Kıbrıs Dr. Hit' te donasyon tedavisi olanlar

progesteron olacaktı sanırım o
Merhaba öncelikle sureciniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah. Bende donasyon düşünüyordum Hit ve British arasında kararsız kaldım. Kaç yumurta veriyorlar acaba. Bir merkez 20 bir merkez 10 yumurta garantisi veriyoruz dedi

merhabalar, sizce garanti verilebilir mi? Müthiş saglikli da olsa donör çikacak yumurta net bilinemez. Ben 2 embriyo transfer oldum 5 adette donduruldu. Ortalama herkese 2 ya da 3 kez transfer olacak kadar çıkıyor araştırmalarıma göre. Ben de hit ve dünya tüp bebek arasında kalmıştım. İlgi ve geridönüsü hızlı bulunca hite karar verdim. Her sey cok güzel ilerledi insallah sonuc da öyle olsun

Merhaba işlemleri net anlatırmısımız acaba bende düşünüyorum ama net bilgim yok sizden yumurta toplama olmadan hastenede başka yumurtamı transfer ediliyor anlayamadım birde çok maliyetli bir işlemmi bu acaba

Çünkü bazı kurumlar dondurulmuş bazıları taze yumurta kullanıyor ve ben nedense taze yumurta kullanilacagini düşünemiyorum. Çünkü ödeme yumurta toplama günü yapılıyor o güne kadar belki vazgeçilir belki başka aksilik çıkar bilemiyorum. Ama donasyon yaptirmaktan başka şansım kalmadi

Merhaba işlemleri net anlatırmısımız acaba bende düşünüyorum ama net bilgim yok sizden yumurta toplama olmadan hastenede başka yumurtamı transfer ediliyor anlayamadım birde çok maliyetli bir işlemmi bu acaba
Merhaba evet başka bir yumurta bagiscisinin yumurtası kullanılıyor. Merkez fiyatları ortalama 5 ile 6 bin euro arası ama tertemiz bi 300 bini gözden çıkarmak gerekiyor sanırım

Ya evet garanti verilmiyor ama hiç embriyo olusmazsa başka donör seçme garantisi veriliyor

Buna nasıl bakıyorsunuz acaba ?

Doğrudur, ben adet olur olmaz haber vermiştim donör de tedaviye o şekilde başlamiştı. Donmuş yumurtayla sayı verebilirler doğrudur

Doğrudur, ben adet olur olmaz haber vermiştim donör de tedaviye o şekilde başlamiştı. Donmuş yumurtayla sayı verebilirler doğrudur
Tamam da donör ün de adetliyken tedaviye başlaması lazım. O yüzden çelişkili geliyor. Ama hepsini unutup sonuca odaklanmak istiyorum

Tamam da donör ün de adetliyken tedaviye başlaması lazım. O yüzden çelişkili geliyor. Ama hepsini unutup sonuca odaklanmak istiyorum
şimdi hani onların zaten donör seçenekleri var. Benim adetimde adet tarihi aynı olan donör seçilecegi için adetimle birlikte haber bekleniyor benden. Yani başta bu şekilde anlatıldı ve yapıldığı söylendi. Evet en güzeli sonuca kafa yormak zaten sonuç için tum emeklerimiz

Fazla yordum seni kusura bakma lütfen hazırlık için hangi ilaçları kullanıyorsun normalde transfer öncesi kullandığımız ilaçlar gibi mi

Fazla yordum seni kusura bakma lütfen hazırlık için hangi ilaçları kullanıyorsun normalde transfer öncesi kullandığımız ilaçlar gibi mi
estağfurullah her şeyi sorabilirsin. bilerek girmek iyidir bu sürece. adetle birlikte imom balık yağı , estrofem, coraspin, decavit vitamin başlanıyo. transfer yaklasirken estrofem doz artıyo rahim kalinlassin diye. transfere yakın progestan fitil ekleniyo. o da transferden sonra doz artıyo. transferden bir gün önce monodoks ve prednol baslanıyo ama bu ikisi sadece 5 gün kullanilip bırakiliyo digerleri sabit hala kullaniyorum. Bi an önce bu heyecan verici sürece girersin insallah

Ahh inşallah çok çok teşekkür ediyorum monodoks hariç diğer hepsini kullanmıştım zaten elimde de var vitaminlere şimdi den başlayım o zaman ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…