Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

sağolun teşekkür ederim ilgilenip cevap verdiğiniz için.deneyeceğim en kısa sürede.

Kızlar, forumda şöyle bir etkinliğimiz var.... Katılıp destek olursanız çok seviniriz..

14.90 liraya hem sevdiğiniz bir evcil hayvanınızın patisinin izini ömür boyu saklayabileceğiniz bir ürüne sahip olacak hemde sokak hayvanları için toplanmaya çalışılan 3.5 ton mama kampanyasına destek olmuş olacaksınız... Ben sipariş verdim bile...

http://www.kadinlarkulubu.com/portal/kampanyalar/bizim-cocuklar-sokaktaki-canlar-60430.html

Başla canım sabırlı ve nazik ol, inşalah tez zamanda kurtulursun...

Merhaba, yazdıklarınız çok mantıklı geldi ve bıkmadan herkese tek tek cevap verişiniz çok hoşuma gitti :)) En kısa zamanda bende deneyip buraya ciddi bir biçimde gidişatı aktarıcam çünkü diğer mesajlardan kullananların neler yaşadığına dair mesajları görmek biraz zor cidden Benim tek sorum sabah yıkamasak bacaklarımızı olur mu? Çalıştığım için sabah yarım saatte hazırlanıp çıkmam gerekiyor (malum uyanma problemi) benim için 2 dakka bile çok önemli vakit kaybederim baya kendimi biliyorum :) yani yıkayıp üstünede nemlendirsem biliyorum süper olur ama işte yapmak çok sıkıntı olur yetişmek açısından

Olur, gece yeniden sürmeden önce muhakkak yıka ama...

tamam canım. ben yapmayı düşünüyorumda sence onuda eklesemmi? bide şuan nasıl bacaklarının durumu?

Ekleme :)

Bacaklarımda bir sorun kalmadı batıklardan ve lekelerden kurtulduktan sonra sadece peeling vs ye devam ettim karışımı bir daha kullanmak zorunda kalmadım. Yalnız mevsim dolayısı ile şu an bu karışımı kullanman sakıncalı sonbaharı bekle derim, peeling vs yapabilirsin ama...

merhabalar:)) seneye mezuniyetim var elbise giymek istiyorum hem de cok:) ve coook umutlandım şimdi bu uygulamaya bende kurtulurmuyum acaba batık lekelerimden?? kesin çözüm diyeblr mıyız

Evet canım eczaneden alacaksın
Kerasal forte 6,62
Medicasol 8,72
Differin 9,77
Expigment 6,81 fiyatları bunlar ...

Bende de çok batık var, verdiğin formülü deneyeceğim umarım iyi gelir. Sadece merak ettim 2 sene kadar önce differin i dermatoloğum sivilcelerim için vermişti karışımdaki etkisini merak ettim, tüm yazılanları okuyamadım baya bir yorum var, bu karışımı dermatolog mu önerdi yoksa deneme yanılma mı?

merhabalar:)) seneye mezuniyetim var elbise giymek istiyorum hem de cok:) ve coook umutlandım şimdi bu uygulamaya bende kurtulurmuyum acaba batık lekelerimden?? kesin çözüm diyeblr mıyız

Maalesef kesin çözüm diyemeyiz fakat kullananların %80 civarı düzenli uygulama ile sonuç aldı kalan %20 lik kısımda ise etki etmedi yine de denemekte fayda var...En önemli kural peeling yaparak ölü derileri atmak ve kıl köklerinin iltihaplanmasını engellemek olmalı...

Batıklar genellikle sıkıldığında içinden kıl ile birlikte bir miktar yağ çıkar dikkat etmişsindir, differin burada tıpkı sivilcelerin içindeki iltihap ve sebum fazlalığını kuruttuğu gibi batıklardada bu görevi görüyor canım mantık aynı. Karışımı dermatolog önermedi zaten genellikle dermatologlar hiç bir şey önermez söyledikleri tek şey cildin hassas bla bla ağda yerine jilet kullan olur, filanca markanında en pahalı peelingini verir ki bunu ssk karşılamaz seni eve yollarlar hepsi bu tabii adamına denk gelirseniz gayet ilgili olanlarda çıkabiiyor fakat azınlıkta... Okuyup bitirdiğim bölümlerden biri kimya bu yüzden deneme yanılma diyemem, meslek sırrı diyelim...

Bu arada bu mevsimde kullanmayın kızlar, lekelenme ihtimali var, sonbaharda başlarsınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…