kezbancan ve minikleri içinn

nericim bende şimdi msglaştım uyuyacaktı kezboş.senle ben haber spikeri olmuşuz :)

sorma kiz, kezbanim bana zaten 007 diyordu, simdi bunlari okusa kopar herhalde :roflol::roflol:
ama napim ya, ben cok merak ediyorum, ya kezbani yada esini ariyorum, yada msj yaziyorum, eh burdaki hamislerin de cok merak ettigi biliyoruz eh bizde haber veriyoruz iste... biz mutlu herkes mutlu :roflol::roflol:
hersey cok güzel olcak cooook cok heyecanliyiz yaa...
keske yaninda olabilsek dimi fistigim??
ama ben bu gidisle canli dogum yaptircam kezbanimalaelaelaelaelae
yabanci damat dizisindekiler gibi, izleyenler varsa, hatirlarlar...
ayy ne cok anlatmisim hadi ben ciktim...öpüldünüz

çok doğru sölüyorsun tatlım,ben de kezbanla yatıp kezbanla kalkıyorum resmen.rahatsız olmasın diye sık aramıyorum,msg çekiyorum bol bol. eşinin de numarası ben de yok,anca kezbanı arıyorum. bu arada kargo ulaşmış izmir'e sevindim tabii.o kargoda ben de olmak istedim de.. :1rolleyes: imkanım olsa walla gidicem de,zaten izin de verilmiyor artık seyahate falan,zaten 2 gündür sıcaktan ölüyorum evin içinde bile..
neyse eşine slmlar,seni de öpüyorum tatlım.. :1hug:

Kızlar dün gece KEZBOŞUM umuz msjıma cevap yazmış ama bana geç ulaştı bugünde çalıştım yoğundum, tekrar yazamadım, hepimizi çok sevdiğini, sancılarının bir durup bir başladığını , bebişlerin hemen çıkmak istediğini ve dayanmaya çalıştığını yazmış, dualarınız biraz daha dayanabilmesi olsun, 1 hafta bile kıymetli,
Neri, Elvin, arayabiliyormuyum, ben çok yorgun olduğunu ve uykuda yakalamaktan korktuğum için aramaya cesaret edemedim, arayayımmı? yoksa msj mı atayım, gerçi bugün geç oldu, yarına kaldı .
Kezbancığım inşallah net olayı olurda, oralardan bağlanabilirsin canım.
çok seviyoruz seni... ve bebişlerini

dark elf neriman elvin , hepinize teşekkürler kezbancayla ilgili bilgi verdiğiniz için...görüştügünüzde benden de çook çok selam ssöyleyin..onun için dua ediyorum..kim bilir ne kadar zorluyordur onu şu yaşadıkları...Allah yardımcısı olsun...yüzüp yüzüp kuyruguna geldiler birazcık daha dayanır inşallah minikleri..arkadaşlar hepiniz dikkat edin..bol bol dinlenin...dark elf sende izne ayrıl artık dinlen bacım ya...Böyle üzücü şeyler yaşamasın hiçbir arkadaşım..kezbanım Allah sana dayanma gücü versin..geçmiş olun canım arkadaşım..güzel iyi haberlerini almayı bekliyoruz sabırsızlıkla....

günaydın arkadaşlarra.s.kezban arkadaşımızdan görüşüp haber veren tüm arkadaşlarımıza teşekkürlerra.stüm dualarımız onunlaaa:1hug:görüşen arkadaşlarım bende de çok geçmiş olsun dileklerimi iletitirseniz çok sevinirimma.sallah kezbanın ve bebişlerinin yardımcısı olsunnnnnnnn:1hug:

kezbancım dualarım senin ve miniklerin için ... akadaşım hep aklımdasın umarım hakkınızda hayırlısı e ise o olur hayırlısıyla saglıkla bebişlerini kucagına alırsın inş....

anacım doğura bildinmi bilmiyom .nerden kimden öğrenecem onuda bimiyom.bildiğim seni ve bebişleri merak ettiğim. dualarım seninle

allah yardimcisi olsun rabbim sag selim yavrularina zamaninda kavusturmayi nasip etsin insallah

nuraycımm ne güzel düşünmüşsünn canımm. bütün dualarımız kezbanımızz ve bebişlerimizlee inşllahh herşeyin üstesindenn geleceklerr ve kezbanımız ailesiylee bebişlerini saglıklı bir şekilde kucaklarına alacaklar allahın izniyle.

Canım sanada teşekkür ederiz bizi bilğilendiriyorsun...Valla hergün girip kontrol ediyorum inşallah herşey yolundadır diye...
Kezbancığım az kaldı canım biraz daha dayan...bu haftayıda tlatırsan çok iyi olacakj zaten bebişlerin kilosu iyiydi canım...İnanıyorumki sağsağlim hastahaneden çıkıcaksın bebişlerinde kucand aolcak

merhaba arkadaşlarr bende bugün kezbancıgımızla msjlaştımm iyiymiş bugün daha iyiymiş bebişler yaramazlıklarına devam ediyorlarmış :) sancısı varmış ama normal odaya çıkarıcaklarmış yarın inşllah odamda rahat olurum demiş. ben arkadaşların çok selamı var diye iletmiştim kendisi iyiki varsınız sanal arkadaşlık degil bu gerçek dostlarımsınız demiş canım arkadaşımızzz benimmm. yerimseniben
hastalara anlatıyormuş bizi inanamıyorlarmış. canımm arkadaşımmm en kısa zamanda tekrar aramızda olman dilegiyle saglıklaa. Şeniz
SENİİİİ ÇOOOOK SEVİYORUZZZZ.

IYI AKSAMLAR TATLI HAMI$LER
BUGÜN BEN KEZBANIMI ARAMADIM AMA ESIM ESIYLE GÖRÜSTÜ.DURUMDA PEK BIR DEGISIKLIK YOK AMA 2 GÜN ÖNCESINE GÖRE COK IYIYMIS KAZBANCIM.HALA YOGUNBAKIMDAYMIS.SANCILARI VARMIS AMA COK DÜZENSIZMIS. BU GIDISLE INSALLAH NORMAL ODAYA ALINIR. VE MUHTEMELEN ESI KEZBANA LAPTOPU GÖTÜRCEKMIS. BANA AKTARILANLAR BUKADAR HANIMLAR, GERCI ESIM UZUN KONUSTU AMA TELEFONU KAPATINCA, BEN TABII EEE NE DEDI DEDIM, HIICC AYNIYMIS, SANCILARI HAFIFLEMIS DEDI. ERKEKLER ISTE, BIRDE MAC VARYA:roflol:
SIMDILIK BUKADAR FISTIKLAR. HERSEYIN HAYIRLISI OLUR INSALLAH
HEPNIZI VE MINIKLERINIZI ÖPTÜM IYI AKSAMLAR

IYI AKSAMLAR TATLI HAMI$LER
BUGÜN BEN KEZBANIMI ARAMADIM AMA ESIM ESIYLE GÖRÜSTÜ.DURUMDA PEK BIR DEGISIKLIK YOK AMA 2 GÜN ÖNCESINE GÖRE COK IYIYMIS KAZBANCIM.HALA YOGUNBAKIMDAYMIS.SANCILARI VARMIS AMA COK DÜZENSIZMIS. BU GIDISLE INSALLAH NORMAL ODAYA ALINIR. VE MUHTEMELEN ESI KEZBANA LAPTOPU GÖTÜRCEKMIS. BANA AKTARILANLAR BUKADAR HANIMLAR, GERCI ESIM UZUN KONUSTU AMA TELEFONU KAPATINCA, BEN TABII EEE NE DEDI DEDIM, HIICC AYNIYMIS, SANCILARI HAFIFLEMIS DEDI BUKADAR YANI. ERKEKLER ISTE, BIRDE MAC VARYA:roflol:
SIMDILIK BUKADAR FISTIKLAR. HERSEYIN HAYIRLISI OLUR INSALLAH
HEPNIZI VE MINIKLERINIZI ÖPTÜM IYI AKSAMLARa.s.

Kezbancığım yeni öğrendim durumunu.
İnşallah senin minnoşlar tam vaktinde gelir canım.Sağlıklı sıhhatli olur umarım kuzuların.

Ya çok tuhaf oldum eşide bi taraftan odayı hazırlrlıyor diye okuyunca.Tek başına da zor olur bi erkek için odayı hazırlamak.

Arkadaşlar sağolsun bizleri bilgilendirmişler.Böyle bir konu açılmasaydı ben öğrenemezdim.İnan canım dualarımız seninle.Bu kadar insanın dualsı kabul olur inşallah ve bebeklerin en doğru zamanda gelirler.

Kendine iyi bak.Çok öpüldün.

Bizi bilgilendiren ve konuyu açan arkadaşlara teşekkürler.

inşallah bebişler sağlıklı bir şekilde doğarlar erken de doğsalar anneleri onlara çok iyi bakar büyütür zaten. en önemlisi sağlık zaten. yoksa ikizlerin çoğu erken doğuyor. Allah onların yardımcısı olsun..

Nrimancığım canım sağol bilgilendirdiğin için , ya inşallah normal odaya geçebilir. biz bütün gün dışardaydık sonra annemlere gittik, telimi evde bırakmışım, en azından msj atardım onuda yapamadım
bu saat oldu , inan kezbanı merak ettiğim için online oldum.
Canımmm Kezbannn iyi ol, bebişlerin karıncığındaa bekleye dursunnn biraz , ne olur Allahım yardım ettt

Dinacığım canım sağol, ya ne yapayım canım, 4 Haftam var asıl izne ayrılabilmem için, ama 2 haftasını yıllık iznimden kullanabilirim. sonra kullanmak daha iyi bebek açısından, ama belli değil, belki bu işyrine bir daha dönmem, belkide kullanmam fırsat kalmadan işe başlarım, yahut başka türlü yanabilirde.

bilgilendirdiğin için teşekkür ederim canım.çok merak ediyordum.

nerimancıgım çok saol canım bizleri bilgilendirdigin için... valla hepimizn aklı onda inşallah saglıklı bir şekilde olur herşey... alıcaksada bebişlerini saglıcakla alır inşallah kucagına.. harab oldu kezbandaa... çocuklar bile anne karnında perişan olmuştur.. devamlı ilaçlar felan .. allah yardımcıları olsun..

Kezbancığımızın normal odaya alınmasına çok sevindim gerçekten. Haftasonu çok merak ettim ne yaptı acaba diye ama sabah okuyunca rahatladım. İnşallah ufaklıklar dayanıyorlar, az kaldı sabret canım arkadaşım...

herbirinize ayrı ayrı çok teşşekkür ediyorum kızlarrr kezbana büyük moral oluyorr bakın miniklar nasıl dayanıyorlarrr di mi.. dahada dayanacaklarrr.. tüm desteğiniz için saolun iyiki varsınızz sevginin ulaşmadığı hiçbiryerde dostluk olmazmışş .. sonsuz sevgilerimlee a.s. :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…