kezbancan ve minikleri içinn

ayyy canım yaa hiç mi küvez yokmuş yoksa hepsi dolumuymuş? dr lar ne dio acaba bebekler dogarsa küvezde kalmaları gerekmeyecekmi? böle saçmalıkmı olur mutlaka düşündükleri biş vardır.. güya üniv. hast.......

CANIM ELIF DI DIMI? KÜVEZ VARMIS AMA HEPSI DOLUYMUS MALESEF. ARAYISTALAR HALA GALIBA, EN SON SABAH GÖRÜSTÜM. YARIN ÖGLEN ARARIM. BENDE COK MERAK EDIYORUM.ALLAHIM NE OLUR YARDIM ET DE EN KISA ZAMANDA BIR KÜVEZ BULUNSUN.HEM BU KÜVEZ KONUSUNDA KEZBANA FAZLA BIRSEY SORMAK ISTEMIYORUM ZATEN ÜZÜLÜYO KIZCAGIZ, DAHA COK ÜZÜLMESIN DIYORUM. ESINE SORUYORUZ.
EVET HAKLISIN GÜYA KOCA EGE ÜNIVERSITESII... Kötü Kazen
ÖPTÜM IYI GECELER
HERSEYIN HAYIRLISI ARTIK DIYECEK KELIME BULAMIYORUM. ELIMDE OLSA DA TAA BURALARDAN KARGOYLA YOLLASAM...senağlama

dualarımız hep kezban ve minikleri için ....inş. küvez bulabilirler gerçi iğnelerini yaptırması ii oldu kezbanın en azından akciğerleri haftasına göre baya gelişmiştir küvez olsa dahi çok uzun süre kalmazlar sanırım..acaba kiloları ne kadar oldu 2 ye yaklaşmışlardır inşaalah.......

ins. canim bencede fazla gerek kalmaz küveze. gecende sormustum kilolarina bakiyolarmi diye hayir demisti, o da anlamamis simdiye kadar niye bakmadikalrini, 1 haftadir hastanede, 1 hafta önce 1500gr dilar.1800 olmuslardir dimi? belkide gecmislerdir cünkü bir sürü serum ilac falan veriyolar ya...??

arkadaşlar günaydın .kezbanla ilgili gelişmeler var mı acaba görüştünüz mü hiç sabah saatlerinde.

gnydn kızlar gnydn kezbanım ağrılarım yüzünden pek bakamadım dün ve önceki gün,nericim şimdi gördüm küvez olmadığını.ne demek bu yaa koskoca üniv.hastanesinde küvez yok,ne saçmalık. kezbanı dün aradım msg çektim ama cevap vermedi.herhalde dediğin gibi sancılı olduğu için bugün bir daha deneyeceğim.biz de araştıralım bakalım küvez olan neresi var..

canım benim umarım küvez bulunurda kezbancığın içi rahat eder.dualarım seninle

barzeycim Cok Sagol, Tabiiki Söylerim.
Ya Küvez Varmis Ama Hepsi Doluymus. Zaten Kendi Hastanesi özel Di Ya, Ordan Ege üniversitesine Sevk Ettiler Kezbani. Bakalim Simdi Esi Arastiriyo. Ama Bence Bunu Dr Larin Yapmasi Lazim. Cok önemli Cünkü Dedigin Gibi. Kendine Iyi Bak öptüm

Kesinlikle hastahanenin bu konuda çok duyarlı olması gerekir...Kezban yıllar sonra tedavi ile hamile kaldı üstelik erken doğum yapma riski çok yüksek..Ama bebişleri 2 kiloyu geçmişşse korkulacak pek bişii yok inşallah dualrımız onunla....Ben tüm kalbimle inanıyorumki o kollarında bebişleriyle çıkıcak hastahaneden burayada resmini koyucak miniklerin...
Mutlaka selamımı söyle canım iyi olsun biz burdan hergün takip ediyoruz ve dua ediyoruz ilet bunları lütfen...Çok teşekkürler sanada canım...

kızlar şimdi kezbanla konuştum.sancıları varmış sesi yorgun ama iyi geliyordu. hastane arıyormuş küvez,olduğu yerde de var ama dolu olduğu için yok diyorlar.herkes erken doğum yapıyor dedi kezban. hali kalmamış artık,küvez bulunduğu anda geçecekmiş bulunan yere. eşi de evde miniklerimizin eksiklerini tamamlıyor,annesi de kıyafetlerini yıkayıp yerleştiriyormuş. hepinize slmı var.bu hafta gelecek minikler sanırım :)

canım peki karnındaki bebekler küvez bulunmasını bekleyebilecek mi?koca izmirde bulunamamış mı hala sinir oldum şimdi canım arkadaşım şimdi doğumunu mu düşünecek onu mu?

nihancıgım saol canım bzii habersiz bırakmadıgın için.. demek bu hafta allah izin veriirse hayırlısıyla kavuşucak bebekelrine ... inşşallah sag saglim kucaklar bebişlerini canım yaaa.. maf olmuştur kezbanda artık .. ahhh ahh dünyaya ne zorluklarla getirdigimizi bi bilseler bebişller acaba naparlardı bilmiom... allah herşeyin hayırlısını versin...

WALLA kezzban herkes burada erken doğuruyor küvez yok dedi,ama hastane arıyormuş.ilaçlarını arttırmışlar,sün akşamdan sıklakmış sancıları. şimdi iyiydi,doğumhanede ama canım çok yorulmuş tabii ki. biz de soruşturduk,daha doğrusu eşim soruşturdu izmirde birkaç yeri küvez var mı diye ama hastaya bilgi verilmiyomuş. inşallah herşey yolunda gidecek...

kezbancım allah sabır versin cnm..tüm dualarım seninle....

kıslar bu arada ben dogum yapıcagım hastaneyi aradım küvez varmı diye?her hastanede küvez vardır ama....solunum cihazı yok dediler...ben antalya manavgatta oturuyorum..bu durumlarda antalya devlet hastanesine sevk ediyorlarmış...mesafede 1 saat felan...nasıl oluyor anlamadım..bu bir saatlik mesafe önemli değilmi..allah korusun hepimizin bebeklerini....

kezbancım allah sabır versin cnm..tüm dualarım seninle....

kıslar bu arada ben dogum yapıcagım hastaneyi aradım küvez varmı diye?her hastanede küvez vardır ama....solunum cihazı yok dediler...ben antalya manavgatta oturuyorum..bu durumlarda antalya devlet hastanesine sevk ediyorlarmış...mesafede 1 saat felan...nasıl oluyor anlamadım..bu bir saatlik mesafe önemli değilmi..allah korusun hepimizin bebeklerini....

cnm bu konuda doktorunla bir konuş istersen,hemen endişelenme sıkıntıya sokma kendini

oy oyyyyy ,
Kezbanım bu Hafta bebişlerine mi kavuşacak Allahın izniyleeee, yarabbimm inşallah herşey yolunda gider ve şu küvez olayı çözülür,

allahım sen kezbana yardımcı ol herşey yolunda gittsin yarabbimm.. kızlar yaa ben yine aramak istiyorum ama süreklide rahatsız etmeyeyim diye arayamadım bugün :eek: görüşenler haber versin lütfennn aklım hep kezbanda ben artık yarın ararım

Allah kezban ın yardımcısı olsun. inşallah bebekler sağlıklı olurlar. türkiye de böyle şeylerin yaşanması normal ama artık buna biri son versin. haberlerde neler neler görüyoruz. bence her yerde küvez ve gerekli donanım olmalı. inşallah kezban için her şey yolunda gider.

SELAM GÜZELMI GÜZEL FISTIK AGUSTOS ANNELERI VE ONLARIN MINIKLERIIII
BEN AKSAM ÜSTÜ KEZBANLA YAZISTIM DURUMLAR HALA AYNIYMIS, SANCILAR DEVAM EDIYORMUS, ISTE BI GELIYO BI GIDIYO..:çok üzgünüm:
ILACIN DOZUNUDA BAYA BI ARTTIRMISLAR. CANIM BENIM YA NELER CEKYIO. SERSEM GIBIYIM DIYO, SÜREKLI UYUR VAZIYETTE, HEP YORGUN. MAHVOLDU BITANEM YA, ALLAHIM SEN HAYIRLISIYLA EGEYLE SUDENAZI KUCAKLARINA VER YARABBIM.HANI DR ILK BASTA DEMISTI YA, 2 KILO OLANA KADAR DAYANSALAR IYI OLUR DIYE, BENDE BUGÜN SORDUM ISTE KILOLARINA FALAN BAKIYOLARMI DIYE NE DE OLSA 10 GÜN GECTI ARADAN, KESIN 2 KILO OLMUSLARDIR DIYE, YOK HIC KIMSE DAHA BAKMADI DEDI. VÜCUDUNUN ARTIK DAYANMA GÜCÜ KALMAMIS. ALLAHIM INSALLAH KEZBANIMA BIRAZ DAHA DAYANMA GÜCÜ VERIR DE AZCIK DAHA ANNELERININ SICAK KARNINDA KALIR MINNOSLARIM. ALLAHIM YARDIMCILARI OLSUN..:nazar::nazar:
AMA AZ KALDI GELCEKLERRRR TEYZELERI ONLARI YICEK YICEKKK Şeniz SAGLIKLA GELSINLERDE HAYIRLISIYLA...:nazar::nazar: amiiiiinn

bende küvezsizlik yüzünden doğumu mu bize 1,5 saatlik yol olan bursa da yaptım ama nişan gelmesi ve 8 santimlik açık olması nedeniyle o yolu 45 dakika da aldı eşim neredeyse kaza yapıyorduk.yolda doğuruyordum.ambulans bile vermediler hastaneden diyorlar ki orada doğum yapıcakmışım bebeklerim doğduktan sonra bursaya götürelecekmiş.düşünün arkadaşlar doğum yapıcak bir kadın nasıl gönderilir özel otoyla.çok acı ama ben bunu yaşadım.ama evlatlarım şanslıymış sıktılar dişlerini en güzel hastanelerden birinde doğum yaptım allaha şükür.arabadan adımımı attım suyum boşaldı.34.haftada doğdu kuzularım.küvezde kaldılar tabii.
allahım sen kuvvet ver şerifeye ne olursun.kuzulara en kısa zamanda küvez bulunsun inş.onu çok iyi anlıyorum.sabır kezbancım dayan canım.

X