kezbancan ve minikleri içinn

wrose

MURAT & DEFNE
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
1.618
0
herkezin haberi var zaten kezbanımız şu an hastanede ve günlerini çok zor geçiriyor belkide şu dakikalarda iyidir ki umuyorum öyledir belkide sancıları devam ediyordur arkadaşımızın, kezban minikleri sudenaz ve ege için dayanmaya çalışıyor bi kaç hafta daha sabretsinler istiyor hastenede, dün akşam görüştüğümde morale ihtiyacı olduğunu daha çok anladım gücü tükenmek üzere gibiydi acı çekerken bile bizleri yani hamiş arkadaşlarını düşünüp ayrıca üzülmesi inanın içimi çok fena yaptı, herkezin sevgisini kazanan arkadaşımızın için tek yürek dualarımızı gönderelim istiyorumm.. her mesaj ona güç versin sudenaz ve egeyede hayat versin allah hep yanlarında yardımcı olsun inşallah ve yüzlerinde gülümsemeyle hastaneden çıksınlar...
SENİ SEVİYORUZ ARKADAŞIMIZ KEZBAN
ne dersiniz arkadaşımıza destek için iyi dileklerinizle dualarımızı gönderelim eminim çok işe yarayacak a.s.

cnm haberim yoktu...tüm dualarım seninle kezbancım...wrose ayrıntılı anlatırmısın cnm..neden hastanede?

dilekciğim minikler pek bi yaramaz ondan kaynaklanıyor birazda, kezban iğne vuruluyordu miniklerin çiğerleri için gelişsinler diye oda doğumu tetikliyormuş sanırım birazda bundan kaynaklanıyor tabi zor bir dönemi atlattı canımm inş bu günleride atlatacak allahın izniyle inşş..

Her şey biz insanlar için…doğduğumuz an nefes alma çabasıyla başlayan yaşam savaşımı…değişik şekillere bürünerek gölge gibi izliyor…son nefesimize dek…aralara sıkça sokmaya çalıştığımız hoşluklar ve dinlenceler sırasında…yine yanımızda…gölge ya…güneş önden geldiğinden ardımıza düşmüş o anlarda… pusuda…tek dikkat edilecek özellik güneşle hep yüzyüze olmak…ki ardımıza düşüp uzatmasın gölgemizi… uzadıkça büyütmesin dertlerimizi gözümüzde…bütün dualarımız seninle kezbancım herşeyin en güzeli en hayırlısı olacak hisset tatlım

Canım Kezbancım dualarım hep o ve bebekleriyle zaten. Her gece dua ederken onlara ayrıca ediyorum. İnşallah güzel Allahım hayırlısını verecek, ve Kezbancım bebişleriyle o hastaneden mutlu ayrılacak.

nuraycım çok ii düşünmüşsün arkadaşım teşekkürler.KEZBAN canım arkadaşım dualarımız seninle bitanem ben inanıyorum yüce Allah senin bu çabalarını boş bırakmıcak arkadaşım ,bebeklerini sağlıkla kucağına alacaksın bitanema.s.SENİ ÇOK SEVİYORUZZZZ

inşallah bebişleri sağlıklı bir şekilde doğar. vakti gelince bunu önlemek çok zor. benim de bi öğretmen arkadaşım mayısta erken doğum yaptı. erken doğum tehdidi var diye doktor aynı iğneden yapmış. ertesi gün doğum yaptı arkadaşım. inşallah birkaç hafta daha gelişirler anne karnında. Allah yadımcısı olsun.

ALLAH yardımcısı olsun...saglık sıhhat ıhsan eylesın ona bebeklerıne.....uzuldum:çok üzgünüm:

bu arada arkadaslar cıger gelıstırıcı ıgnelerın erken dogum yapmakla bır ılgısı yok..dogacagı varmıs dogmus..

bende ikiz beklıyorum..bana 6 hafta boyunca 24 doz cıger gelıstırıcı ıgne yapıldı.ıgnelerım bıtelı bu haftayla beraber tam 3 hafta olcak...cok sukur erken dogum olmadı...

bence buna baglamayın...bazı seylerde gızlılık vardırr...........bellı bır seye baglanmaz bencee............

kezbancığım dualarım seninle.umarım yavrularına vakti geldiğinde sağlıklı bir şekilde kavuşursun.allahım yardımcın olsun

allahım yardımcısı olsun kezbancıgımısın .. inşallah sag sgalim kurtulurlar...

Dualarimiz Sizinle Kezbancim Inş. Bebişlerinde Sabirli Olurlar Beklerler Az Daha O Huzurlu Yerde Allaha Emanet Olun Tatlim

inşallah allah sağlıcakla kavuşturur bebişlerine.allah yardımcısı olsun.

Nuraycım çok iyi düşünmüşsün canım... Dularımız ve kalbimiz onunla ve minikleriyle...Rabbim şu sıkıntılarından tez zamanda kurtarır inşallah kezbancığımızı

hay Allah....çok çok geçmiş olsun...herşey düzelecek inşallah...kalbimiz seninle..

ayyy canım benim allah yardımcısı olsunnnnna.s.a.s.dualarımız kezban ve bebekleri içinnnnna.s.

Ben de tanımıyorum Kezban'ı ama inanın ben de cok üzüldüm durumuna..Ben de tüm kalbimle iyileşmesini ve saglıkla bebeklerine kavuşmasını diliyorum. Hamilelerin duası kabul olurmus. Bu kadar hamile birden dua edince eminim Allah sesimizi duyar..

ya çok üzüldüüüm yaaa kezbancım işallah bebeklerinle birlikte en kısa zamanda sağlığınıza kavusursunuz... tüm dualarımız seninleee. Allah yardımcınız olsuuun...

NURAYCIIIIM CANIM YA COK IYI DÜSÜNMÜSSÜN GERCEKTEN IYI OLDU BÖYLE...SAGOLASIN..

CANIM ARKADASIM BENIM, BILIYORUM COK COK ZOR GÜNLER GECIRIYORSUN, YANINA KIMSENIN GIREMEMESI DE CABASI :çok üzgünüm:
AMA SEN COOK GÜCLÜSÜN, DIRENCLISIN, DAYANIKLISIN...
SUAN OKADAR DUYGU YÜKLÜYÜM KI NE YAZACAGIMI BILMIYORUM..
BENIM BEBEGIMI KAYBETTIGIM GÜN ETHEM BABA OLACAGININ SEVINCINI BELKIDE ILK BARISLA PAYLASMAK ISTEDI VE ARADI AMA CANIM BENIM YA SEVINEMEDI BILE, 7 SENE ARADAN SONRA SIZ BEBEKLERINIZE KAVUSTUNUZ.BIZ OKADAR KARMASIK DUYGULAR ICINDEYDIK KI, BEN YASAMA SEVINCIMI KAYBETMISKEN, BU HABER BANA ILAC GIBI GELMISTI..INANKI BITANEM BEN O GÜN BU GÜNDÜR SIZIN ICIN HEP DUA ETTIM VE HALA DAHA EDIYORUM.
TEYZESININ MINNOSLARI BIRAZ SABIRSIZ ANNESI KUSURLARINA BAKMA, SENI BIRAZ ÜZÜYORLAR BELKI AMA ONLAR ALLAHIN IZNIYLE COK SAGLIKLI BIR SEKILDE YERLERINI ANNELERININ KARNINDAN ANNELERININ MIS KOKULU KUCAGINA DEGISTIRECEKELR.. ALLAHIM HEPINIZE SAGLIK SIHHAT VERSIN..
HER AN CEP TELEFONUMA MINNOSLARIMIN FOTOSU GELCEK DIYE HIC YANIMDAN AYIRMIYORUM. SIZI COK SEVIYORUZZZZ... IYIKI BARISLA TANISMISIM ARKADASIM IYIKI NIKAH SAHIDIMIZ OLMUSSUNUZ ... SIZ HERSEYIN EN GÜZELINE LAIKSINIZ BITANEM...YETERKI SEN ÜZÜLME GÜZEL ANNEEEE...
SAGLIKLA MINNOSLARIMI KUCAGINA ALACAKSIN..SENI COK COK ÖPÜYORUM..
KIZLAR COK UZUN OLDU BELKI SIZIDE ÜZDÜM AMA KUSURUMA BAKMAYIN ...senağlamasenağlama

GÜZEL AGUSTOS ANNELERI DUALARIMDA HEPINIZ VARSINIZZZ...

allahim Sana Bu Zor Günlerinin Mükafatini Verecektir Hayirlisiyla Bitanem...sen Yeterki Icin Ferah Tut. Umarim Bir Yolunu Bulur Da Bu Yazilanlari Okursun Bak Moralin Nasil Hemen Tavan Yapacak :))
Okadar Cok Sevenin Varki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…