Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

bi de arkadaslar bişey merak ediyorum ergenliğe ilk girdiğiniz dönemlerde göğsünüz belirginleştikçe utanıp sakladınız mı yoksa olağan bişey olduğunu kabullenip doğal mı davrandınız? bi yerde okumuştum göğsün büyümesinde yada küçük kalmasında o dönemde yaşadığımız psikoloji cok etkiliyormuş yani utanıp kamburunu cıkartıp vs saklamak beyine mesaj yolluyormuş daha da büyümemesine neden oluyomuş falan .. sizce nedir mantıklı mı bu düşünce..
kendimi düşünüyorum da ben utanırdım hep bol seyler giyerdim ama şimdiki halinden daha diri ve büyük olduğunu hatırlıyorum yani o zamanlar hiç böle bişi dert ettiğimi bilmiyorum sutyensizken sutyenli gibi kabarıklardı belli oluyorlardı ne oldu da küçüldü bilmiyorum ..

valla ben hiç saklamadım göğüsümü gere gere gezdim bunca yıl halende geziyorum :KK9:

Şahsen benim göğüslerim çıktığında zaten o kadar zayıftımki göğüslerim o zamanda küçücüktü ve benimki çıktığında bütün arkadaşlarım sütyen takacak konuma gelmişti malesef ben dümdüzdüm ben utanıyordum ama Göğsüm çıktı aman sakliyim kimse görmesin diye değil çünkü zaten yok gibiydi utanmamın sebebi bütün arkadaşlarımın çıkıp sütyen kullanmaları benim öyle çıkmamış olmasıydı göğsümün olmayışından utanıyodum yani :KK43: bence saçma bununşa ilgisi yok ben aksine göğsüm çıksaydıda rahat rahat dolaşsaydım istiyodum olmamasından utanıyodum hala aynı :)

valla dediğim gibi kilo çok etkiliydi bunda ergenlikte bende de az kilo fazlılığı vardı göğüslerde normaldi ama popom büyüktü yani bana öyle geliyordu ama herkes o kadarda büyük değil diyordu ama önemli olan kendimi nasıl görmek istediğimdi :KK9:

Hormon tahlili yaptırdın mı pekı tatlım östeojen sevıyen ne durumda,hatta doktora açıkça sıkıntınını anlatabilirsin bılgısı vardır sılıkon dışında belkı? Aslında yapmamız gereken ilk olarak kendınımızle barışık olmamız.bu gıbı yöntemler işe yaramazsa yaşıcagımız hayal kırıklığı da çok az olur o zaman.. Ayrıca kadını erkekten ayıran şey memedir diyen kusura bakmayında açık ve net abazadır.tamam seksi gelebilir de latin kadınlarına baktığımızda armut vücut tipli minyon ve gayet seksi hatunlar,madem kadınlık yada seksapalite memeden ibaret,neden erkekler daha cok ruhunda enerjisinde tavırlarında çekicilik barındıran kadınları tercih ediyorlar, bu taraftan bakalım bıraz da :) göğüs küçüklüğünden büyüklüğünden ziyade,onun eksikliğini aratmicak potansiyelde olmak seksi yapar bi hatunu gözlemlerime göre :))
Senin dediğin herşeyi yaptım zaten :) hormon testi yaptırdım östrojenim yüksek çıkmadı 37 çıkmıştı ben bişeyler yiyip içtim 6 ay sonra 67 çıktı şuan kaç bilmiyorum doktora tabiki söyledim kadın doğumcuya bana söylediği şey "tek çare silikon, silikon taktırırsın" dedi...

valla ben hiç saklamadım göğüsümü gere gere gezdim bunca yıl halende geziyorum :KK9:

valla dediğim gibi kilo çok etkiliydi bunda ergenlikte bende de az kilo fazlılığı vardı göğüslerde normaldi ama popom büyüktü yani bana öyle geliyordu ama herkes o kadarda büyük değil diyordu ama önemli olan kendimi nasıl görmek istediğimdi :KK9:
Kilolu olsaydım belki büyürdü biraz daha ama yinede genle ilgili malesef keşke büyük göğüslü birine çekseydim
ben de ergenlikte 47 kiloydum dediğim gibi de baya dolgunlardı ama birden kilo adım 57yi gördüm sonra kilo vermeye calıştım sürekli.. sanırım ben o zaman yağ dokusundan vere vere yaptım bunu keşke şişko olsaydım da tam gelişebilseydi göğüslerim:/
Ben hep çok zayıftım lise biterken 48 kiloydum düşünün üniversiteye kadar 48 kilonun üstüne çıkmamıştım hiç :) üniversitede kilom normale döndü ama göğüsler kaldı tabi küçük boyumda 167

Nar çekirdeği yağım geldi hergün 1 tatlı kaşığına yakın içiyorum tadı çok kötü değil yutuyorum hemen

Nar çekirdeği yağım geldi hergün 1 tatlı kaşığına yakın içiyorum tadı çok kötü değil yutuyorum hemen

Bende cuma günü aktara gidiyorum :KK66: bencede kilolu olsaydın olurdu benim genler müsait ama genede kiloya da bakıyor biraz da bu şey

Bende cuma günü aktara gidiyorum :KK66: bencede kilolu olsaydın olurdu benim genler müsait ama genede kiloya da bakıyor biraz da bu şey
Armut tipli olduğum için kalçam daha geniş üst bedenim bacaklarım zayıf kalçam yani heryerime göre daha geniş duruyo o yüzden biraz daha kilo alıyım diyorum sonra kalçamı iyice sıkılaştırıyım sıkılaştığı kadar sonra belki biraz armut tipten çıkarım :KK9:

Armut tipli olduğum için kalçam daha geniş üst bedenim bacaklarım zayıf kalçam yani heryerime göre daha geniş duruyo o yüzden biraz daha kilo alıyım diyorum sonra kalçamı iyice sıkılaştırıyım sıkılaştığı kadar sonra belki biraz armut tipten çıkarım :KK9:

aynen benimde öyleydi ama kilo verince gitti bende inanamadım :KK9:

Sen 60 kiloydun dimi kilolu gözükmüyodun 60ken dimi yine normal duruyodur ? Bende 60 olcamda boyumuz aynı diye sana soruyorum :KK9:

yok öyle acayip kilolu durmuyordum aslında genelde 57 ve 58 kiloydum ama kışları 60 görüyordum :KK9: bende hafif fazlalık var gibi duruyordu o kadar öyle kilolu bi görüntüm hiç olmadı canım :KK34:

yok öyle acayip kilolu durmuyordum aslında genelde 57 ve 58 kiloydum ama kışları 60 görüyordum :KK9: bende hafif fazlalık var gibi duruyordu o kadar öyle kilolu bi görüntüm hiç olmadı canım :KK34:

Boy kilo endeksinde zaten 167 boys ideal kilo 58 diyo o yüzden çok garip durmuyordur bence de ben 60 oliyim bakalım nasıl olcak :KK9: ama kalçam dahada genişlicek :KK43: onu mutlaka sıkılaştırmam lazım hep kalçaya yönelik egzersizler yapıcam üst ne kalçaymış bee :KK9:

Kızlar keten tohumu yemeye devam ediyoruz tamam mı 6 ay boyun hergün 1-2 yemek kaşığı mutlaka yiyoruz hepsinden önemli bu östrojen , umarım vucudumuzda östrojen gibi işe yarar yoksa kaldık böyle :KK43:

Boy kilo endeksinde zaten 167 boys ideal kilo 58 diyo o yüzden çok garip durmuyordur bence de ben 60 oliyim bakalım nasıl olcak :KK9: ama kalçam dahada genişlicek :KK43: onu mutlaka sıkılaştırmam lazım hep kalçaya yönelik egzersizler yapıcam üst ne kalçaymış bee :KK9:

aynen alta yönelik hep spor yap canım :KK34:

Kızlar keten tohumu yemeye devam ediyoruz tamam mı 6 ay boyun hergün 1-2 yemek kaşığı mutlaka yiyoruz hepsinden önemli bu östrojen , umarım vucudumuzda östrojen gibi işe yarar yoksa kaldık böyle :KK43:

ya ben kaç haftadır bişi yapmıyorum benim göğüslerim büyümüş böyle bişi mümkünmü canım yani 5 gram bile almamışım kilo alt 68 üst 91 olmuş ben burdan bakayım dedim bu cm lere göre benim sütyen bedeni ne diye bide yazmazmı 70D diye bi beden ben 70 beden kullandığımda işte bu ilk sütyenimdi 5 ay sonra 75B giymeye başlamıştım burasıda kafayı yemiş :KK9: bu arada geçen yeni sütyen aldım 85 oldu acaba kalıplarımı küçükdü anlamadım çünkü göğüs gene küçük :KK9:

aynen alta yönelik hep spor yap canım :KK34:

ya ben kaç haftadır bişi yapmıyorum benim göğüslerim büyümüş böyle bişi mümkünmü canım yani 5 gram bile almamışım kilo alt 68 üst 91 olmuş ben burdan bakayım dedim bu cm lere göre benim sütyen bedeni ne diye bide yazmazmı 70D diye bi beden ben 70 beden kullandığımda işte bu ilk sütyenimdi 5 ay sonra 75B giymeye başlamıştım burasıda kafayı yemiş :KK9: bu arada geçen yeni sütyen aldım 85 oldu acaba kalıplarımı küçükdü anlamadım çünkü göğüs gene küçük :KK9:
70 sırt genişliği , D meme büyüklüğü . D bayaa büyük demek oluyo A en küçük D en büyük D den sonrası aşırı büyük kısım

70 sırt genişliği , D meme büyüklüğü . D bayaa büyük demek oluyo A en küçük D en büyük D den sonrası aşırı büyük kısım

ben hiç 70 d filan kullanmadım benim cup B oluyor bana o kadar küçük bi ölçü verdiki çok şaşırdım ben şuan 85le 80B arası bişi olmuş göğüslerim bana 70 diyor bunu görünce küt diye bayılacaktım yani :KK9:

ben hiç 70 d filan kullanmadım benim cup B oluyor bana o kadar küçük bi ölçü verdiki çok şaşırdım ben şuan 85le 80B arası bişi olmuş göğüslerim bana 70 diyor bunu görünce küt diye bayılacaktım yani :KK9:

Kız demin 70 sırt ölçüsü dedim hala 70-80-85 diyosun :KK9: hani genelde pazarlarda A,B,C kup ölçüsü olmadan 70-80 diye sütyen satılıyor bizde 80 olsun derken orta olsun demek istiyoruz yoksa onlar sırt genişliği memenin büyüklüğünü cup ölçüsü yani A,B,C belirliyor benimki A mesela en küçüğü

Kız demin 70 sırt ölçüsü dedim hala 70-80-85 diyosun :KK9: hani genelde pazarlarda A,B,C kup ölçüsü olmadan 70-80 diye sütyen satılıyor bizde 80 olsun derken orta olsun demek istiyoruz yoksa onlar sırt genişliği memenin büyüklüğünü cup ölçüsü yani A,B,C belirliyor benimki A mesela en küçüğü

Ama benim ki D değil ki tatlım mağazada hep B oluyor bana bi kere C yi denedim büyük geldi bana A yıda denedim oda dar geldi benim D olması imkansız yani ben hep B kullandım zaten pazarlarda ki de B oluyor bu işte bi terslik var ama anlayamadım :KK9:

Benım hep böyleydi 80-81cmin üzerine çıkamadı yaşım ılerledıkce büyür diye düşünüyodum 21im hala kilomda ölçülerimde aynı :) doğal bişey sonuçta, bende saklamamıştım.. bizimkı psikolojikden çıkmış artık tamamen biyolojik olmuş sorunumuz:)

anladım canım.. genlerden kaynaklı dicem ama ben kime cekmişim bilmiyorum halamın teyzemin ablamın kardeşimin kuzenlerimin koca koca maşallah ama benim çok küçük kimden aldım bu genleri ben:)

Kızlar naptınız? :) bugün büyük göğüslü olan var mı aranızda yine mi küçük göğüslüyüz? :) ne çektik be şu göğüslerden :KK9:

X