Kilo takibi: Gebelikte kilonuzu nasıl kontrol altına alırsınız?

Canım herkes kusacak diye bir şart yok bende 10.haftadayım hiç kusmadım midem de bulanmadı Allaha şükür.

22.haftadayim ben 13 kilo aldım bile :S yazdıklarınızı okuyunca biraz endişelenmedim değil ama benim de hiç midem bulanmadi hiç istifra etmedik, sigarayı hemen bıraktım ve düşük tehtidi sebebiyle ilk 3 ay hep yattım.bu yüzden mi fazla kilo aldım acaba yoksa kendi mi mi kandırıyorum

Canım mide bulantın olmadıysa yediğin yaramış demek ki. Kalorili şeyler tükettiysen almışsındır. Biraz dikkat et bence yediklerine hamur işi vs kilo yapan her şeyi tamamen çıkart hayatından. Az az sık yemek ye. Son zamanlarda daha hızlı alınıyor deniyor çünkü.

canım hiç sıkıntı yapma. bende ne kusma , ne yemeklerden tiksinme hiçbir şey olmadı. aksine iştahim daha çok açıldı. ki muhtemelen kullandığım kan ilaçlarının etkisi var. ama bebeğim çok şükür sağlıklı.
bir sıkıntın olmadığı için şükretmelisin bence

Herakles35 Canım biliyor musun bende ilk aylarda deli gibi salatalık yedim. Ayrıca kabak çekirdeğini de çok severek yiyiyordum. Kendime benzettim seni. Bende de bulantı sabahları oluyordu sadece ve koku hassasiyeti de iştahımı kapatıyordu o kadar. Mutlu ol rahat bir hamilelik geçireceksin inşallah

Malesef çok almışsın canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…