Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

Deniz tuzu karıştırınca daha sert bir peeling oluyor, bu yüzden ben bu şekilde kullanmayı daha çok seviyorum. Sana da tavsiye ederim.İnce çekilmiş olsun...

Oda sıcaklığında saklaman yeterli canım.
teşekkürler kılıçbalığı sen o gün cevap veremeyince ben karışıma giren tüm ilaçların prospektüslerine bakıp oda sıcaklığında saklamaya karar verdim. bu arada henüz bi ilerleme yok üresal forte ile geldiğim noktadayım hala. sabırla kullanmaya devam.

Leke veya batıklar üzerinde kızarma falan yok mu hiç? Ne kadar olmuştu sen başlayalı?

Doktor bana bu geçmez dedi her kadında var kötü bişey değil dedi gönderdi. Bide ben geçen akşam ayağıma limon sürdüm ama kızarmaya başlayınca hemen yıkadım sizce yanlış bir hareket mi?

Doktor bana bu geçmez dedi her kadında var kötü bişey değil dedi gönderdi. Bide ben geçen akşam ayağıma limon sürdüm ama kızarmaya başlayınca hemen yıkadım sizce yanlış bir hareket mi?

E tamam bak bir şey demiş işte... Her kadında yok ama daha çok aşırı kuru ciltlerde oluyor. Normalde cilt yağlı olsa bile diz kapağı, dirsekler, topuklar bunlar aşırı kurumaya meyilli, bazı durumlarda alt bacaklarda fazlasıyla kuruyor ve böyle pütür pütür oluyor.

Limon neden ayağını kızartsın anlamadım. Banyodan sonra falan cilt hassasken mi sürdün ki?

Bu arada cevap yazarken alıntı yap lütfen, bu şekilde mesajları çok geç görüyorum.

sanırım öyle sürdüm. Şimdi ben bebek vazelini ve limonla işi çözebilirim değil mi? Bu arada çok teşekkür ederim

Onu ancak duştan sonra nemli cilde uygulayabilirsin tatlım. Kuru ciltte pek emilmiyor çünkü, sen yine de dene bakarsın çok memnun kalırsın.

Kızlarr bu batık lekelerine tam olarak ne sürülcek ben anlamadm smdi piling mi limon mu wazelinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…