Kiana Güzellik Merkezi Beykent-Ödemesini yaptığım lazer epilasyon hizmetini alamıyorum.

gzd15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2018
1
0
35
11 ay önce satın aldığım 6 seanslık Buz Lazer için hizmet almakta sorun yaşıyorum.

En son randevu almak için aradığımda 16 Kasım cuma günü için randevu istedim. Bir gün önce 15 Kasım perşembe günü müsaitlik olduğunu söylediler ve o gün için saat 4 e randevu oluşturdum. 15 Kasım perşembe sabahı şehir dışından,6 saatlik yoldan sırf bu işlem için İstanbul'a geldim. Her randevu öncesi teyit etmek için ararlar bu sefer aramadıkları için merak ettim ve şubeyi aradım. Sizin bu hafta değil önümüzdeki hafta 22 Kasım perşembe randevunuz var dediler. Nasıl olur ben arkadaşınızla bu hafta için konuştum ve cuma dolu olduğu için bir gün önce perşembeye verebilirim dediğini söyledim. Peki 23 Kasım cuma dolu mu ki o hafta olduğunu zannetsin dediğim de hayır 23 ü boş zaten arkadaşımız yanlışlıkla yapmış yapabileceğimiz bir şey yok dediler. İnsanız hata yapabiliriz gibi cevaplar aldım. Peki sizin çalışanınızın yaptığı hatadan niye ben mağdur oluyorum. 2000 TL ödeme yaptım ben bu hizmet için. Boşa giden benim param.

Bir önceki randevuda ise 2 hafta öncesinden 19Ağustos pazar gününe randevu almak istedim. Pazar dolu cumartesi sadece saat 12 boş dendi. Ben de arkadaşa, randevu oluşturalım o gün çalışıyorum ama işten izin alabilirim dedim. Kendisi, hayır randevu oluşturamam siz izin alamayıp randevunuzu iptal ederseniz bir seans hakkınız yanar dedi. Sonradan öğrendim ki böyle bir saçmalık yokmuş zaten. Neyse arkadaşa rica minnet dedim ki siz beni not alın lütfen ben iş yeri ile görüşüp sizi arayacağım. İş yerinden izin alıp tekrar aradığım da randevuyu başkasına verdiğini yapacak bir şeyi olmadığını söyledi. Ben yetkilinizle görüşmek istiyorum dediğimde yetkili benim ne diyeceksiniz bana deyin gibi lakayıt cevaplar aldım. Karşımda muhatap bulamayınca Mecidiyeköy şubesini aradım şikayetimi dile getirdim. Kendileri sağ olsun çok yardımcı oldular ve cumartesi günü için hizmeti almamı sağladılar.

Diğer seanslarda da 2 hafta önceden dahi aradığımda dolu olduklarını yoğun olduklarını yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Bu nedenle hep seanslarım ertelendi. 11 ayda 4 seans alabildim. Sözleşmelerinde 6 seansı 12 ay içinde tamamlamam gerektiği yazıyor. Herhalde bunun için oyalayıp hizmet vermemeye çalışıyorlar. Telefona çıkan arkadaş sanki zorla konuşuyor hayrına iş yapıyor. Ödeme yaptıktan sonra randevu alabilmek için kırk takla atmanız gerekiyor. Kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Ve ısrarla hizmet vermedikleri kalan 2 seansımın ücret iadesini istiyorum.

Canım sakın hakkını bırakma ve sonunu kadar ara . 1 yılda 6 ay seans çok saçma geldi bana ara atışlar olması gerekiyor yoksa bir verim alamazsın ki , bence sen 1,5 ayda bir tüğlerin durumuna göre hareket et derim , aynı şey bnmde başma geldi

X