Kıbrıs'ta yumurta ya da sperm donasyonu yaptırıp olumsuz sonuç alanlar.

Elfin88

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2018
169
351
Merhabalar; bu bölümde Kıbrıs’ta yumurta yada sperm donasyonunda başarısız sonuç alan arkadaşlar deneyimlerimizi paylaşalım. Kim nerede kaç kere başarısız deneme yaşadıysa söyleyelim. Olumsuz olduğunda hangi merkez ne kadar ilgili buna karar verelim. Transferden sonra yüzümüze bile bakmayan merkezleri burada paylaşalım ki gidecek olanlara fikir olsun. İlk açıklamayı ben yapıyorum madem herşey yolundaydı neden yumurta donasyonunda 3 kere kimyasal gebelik yaşadım???

Merhaba, ben merakımdan soru sormak istiyordum. Sadece yumurta donasyonu mu yaptırdınız, sormamda sakınca yoksa fiyat nedir?

Merhaba yaşadığınız kötü tecrübe için üzüldüm. Dilerim en kısa sürede bebeginize kavuşursunuz.Bende Kıbrıs düşünüyorum. Siz hangi merkeze ve Dr. Gittiniz acaba?

Benimde yumurta donasyonu başarısız

Benimde yumurta donasyonu başarısız.kibrıs dr firdevs uğuzda yaptırdım.yüzde 70basari oranı vermişti olmadı.baskasinin yumurtasıyla bile olmadıysa ümidimi kestim. Hayırlısı buymuş

Ben de istanbul da aret kamere tup bebek yaptim olmadı ve dogru duzgun bir aciklama yapilmadan hemen bir ay sonra ikinci tedavi onerdiler.Sorun belki bendeydi ama arastırmadan anlamadan yeni tedavi onermeleri paracalıktan baska bir sey aklına getirmiyor.

2016 da 13 yaşında kızımı kaybettim tekrar anne olmak istiyorum donasyon için araştırma yapıyorum ama çok zorlanıyorum. Donasyon la anne olan arkadaşlar öneride buluna bilirler mi kibris bu konuda oyimis ama merkez çok. Lütfen yardım

Arkafaslar 2016 da kızımı kaybettim tekrar anne olmak istedim 4 tup bebek denemem oldu ama yaştan dolayı negatif sonuçlandı .3 dönmüş embriyo var ama ben donasyon düşünüyorum. Kıbrıs bu konuda oyimis ama merkez çok kafam karıştı lutfen bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşların önerilerı benim için çok önemli .ağustosta kibris gidip yüz yüze görüşme yapmak istiyorum ama nereden basliyacagim .lütfen bu konuda yardım edermisiniz. bu arada 50 yaşındayım

Bu konuyla ilgili cok guzel bir baslik var ve arkadaslar cok bilgili. Sorunuzu o baslikta sorarsaniz cok faydali geri donusler alirsiniz asagiya birakiyorum basligi.. İnsallah muradiniza erersiniz basiniz sagolsun...

Iyi gunler ben yumurta embiyo tranferi oldum belim falan cok agriyordu 3 gunun sabahi bende su gibi baya akinti gelmis bu akintidan sonra belimin agrisi gecti acaba embiyolar tutmadi dusdumu lutfen bana yardim ci olurmusinuz

Iyi gunler ben yumurta embiyo tranferi oldum belim falan cok agriyordu 3 gunun sabahi bende su gibi baya akinti gelmis bu akintidan sonra belimin agrisi gecti acaba embiyolar tutmadi dusdumu lutfen bana yardim ci olurmusinuz
Lütfen endişelenmeyin hemen.stres bu dönemde sizi olumsuz etkiler.Keşke Bunun ne anlama geldigini bilsem size yardımci olabilseydim ama ne yazık ki bilmiyorum.Ben Konuyu daha araştirma asamasındayim.Bilgi topluyorum.Ama bence d.r arayın iciniz rahat etsin.Ben 5 yıl ve 6 tedaviden sonra ilk kez kendim hamile kaldim ama gelisimi iyi gitmiyor 7 haftalik ve kalp atisini alamadik henüz.Ben de bu yüzden cok.endiselim .hayirlisinı dileyelim.hepimiz.Umarim sizinki tutar , yüzunuz emekler bosa gitmez.kalbinizi ferah tutun.

Bu konuda bilgili olan varmi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…