Kıbrısta Falcı Buldum

Merhabalar.Ben 4 yıldır Kıbrıs'ta yaşıyorum ve yerleştiğim ilk yıldan beri gittiğim bi falcı var.2012de Dejavu Cafe'de çalışıyordu fakat ordan ayrıldı.Şuan evinde bakıyor ve isim bile veriyor.Gerçekten herşeyi biliyor ve söyledikler %98 çıkıyor.İsmi Aydın.30 liraya bakıyor.
Ben çok umutsuz bi dönemimde fallardan medet ararken Aydın Bey bana bi doğal taş yaptı.Bunu yaparken isim soyisim doğum tarihi doğum yeri gibi bilgileri aldı.Bi dileğe yoğunlaşıp taşı boynuma takmamı söyledi kendisi taşa direk temas etmeden.5 saat sonra dileğim gerçek oldu.Belki psikolojikti, bilemiyorum ama falı inanılmaz.Herkese tavsiye ederim.
bu kişi telefonda da bakıyor mu acaba ?

Bende yeni buldum.henüz baktırmadım.baktırdıktan sonra yorumlarınızı öğrenmek isterim.yalnız bana 100tl dedi.fiyatı bence çok

Kızlar ben geçen yıl Kıbrıs a gittim hem sevda ya hem aydın a baktirdim sevda hanım ortalama bir saat bakıyor aynı zamanda yaşam koçu aydın bey ortalama yirmi dakika bakıyor ki bu süreyi bile göz önünde bulundursaniz aradaki farkı anlarsınız. Ama tabi deneyin isterseniz ben ikisini de denedim. Aydın bey çok hızlı konuşuyor sürekli tekrar ettirmek zorunda kalıyorsunuz birde ustunde büyü var dedi ama ben inanmıyorum çünkü beni götüren arkadaşa da demiş herkes de mi büyü var .hmm birde konuşurken tükürük sıçratmak ta rekor kırıyor ☺ ve aydın beyin diğer söyledigi şeylere de raziyim açıkçası tutan şeyler oldu. Ben Türkiye ye döndüğüm den beri skype üzerinden sevda hanıma baktiriyorum en başta çok rahatlatıyor çünkü boş enerjilerle alakalı sohbeti yok ve büyü gibi şeylerle insanı korkutmuyor ama siz bilirsiniz isteyene sevda hanım in numarası ni verebilir im

Merhaba; ben elmas hanıma fal baktırmak istiyorum. bana telefon numarasını verebilirmisiniz lütfen?

merhabalar belkı yardımım dokunur dıye yazıyorum ankarada yasıyorum burada bır bayan vardı 2 kez falıma baktı ve aynen gercekler bırde soyledıyı bırkac sey vardı aynen oldu bayan bıraz fazla konusuyor fakat ben boyle bırsey gormedım suan magosaya tasınmıs yılbası nedenı ıle gırneye gıtmıstım gıttım kendısını buldum bana soyledıklerı olursa benımde ona bır sozum vardı gerceklestırdım eyer gercek bır falcı ıstıyorsanız gıdın para ıstedıyıde yok hedıye babında ne versen kabul edıyor
kim acaba bahsettiğiniz kişi

X