Kilo problemi

imagemaker imagemaker kuzenım cevap yapmış..

Atak evresi herkese göre değişiyor..dukan sıtesındekı teste göre belirleniyormuş kaç gün olacağı..kımı 2,kımı 3 kımı 7 gün yapıyormuş..

Yani sende dukan yapcaksan o testi yapman lazım..kendı boy ve kilon..nasıl beslendıgınle ılıntılı bı test sanırım..
Kuzenim 3gun yapmış atagı

Bende az havalar ısınsın,annemın calıstıgı guzellık salonunun spor salonuna gıtmeye başlıyacam..
Yıllardır kocama yalvarıyorum bana koşu bandı al dıye..hıc aklıma gelmedi annemin oraya gitmek..dibimdeki şeyi görmüyorum..ya hava duzelsın belkı oraya bıle gıtmem acık havada kızımla yuruyus yaparım..bi şekilde sıkılasırım..bu yıl yaşlandıgımı hıssedıyorum zaten..yuzumde bıle meymenet yok
82 li miydin sen?

Makyaj videolari izlerim çok fazla YouTube da londradabirturkkizi kanalında ki hanim 30 kilo fazlasinin 20 kilosunu nasil verdiğini anlatmis..

Seyda coşkunun listesiyle ilk ay 6 kilo verdiğini söylüyordu ama sonra degistrms falan belki yarari dokunur
Şeyda denen kadına gıcık olsam da listesi nasılmış?:KK53:

Ben domates hastasıyım..bazen salçayı bıle kutusundan kaşıklıyorum..kışın bile domates yerim..dolapta yoksa yemek bile yapamam..birde domates ekmege bayılırım..ana burnumda domatese benzıyor:))
Bende eskinden çok severdiiim Millan!! Nutelle ekmek hikaye, asıl salça ile güzel olur taze ekmek...yaw dur bir biber salçası ile deneyeyim şunu. :KK66:
Kışın domates yeme amaa!! Tadı tuzu da yok o sahte domateslerin; zararlı hem, kadınlarda ki azalan doğurganlığı bile sahte domateslere bağlayanlar var.

Bende eskinden çok severdiiim Millan!! Nutelle ekmek hikaye, asıl salça ile güzel olur taze ekmek...yaw dur bir biber salçası ile deneyeyim şunu. :KK66:
Kışın domates yeme amaa!! Tadı tuzu da yok o sahte domateslerin; zararlı hem, kadınlarda ki azalan doğurganlığı bile sahte domateslere bağlayanlar var.
Ee hormonlu hormonlu domates yıyoz..ondan herhalde 10 ay ugrasıp anca hamıle kalabıldım :))

Nereden bulacağız hindi göğsü falan iş yerinde. Yani alalım desek onun bile ahengi yok ki. Bunu neden orta halli hazırlamazlar yani şunların muadili yok mu Allah aşkına?

Ben de bilemiyorum ki var mi.. hindi eti tavuğa kirmizi ete gore daha az yağ daha çok protein içerdiği için bu şekilde yapmistr..

Ama dediğin gibi bu diyeti yapmak için yaninda sefer taşıyla yemek tasiman lazim her yere:)

Ben de bilemiyorum ki var mi.. hindi eti tavuğa kirmizi ete gore daha az yağ daha çok protein içerdiği için bu şekilde yapmistr..

Ama dediğin gibi bu diyeti yapmak için yaninda sefer taşıyla yemek tasiman lazim her yere:)
bu diyeti yapanların mutfaklarında bir de yemek yapanları var.
Şeyda denen kadın bir gün konuşurken şöyle bir şey dedi: müşterilerimin evlerine gidiyorum. mutfaklarına girip yardımcılarına öğretiyorum bunu. onlara diyorum ki: sizin HANIMIZINA yapacağınız en büyük iyilik bu yemekleri doğru yapmak.
hanımınız lafında bir iticilik var. yani ben yapamam şahsen şunları. bir kere yapsam ikinci gün bir işim çıkar.

bu diyeti yapanların mutfaklarında bir de yemek yapanları var.
Şeyda denen kadın bir gün konuşurken şöyle bir şey dedi: müşterilerimin evlerine gidiyorum. mutfaklarına girip yardımcılarına öğretiyorum bunu. onlara diyorum ki: sizin HANIMIZINA yapacağınız en büyük iyilik bu yemekleri doğru yapmak.
hanımınız lafında bir iticilik var. yani ben yapamam şahsen şunları. bir kere yapsam ikinci gün bir işim çıkar.

Hem öyle hem de bu diyet yapanlar bazı yerlerle anlasiyor onlar paket halinde sabah ögle aksam yemegi ve caylarini yolluyor her gün.. saati gelince acip acip yiyorlar..

Hayat bize zor vallahi:)

Hem öyle hem de bu diyet yapanlar bazı yerlerle anlasiyor onlar paket halinde sabah ögle aksam yemegi ve caylarini yolluyor her gün.. saati gelince acip acip yiyorlar..

Hayat bize zor vallahi:)
:KK75:Hııhıhı bedeli de 3500 eur muş. Hani hiç geri almayacağımı bilsem ölene kadar bu kiloyu gözden çıkarırım da, şu an mümkün değil.:KK8:

Sizin diyetle birlikte mutlaka ama mutlaka günde en hiç durmadan 45 dakika yürümeniz gerekiyor.
Hatta benim doktorum günde iki kez diyor.
Henüz başlayamadım aam yürümeye başladığınızda insülin direnciniz kırılacak ve çok hızlı kilo vereceksiniz dedi.
Tabi sadece yürüyerek değil.
Glisemik indeksi düşük yiyeceklerle beslenmek şart.
haklısın canım benim :) havalar bi düzelse yürücem de çok soğuk :KK43:

Şimdi bende şüphe ettim siz böyle diyince, acaba bana özel başka bir durumki...kan testi yaptı, ama çok detaylı açıklamadı, asla hiç bir şekilde, yemekte bir kaşık salça olsa bile yeme dedi. Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem ama benim domatezsiz daha iyi olduğum ise gerçek.
Birde dometesin sezonu da çok kısa. Onun harici şu kış sera domateslerini kimse tüketmemeli.

canım benim de insülin direncim var ama doktor domatesi yasaklamadı.. doktora sorma imkanın varsa sor nedenini..

Arkadaşlar vermem gereken 15 kilom var ve bir türlü veremiyorum ve bunu çok takıntı yaptım .Önerileriniz neler ?Dukan diyeti filan yok yapamıyorum .Acil kilo verebileceğim bir liste var ise başarılı olduğunuz önerebileceğiniz çok mutlu olurum .Durumum kötü değil o kadar ama ben kendimi balon gibi hissediyorum .
Merhaba ben de aynı durumdaıym vermem gereken 20 kilom var ama nasıl vermem gerekiyo bilmiyorum. Diyetde yapmak zor geliyo istemiyorumda .Başka öneriniz varmı?

X