kezbancan ve minikleri içinn

kezbancığım tüm güzel dileklerimiz senin ve bebişlerin içinnnnnnnnnnnnnnnna.s
iyi olmana da çok sevindimmmma.s
haber veren arkadaşlar çok saolsunlarrr:1hug:
tüm dualarımız seninle arkadaşımmmmmmmmmmmmma.s.

canıkm kezbancım şu an çok zor durumdasın seni erken doğum yapmış bir ikiz annesi olarak çok iyi anlıyorum.allah yar ve yardımcın olsun.minik bebişleri sudenaz ve egeyi sana ve babasına bağışlasın inş.allahın izniyle dayanıcaklar biraz daha inş.sende dayan canım sık dişini zaten çabalarını görüyoruz hepimiz.sen çok özel bir annesin tüm anneler gibi.dualarımız seninle.

Dualarım miniklerin ve seninle kezbancım umarım her şey yolundadır sen ve minikler çok iyisinizdir.

GÜNAYDIN ARKADASLAR
SABAH KEZBANLA GÖRÜSTÜM, HABERLER COK DA IYI DEGIL. senağlama
CANIMIN SANCILARI YINE SIKLASMIS, CANIM BENIM YAA, CANI ACIYORMUS ARTIK. DR U DA BU HAFTA DAYANSAN IYI OLUR BU DA SENIN ELINDE DEMIS..ALLAHIM NE OLUR SEN KEBANIMA DAYANMA GÜCÜ VER, SABIR VER YARABBIM..AMIIN..
YAVRULARIYLA SÜREKLI KONUSUYORMUS, DAHA GELMESINLER DIYE, BAKALIM BENIM MINNOSLAR USLU OLACAKLARMI :1hug:
VE COK SIKILMIS ARTIK, AMA MALESEF YAPACAK BIRSEY YOK..
EN BÜYÜK SIKINTILARI DA, KOCAAAAAA EGE ÜNIVERSITESINDE BIRTANE BILE KÜVEZIN OLMAMASI...BUNU DUYUNCA KAN BEYNIME SICRADI RESMEN, NASIL OLUR YAA, NIYE YOK? NE BICIM DR BU? BIR HAFTA OLDU CEVREDEN BASKA HASTANEDEN HALA MI BISEY BULAMADI..? GERCEKTEN COK KÖTÜ OLDUM KIZLAR,SIZCE NORMALMI? CANIM BENIM 1 GÜN IYIYIM 1 GÜN KÖTÜYÜM DEDI...KIYAMAM ONA BEN.
AMAAAAAAA HEPNIZEE COK COK SELAM SÖYLEDIIIII..a.s
ALLAHIM HAYIRLI ZAMANDA SONLANDIR KEZBANIMIN HAMILELIGINI..
AMIIN.. SENI COOOK SEVIYORUM CANIM BENIM. HAKKINIZDA HERSEYIN HAYIRLISI OLUR INSALLAH.
SIMDILIK BU KADAR KIZLAR.BEN AKSAMA KADAR GIREMEM HERHALDE, MISAFIRIM GELECEK. SONRA GÖRÜSÜRÜZ.
ÖPTÜM SIZI VE MINIKLERINIZII

üzüldüm Ya Gene Mi Başlamiş Canim Benim Ya Hamileliğini Anlamadi Kiz Hastanelerde Gezerken Bir Hafta Doğsa Küveze Alinmicaklarmi Peki Bunun Için Bi önlem Bulsalar Ya Can Var Sonuçta Ortada Işte Rabbim şu Hastaneleri Eksikte Etmesin Muhtaçta Etmesin Inş. Iyi Olursunuz Kezbanim Sen çok Güçlü Birisin çok şükür Bu Güne Kadar Dayandin Inş. Rabbim Sana Kuvvet Verir Rabbim Yaninizda Olsun Canim

aaaaaaa yeni gördüm ben burayı..ALLAH yardımcın olsun bende diyorum nerede bu kız kayboldu..inşaallah bebişleriyle sağlıklı bir şekilde döner aramıza..

canım inşallah iyi haberlerini beklıyoruz, ikizlerinle birlikte sağlıklı günlerde seni aramızda görmek istiyoruz.Allah yardımcın olsun dualarımız seninle.

nasıl küvez yokmuş yaa ama bebeklerin erken gelme ihtimali çok yüksek ve mutlaka küveze alınmalılar...Peki canım hastahane falan değiştirmeyi düşünmüyormu..Yenidoğan ünitesi çok önemli..
Lütfen bendende çokkk ama çokk selam söyle....Dualarım onunla....

kezbanin Bebisleri Bugün 31+1 Oldular...insallah Allahim Yardim Ederde Birazcik Daha Kalirlar Annecikleriyle...

barzeycim Cok Sagol, Tabiiki Söylerim.
Ya Küvez Varmis Ama Hepsi Doluymus. Zaten Kendi Hastanesi özel Di Ya, Ordan Ege üniversitesine Sevk Ettiler Kezbani. Bakalim Simdi Esi Arastiriyo. Ama Bence Bunu Dr Larin Yapmasi Lazim. Cok önemli Cünkü Dedigin Gibi. Kendine Iyi Bak öptüm

Nasil Dua Ediyorum Etmezmiyim Allah Ona Aciyi Göstermesin çünkü Ben Yaşadim Ikizlerimi Kaybettim Kizim Ve Oğlumu.... Umarimbenm Bebeklerim Yaşayacaği ömür Onlarin Olsun Sevgilerimle

Kızlar ben de bugün okudumda öğrendım cok ama cok uzuldum
Umarım bıraz daha dayanabılırler.
Ama bıryandan da 30 haftayı doldurdkları ıcın şanslarının yuksek olması da bır tesellı..
Ama umarım en azından 1 hafta daha bekler bu yaramaz bebişler
Allah yardımcısı olsun
Görüşen arkadaşlar lütfen kezbancan aaben de cok selam ve sevgıle rıletır mısnız...

Allah yardımcısı olsun kezbanın ya.Küvez çok önemli ben bir doktorun muayenehanesine giyordum çalıştığı ve doğum yapacağım hastanede küvez yok diye bıraktım onu.İkiz gebelikte doktor seçerken işte bunada dikkat etmek gerekiyor .Arkadaşım sen haber alınca yine yaz olur mu?Dualarımız o ve bebekleriyle.

kuvez sorunu çok kötü yaa.. niçin dikkat etmiyolar hem okadar ödeme olcak hemde allah vermesin bebişler dogacak olsa kuvez yok.. allahım yardımcısı olsun kezboşun..

kuvez sorunu çok kötü yaa.. niçin dikkat etmiyolar hem okadar ödeme olcak hemde allah vermesin bebişler dogacak olsa kuvez yok.. allahım yardımcısı olsun kezboşun..

evet sehercim çok önemli canım küvez ikiz gebelikte erken doğum riski her zaman var zaten.Heran herşey olabilir.Ama bunu doktorun mutlaka hastasına söylemesi gerekirdi.Şimdi daha mı iyi oldu bazen böyle doktorlara çok kızıyorum ya herşey para değil ki.Ne demek yani kuvez dolu.Hem neden eşi araştırsın ki bunu doktorun yapması lazım dünya kadar paralar dökülüyor onlara.Of canım ya biz burda bunları konuşuyoruz ama kezban nasıl acaba.Allah yardımcısı olsun görüşen arkadaşlar lütfen bizlerden selam söyleyin

kızlar biraz önce kezbanla konuştum cnmm çok yorgundu tabiki kolay değil hiçbirşey, hayırlısı ile bu hafta bebişler gelecek sanıyoruz küvez olayı halolur olmaz tabiki böyle zamanlarda hep bi aksiliktir yaşanır ama geçer geçecektirde ben eminim kezban herşeyin üstesinden gelecek o çok güçlü ve kalbinin güzelliği ile bebişlere hayat verip başaracak biliyorum buna inanıyorum allahım ona herşekilde yardımcı olacak inşallah ve aksiliklerle sınanan zamanlar güzelliklere dönüşecek tabiki umuyorum daha fazla kalsın bebişler onunla ama kezbancığımız sona yaklaştıklarını söylüyor o bebişlerin annesi daha iyi biliyor tabi afacanlarını di mi, kötü olan eşinin veya annesinin yanında olamayışı camdan görüyormuş ancak allah ona dayanma gücü veriyor işte yanında olmasakta bizlerden ona geçen dualarımızın faydasıda oluyor arkadaşlar herkeze tekrar teşekkür ediyorum dualarımızı eksik etmeyelim a.s.
kezbanın herkeze çok selamı var

canım kezbancığım, banada yazdı, küvez yok diye, şaşırdım kaldım, ve ne cevap yazacağımı bilemedim, cevap yazamadım, aşırı duygusalım bugün, herşeye ağlıyorum, birde saçmalayıp, kezbanı üzerim diye tekrar cvp yazamadım, Allah korusun, yaaaa, bazen bu ülkede yaşıyor olduğum için çok sinirleniyorum

ayyy canım yaa hiç mi küvez yokmuş yoksa hepsi dolumuymuş? dr lar ne dio acaba bebekler dogarsa küvezde kalmaları gerekmeyecekmi? böle saçmalıkmı olur mutlaka düşündükleri biş vardır.. güya üniv. hast.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…