Kıbrısta Falcı Buldum

İyi günler arkadaşlar bende lefkoşada tesadüf eseri gördüğüm Melek'ler kahvesine girdim iyikide girmişim 1 yıldan beri devamlı müşterisiyim kahve ve tarot birlikte bakıyor hayatımda tüm olumlu olumsuz herşeyi biliyor kesin baktırmanızda fayda var hatta daha ileri gidip isim soyisme kadar söylüyor ; )

Merhaba kızlar;

Kıbrıs tatilimiz sırasında tesadüf eseri Sevda hanımı bulduk. Bu arada bu siteden de bakmıştık fakat herhangi bir iletişim bilgisi olmadığından sonuca varamamıştık. Sonra neyse fala baktırdık ve sonrasında o kadar olumlu geçtiki buraya yazacağıma kendi kendime söz vermiştim ama araya tabii bir sürü şey girdi ve geciktim. Neyse lafı çokda uzatmayayım..öncelikle dejavu cafeyle bir alakası yok Girne'de kendi evinde bakıyor ve klasik fal gibi düşünmeyin yaklaşık 1 saat sürüyor. Sevda abla aynı zamanda yaşam koçuda olduğundan gördüklerini aktarıp ardından yol da gösterebiliyor tabiiki isteyene. Daha sonra hiç fal baktıramadım ben o kadar etkili oldu üzerimde, hayatımı aldığım kararları ve bunlara bağlı yaşağıdım sonuçları tekrar gözden geçirmeme neden oldu. İstanbulda da baktırmak isteyen çok kişi oldu çünkü o gün baktıran tüm arkadaşlar çok memnun kaldı fakat Kıbrısa tekrar gidemediğimizden şöyle bir şey de yaptık skype üzerinden bakıldı. Ben de daha sonra skype dan baktırdım yüzyüze bir de kahve içmiş oluyorsunuz fakat aynı etkiyi aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Bazen duymak istemediğiniz şeyleri de söylüyor bir falcı değil de bir arkadaş bir yoldaş edasıyla anlattığından çok rahatlatıyor seans boyunca. Biz bulana kadar çok zorluk çektik bu yüzden mailini paylaşıyorum isteyenlere özelden telefonunu da atabilirim.
sevda19.24@gmail.com

Kıbrıs'ta Girne bölgesinde çok güzel fal bakan birisi var. Kıbrıs'ta Girne bölgesinde çok güzel fal bakan birisi var. İsmi sevda. Cepten aradığınızda da da ve internet üzerinden de fal bakıyor. 5 seneye yakındır tanıyorum süper fal bakıyor tavsiye ederim. İsmi sevda. Cepten aradığınızda da da ve internet üzerinden de fal bakıyor. 5 seneye yakındır tanıyorum süper fal bagkıyor tavsiye ederim.

Merhaba kızlar;

Kıbrıs tatilimiz sırasında tesadüf eseri Sevda hanımı bulduk. Bu arada bu siteden de bakmıştık fakat herhangi bir iletişim bilgisi olmadığından sonuca varamamıştık. Sonra neyse fala baktırdık ve sonrasında o kadar olumlu geçtiki buraya yazacağıma kendi kendime söz vermiştim ama araya tabii bir sürü şey girdi ve geciktim. Neyse lafı çokda uzatmayayım..öncelikle dejavu cafeyle bir alakası yok Girne'de kendi evinde bakıyor ve klasik fal gibi düşünmeyin yaklaşık 1 saat sürüyor. Sevda abla aynı zamanda yaşam koçuda olduğundan gördüklerini aktarıp ardından yol da gösterebiliyor tabiiki isteyene. Daha sonra hiç fal baktıramadım ben o kadar etkili oldu üzerimde, hayatımı aldığım kararları ve bunlara bağlı yaşağıdım sonuçları tekrar gözden geçirmeme neden oldu. İstanbulda da baktırmak isteyen çok kişi oldu çünkü o gün baktıran tüm arkadaşlar çok memnun kaldı fakat Kıbrısa tekrar gidemediğimizden şöyle bir şey de yaptık skype üzerinden bakıldı. Ben de daha sonra skype dan baktırdım yüzyüze bir de kahve içmiş oluyorsunuz fakat aynı etkiyi aldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Bazen duymak istemediğiniz şeyleri de söylüyor bir falcı değil de bir arkadaş bir yoldaş edasıyla anlattığından çok rahatlatıyor seans boyunca. Biz bulana kadar çok zorluk çektik bu yüzden mailini paylaşıyorum isteyenlere özelden telefonunu da atabilirim.
sevda19.24@gmail.com
Telefonunu özelden yollar mısınız lütfen?

Sevda kıbrısta olmadığı için baktıramıyorum, Elmas'a kolay ulaşabiliyor muyuz Magosaya gidince? Gidip de bulamamak var

Arkadaşlar Sevda hanım Kıbrıs'ta bilginiz olsun. Kendine hem bu adresten www.sevdadurna.com, hemde sevda yaşam koçu ve tarot sayfasını yada tarot kıbrıs yazarak facebooktan ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar yeni yılda neler olacak, hedeflerimizi belirleme, mutlu yaşama, gibi konularda destek almak için, tarot eşliğinde yaşam koçluğu seansı... Sevda hanımdan randevuyu www.sevdadurna.com ya da tarot kıbrıs yazarak facebooktan ala bilirsiniz..

Merhaba bayanlar,
Kibrisdaki meshur falci Elmas Hatun un numarasini bilen varsa bana ozelden atabilir mi?
Uzun suredir ariyorum ama bulamadim :KK43:
Simdiden com tesekkurler....

Bir de Elmas hanima daha onceden giden varsa sadece ask hayatini sormak mumkun mu yoksa genel mi anlatiyo?

Merhaba bayanlar,
Kibrisdaki meshur falci Elmas Hatun un numarasini bilen varsa bana ozelden atabilir mi?
Uzun suredir ariyorum ama bulamadim :KK43:
Simdiden com tesekkurler....

Bir de Elmas hanima daha onceden giden varsa sadece ask hayatini sormak mumkun mu yoksa genel mi anlatiyo?
Merhaba, elmas hala bakıyor mu fal ? Bana da telefonunu verebilirmisiniz lütfen ?

Merhaba kızlar Elmas hanım ile sevda hanım in telefon numaralarını verebilir misiniz? Ben de baktırmak istiyorum da

arkadaşlar size bahsettiğim kişi ayrılmış o kafeden onun yerine zeynep diye bir kız gelmiş ama ben beğenmedim benim fal tamamen alakasızdı burda benim yazımı okuyan lar olmuş bu sevda dediğim bayanın cep telefonu falan olan varmı ya tekrar gitmek istiyoruz ama tel almayı düşünemedik ama burda oturduğunu biliyorum öyle demişti çünkü...bilen varsa lütfen yazın bana acil.........
Kıbrıs'ta ki sevda hanım Nasıl bakıyor?bende ona baktırmak istiyorum,tavsiye ediyor musunuz?

Canım senin yorumlara güvenirim bayağı da fal baktırmışsın yorumlarda okuduğum kadarıyla:) bu bahsettiğin kişinin falları çıkıyor mu özellikle de aşkla ilgili olanlar :) nokta atışları falan var mı? Ne falı bakıyor ne kadara bakıyor azıcık ayrıntı versen sana zahmet:) teşekkürler
Merhaba.sevda hanım dan memnun kaldınız mı?bende baktırmak istiyorum

Merhaba kızlar;

sevda19.24@gmail.com
Merhaba.sevda hanıma baktırmak istiyorum.100 tl.istedi..tavsiye ediyor musunuz?dedıkleri çıkıyor mu?

Merhabalar.Ben 4 yıldır Kıbrıs'ta yaşıyorum ve yerleştiğim ilk yıldan beri gittiğim bi falcı var.2012de Dejavu Cafe'de çalışıyordu fakat ordan ayrıldı.Şuan evinde bakıyor ve isim bile veriyor.Gerçekten herşeyi biliyor ve söyledikler %98 çıkıyor.İsmi Aydın.30 liraya bakıyor.
Ben çok umutsuz bi dönemimde fallardan medet ararken Aydın Bey bana bi doğal taş yaptı.Bunu yaparken isim soyisim doğum tarihi doğum yeri gibi bilgileri aldı.Bi dileğe yoğunlaşıp taşı boynuma takmamı söyledi kendisi taşa direk temas etmeden.5 saat sonra dileğim gerçek oldu.Belki psikolojikti, bilemiyorum ama falı inanılmaz.Herkese tavsiye ederim.

X