Kıbrıs Dr. Hit' te donasyon tedavisi olanlar

Kızlar selam ben cumartesi transfere gidicem ilaçları kullandıktan bir hafta sonra rahim duvarı ölçüsü 7 çıktı ege hanım bi tık ince dedi ve vajinal olarak da estrofemi ekledi ama benim vajinam şişti sizin başınıza geldi mi ayrıca idrarda skuamöz epitel 7 çıkmış yani normalin 2 katı

Kızlar selam ben cumartesi transfere gidicem ilaçları kullandıktan bir hafta sonra rahim duvarı ölçüsü 7 çıktı ege hanım bi tık ince dedi ve vajinal olarak da estrofemi ekledi ama benim vajinam şişti sizin başınıza geldi mi ayrıca idrarda skuamöz epitel 7 çıkmış yani normalin 2 .katı
estrofemin sayısını artırıyorlar hızla yükseliyo benim 8di 5 gün sonra 10 olabildi ve tranfer günüydü zaten o da benden hiç idrar istenmedi. Hayırlısıyla olun transferinizi inşallah 💐

estrofemin sayısını artırıyorlar hızla yükseliyo benim 8di 5 gün sonra 10 olabildi ve tranfer günüydü zaten o da benden hiç idrar istenmedi. Hayırlısıyla olun transferinizi inşallah 💐
Benim bugün 10 çıktı bir hafta var daha önümde ama vajinadan estrofem atmak beni çok zorladı

Insallah sonucunuz pozitiftir umutla bekliyorum iyi haberinizi. Kaç yaşındasınız acaba yaşın etkisi varmi tutup tutmama olayına

Insallah sonucunuz pozitiftir umutla bekliyorum iyi haberinizi. Kaç yaşındasınız acaba yaşın etkisi varmi tutup tutmama olayına
Dün 7. günümdü kan verdim değer 0 çıktı. Hemşirem çok erken ilaçları bırakma dedi ama hepimiz biliyoruz ki bu değer bu saatten sonra yükselmez. 38 yaşındayım. 34 yaşında olan bi arkadaşta benden 2 gün önce transfer oldu o da negatif olmuş. İkinci transferde inşallah...

Dün 7. günümdü kan verdim değer 0 çıktı. Hemşirem çok erken ilaçları bırakma dedi ama hepimiz biliyoruz ki bu değer bu saatten sonra yükselmez. 38 yaşındayım. 34 yaşında olan bi arkadaşta benden 2 gün önce transfer oldu o da negatif olmuş. İkinci transferde inşallah...
Çok üzüldüm 😔olmayanda da vardır bir hayır ne diyeyim. Ben 43 yaşındayım tüm şartları zorlayıp ta negatif sonuç almak çok yorucu biliyorum ama allahtan umut kesilmez🤲

Çok üzüldüm 😔olmayanda da vardır bir hayır ne diyeyim. Ben 43 yaşındayım tüm şartları zorlayıp ta negatif sonuç almak çok yorucu biliyorum ama allahtan umut kesilmez🤲
Allah razı olsun . Yaş ilerliyor ve yorgunlukta artıyor diliyorum bizim de sınavımız bitsin artık...

Merhaba öncelikle sureciniz hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız insallah. Bende donasyon düşünüyordum Hit ve British arasında kararsız kaldım. Kaç yumurta veriyorlar acaba. Bir merkez 20 bir merkez 10 yumurta garantisi veriyoruz dedi
20 yumurta garntisi ni habgi Merkez veriyor?

X