Kıbrıs'ta Balayı ?

Nazenin1905

1.8.15
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
3.667
60
Merhabalar..
Rabbim nasip ederse 25 Ağustosta düğünüm var, hemen gecesi balayına çıkmayı düşünüyoruz.
Yıllardır nişanlımla benim hayalimdi Kıbrıs'a gitmek, balayımızı da orda yapmaya karar verdik.
Lakin otelleri hakkında hiç bilgim yok..
Kıbrıs'ta balayı yapmış ve ya bildiğiniz güzel oteller varsa tavsiye ederseniz çok sevinirim..

Kıbrıs o tarihte biraz fazla sıcak olabilir , onu göz önünde bulundurman lazım canım. hoş ,heryer sıcak ya ağustosta
orda belli başlı oteller var .benim önerilerimi soracak olursan.

1- Cratos
2- Merit Crystal (herşey dahil çalıştığı için ekstra ödemezsiniz , avantajlı olur )
3- acapulco ( Denizi ve sahili mükemmel! )
4- Kaya Artemis

Teşekkür ederim öneriler için. Hemen araştırmaya geçiyorum
Olmadı yurt dışı düşüneceğiz artık, :26:

merhabalar sezgilim bizde balayı için kıbrısa gitmeyi düşünüyoruz siz karar verdiniz mi yer konusunda?

sezgilim çok üzüldüm hakkında herşeyin hayırlısı olsun. diğer arkadaşlar için kıbrısta yakın bir arkadaşımın gittiği oteli önereyim. Kıbrıs Malpas Hotel. Çok memnun kalmış, uzunca bi süre anlattı :) netten araştırabilirsin. ve bayanbilmis diye bi sitede de ayrıntılı videosunu koymuşlar. ben çok beğendim. eğer balayına gidersem tercih edebilirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…