veriyordum şimdi hiç vermemiş gibi eski kilolar geri geldi.göbek popo aynen duruyor, eski kilosuna dönenler var ne güzel, ne olacak bu böyle bilmiyorum, 66 kiloyum sanırım zaten hamileliğimi 68 le tamamladım. istemesemde zaman zaman takıyorum şu kiloyu off....:çok üzgünüm

aynen ılk zamanlar epey bırden vermıstım kıloyu sımdı gerı geldı hepsı :S emzırme donemınde oldugum ıcın rejımde yapamıyorum yazda geldı ne olcak halımız

hiç doğumamış gibi olanları kıskanıyorum valla, bünye meselesi bide sezeryan olunca kesiden dolayı ordaki kaslar zayıflıyormuş, nolcak böle bilmiyorummm????

valla doğru dürüst emziremedim şimdi bebeğim hiç almıyor memeyi. 59 kilo ile hamile kaldım şuan 74 kiloyum yaza düğünümüz var ne yapıcam bilmiyorum bir an önce başlamam lazım

diyet için acele etmeyin bence 6 ayı tammalayalım ondan sonra yaparız kızlar..
ama ben karbonhidrat alımın ave yağ oranına dikkat ediyorum..
yoğut yemeyi ihmal etmeyin..veeeeeeeeeee bol su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…