kezbancan ve minikleri içinn

canım benim.çok geçmiş olsun.tüm dualarımız seninle ve meleklerinle.rabbim sağlıkla bekleyip sağlıkla gelmeyi nasip etsin.geçmiş olsun.

kezbancay arkadasım..ilk duydugumda icim cız etti..
seninle benziyor yasadiklarimiz az cok..
okadar heyecanlandim ve meraklandim ki..
ama iyi olacaksiniz biliyorum kızın ve oğlumun adaşı ege saglıkla gelecek dunyaya..
hem ikizlere gore iyi bile dayandilar ..
iyi haberlerini bekliyoruz canımmmm

canım Kezbancığım,
Senin ve Bebişlrin için Dualarımızı inşallah duyar Allahım, az daha biraz daha dayanma gücü verir inşallah Allahım.
Yavrucaklar nereden bilsin, yaramazlıklarının neye yol açtığını, bilseler çok uslu durmazlarmı?* Bak kızım da hissetti sanki o da kıpırdanıyor şimdi.
Canım Arkadaşım, ltf. kendini üzmemeye çalış, olaki artık gelecekler Çaresi yok, bilki Allahım çok Büyük ve o da artık Dünyaya gelmeleri gerektiğini düşünüyordur.
Ltf yalnız hissetme kendini , Kalbimiz ve Dualarımız seninle. Wrose'cuğum senin için ne güzel Konu açmış, sağolsun, nede güzel düşünmüş.
SENİ ÇOK SEVİYORUZ kKEZBANNNN ,

İnşallah bebeklerin birkaç hafta daha dayanır, olmasa da ziyanı yok...bildiğim kadarıyla 30 hafta olmuştu sizin, artık korkmayın kezban hanım ne güzel hem akciğer iğneleride yapılmıştır onların, ben 30 haftalık olsam ne isterim benimde rahim boynumda kısalma var erken doğum tehlikem var...Herşey çok güzel olacak bak sen ne güzel 30 haftalık olmuşsun ve bakılıyorsun bu büyük şans...

Son düzenleme:
kezbancım dualarımız ve kalbimiz seninle.umarım yavruların acele etmez.allah yardımcın olsun.çok geçmiş olsun canım.

"Es'elü'llâhe'l-azîm. Rabbe'l-arşi'l-azîm en yeşfiyeke."

"Arş-ı Azimin Rabbi olan Allahü Azîmüşşan'dan sana şifalar ihsan etmesini dilerim."

bride canim allah yardimcin olsun ..kendine dikkat et ..

Canım kezbanım dualarım sneinle canım arkadaşım.....Biraz sabır inşallah sğlıkla bebeklerini kucağına alacaksın güzel anne olacaksın ben inanıyorum...

nuraycım çok iyi olmuş bu sayfa:)
kezboşum cnm günde çok defa haberleşiyoruz seninle ama inan elimde olsa atlayıp geleceğim İzmir'e,kolay değil yaşadıkların çok yoruldun ama minklerimin mükemmel bir annesi var :) karşında en iyi örnek benim cnm,ki artık yaramazlar benim doğduğum kilodan daha fazlalar maşallah :) üzdüler seni ama sağlıkla kucağına alacaksın cnm onları
kalbim,aklım ve dualarım seninle,sen seviyorum cnm kardeşim!!!

Canım çokk geçmiş olsunn..inş bebeklerini sağlıklı sıhatli kucağına alırsın canımmm.bu günleride atlatırsınız...dualarımız seninle.
Allah yardımcın olsunnn

kezban canım allah kolay doğumlar versin...
yavrularını sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.

ay canım benım ya inşallah saglıcakla alırsın dualarımız senınle

Kzılar varmı kezbandan bir haber haber alırsanız buraya yazın lütfen....İnşallah kezbanımız iyidir az kaldı mink bebekleriyle burdan bize haber veriri inşallah...

Arkadaşlar ben eylül annesiyim ama hepimiz kader arkadaşıyız sonuçta,kezban arkadaşımızın durumunu duyunca destek amaçlıda olsa bikaç bişey yazmak istedim,inşallah kendi ve bebekleri iyidir ve hastaneden eve bebekleriyle birlikte sağsalim döner önemli olan erken bile olsa bebişlerin iyi olmaları,Allah ım yavrularımızı bizlere bağışlasın,bütün herkesin yardımcısı olsun ve vaktinde yavrularımızı sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşallah

canım arkadaşım ne zamandan beri erken doğum yapmamak için direniyordun.canım sakın korkma bebeişlerin kilosu iyiydi.sağ salim hastaneden çıkarken bebeişlerinide alırsın tatlım.zaten ciğerleri içinde iğne olmuştun inşallah solunum problemi yaşamıyacaklardır.kalbim ve dualarım sizinle.allah yardım etsin canım

ARKADASLAR AZ ÖNCE KEZBANIMLA GÖRÜSTÜM,
BUGÜN DURUMU DAHA IYIYMIS, SANCILARI VARMIS AMA DÜZENSIZMISLER..
FORUMU OKUMAYI COK ISTIYORMUS, COK ÖZLEMIS, HEPNIZE COK COK
TESEKKÜR ETTI VE COOOOK SELAMLARII VAR. HASTANEDE NET OLDUGUNU ÖGRENMIS, SIMDI KUDURUYORDUR, NE YAPAR NE EDER BENIM TANIDIGIM KEZBANCIM INTERNETE GIRER:roflol::roflol:
BENDE SIMDI YAZILANLARI ESINE YOLLAYACAM ESI CIKTISINI ALIR EN AZINDAN INTERNETE GIREMESE BILE, OKUR, SÜPER MORAL OLUR.
AMA DUYDUKLARIMA GÖRE ESI ODA HAZIRLAMA TELASI ICINDEYMIIIIISSSS...
EEE MINNOSLAR GELIYOOO HAYIRLSIYLA, TEYZELERI YER ONLARIII
KUZULARIM BENIM, ALLAHIN IZNIYLE SAG SAGLIM SOLUGU BITANECIK ANNELERININ KUCAKLARINDA ALACAKLAR...
BENDEN SIMDILIK BUKADAR FISTIKLAR HEPNIZI ÖPTÜM MINIKLERINIZI DE OKSADIIIMM
SAGOLUN...

nericim bende şimdi msglaştım uyuyacaktı kezboş.senle ben haber spikeri olmuşuz :)

Inşallah Vakti Geldiği Zaman Hayirli Doğum Yapar Ve Minklerini Kolalarina Sağlikla Alir Inşallah...
Rabbim Yar Ve Yardimcisi Olsun...sevgilerimi Ilet Lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…