Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Söylediklerin olsaydı ben De yaptırırdım canım 1 2 hafta ağrı sızıdan sonra büyük göğüsler ama eğer gerçek göğüs gibi olmayacaksa ilerde süresi dolacaksa (ki yaşlarımız genç) yaptırmamın pek bir anlamı yok

Evet canım öyle işte malesef , biz kendi yöntemlerimize devam edelim fitoöstrojenle olcak zaten baya

Tamam canım belki değişmiştir bak bakalım

eee kızlar bu yazdıklarım sakın sizi korkutmasın tam 1 kilo vermişim o yüzden göğüs cmim 1 yada yarım cm gerilemiş ama alırsam tekrar gelir o cm de offf napıcamı bilemiyorum en yakın zamanda keten tohumu rezene falan bende başlıycam onlara yoksa ne kilo ne göğüs olucak :KK14:

eee kızlar bu yazdıklarım sakın sizi korkutmasın tam 1 kilo vermişim o yüzden göğüs cmim 1 yada yarım cm gerilemiş ama alırsam tekrar gelir o cm de offf napıcamı bilemiyorum en yakın zamanda keten tohumu rezene falan bende başlıycam onlara yoksa ne kilo ne göğüs olucak :KK14:

Canım sen duvarda şınav çekiyomuydun?

Kızlar 6 ay sonra yani haziranda burda hepimiz sonunda oldu diyip birbirimizle mutluluğumuzu paylaşıcazz :))

Ben günde iki yemek kaşığı keten tohumu yicem 6ay boyunca bide hergun 3bardak rezeneyle bence kesin büyücekler :)

rezene bi tek üç değil iki olabilir bende üçüncüye yer bulabilirsem yaparım ama onun dışında devam herşeye bide kremim vardı oda plastik kabımı şişirmiş onu şişirdiyse benimkileride şişirir heralde :KK9:

rezene bi tek üç değil iki olabilir bende üçüncüye yer bulabilirsem yaparım ama onun dışında devam herşeye bide kremim vardı oda plastik kabımı şişirmiş onu şişirdiyse benimkileride şişirir heralde :KK9:

Valla ben 3ünü birden içiyorum canım :KK9: bencede şişirir şişirir :KK9:

Canım bence hemen at o kremi belli ki tepkimeye girmiş zararlı olabilir artık
Kutu plastik olunca bakteri oluşumuna müsait oluyor
Varsa cam kava tekrar hazırla ama onu kullanma valla yara da olabilir hassas deri neler olur bilemiyorum:KK50:
Ben günde iki yemek kaşığı keten tohumu yicem 6ay boyunca bide hergun 3bardak rezeneyle bence kesin büyücekler :)

Bence de canım
Ben de keten tohumu yüzünden günde 1 kez tuvalete çıkardım bugün 2 kez çıktım korktum yaa:KK52:

Varsa cam kava tekrar hazırla ama onu kullanma valla yara da olabilir hassas deri neler olur bilemiyorum:KK50:

Bence de canım
Ben de keten tohumu yüzünden günde 1 kez tuvalete çıkardım bugün 2 kez çıktım korktum yaa:KK52:

Canım kuru kuru yiyebilirsen öyle yap ben toz halini çay kaşığıyla kuru kuru yemeğe çalışıyorum bikaç saat snra su içiyorum böyle bağırsağı çalıştırma riskini azaltıyo diye :KK70: 6ay bağırsağımızda sabretsinde sonra rahat ettiririz onlarıda :KK9:

Bence de canım

bakayım bi zararı olursa atarım pek hasas deil cildim zaten bi müddettir böyle durumu yani bana faydası başlıyor sırf yaprakları ve kremi bol sürdüğüm yerler şişiyor diyebilirim bi ara göğüsümün teki arıyordu diye dierine fazla sürmüştüm kremi şimdi o kısım ve diğer kısım aynı oldu baktım zarara başladır atar yenisini yaparım

Keten tohumunu çok zor toz haline getiriyorum öğütücülerin delikleri tıkanıyor sürekli :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

Kızlar tohum halde yicem toz haline getiremiyorum keten tohumunu aktarada gidip çektiremem sürekli evde birsürü tohum halde var öyle çiğneyerek yicem mecburen

Kızlar tohum halde yicem toz haline getiremiyorum keten tohumunu aktarada gidip çektiremem sürekli evde birsürü tohum halde var öyle çiğneyerek yicem mecburen

Keten tohumunu çok zor toz haline getiriyorum öğütücülerin delikleri tıkanıyor sürekli :KK43: :KK43: :KK43: :KK43:

öyle yap istersen canım, benim de bitmek üzere keten tohumun pazartesi salı almam lazım çektirip alıyorum aktardan direkt bir zararı olmaz umaarım

X