Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

haklısın canım ama insan kaderinde ne varsa onu yaşıyor sanırım..
hiç kimse mutsuz olmak için evlenmiyor sonuçta ama işte bazı şeyler ne yazıkki önceden anlaşılmıyor...
yaşanılması gerekenler yaşanıyor..
Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin kimseyi utandırmasın pişman etmesin ne diyim...

merhaba arkadaşlar evet malesef bende sizler gibi düşündüğüm anlar oldu ama o anlık geçici olduğunu düşünüyorum halbuki ne güzel hayaller kurarak evlenmiştik değilmi işte tamda burda hata yaptığımı düşünüyorum hayal kurarak değil gerçekleri görerek evlenmek gerekiyormuş yani tam manasıyla onu herşeyiyle kabul ederek... o zaman pişmanlığımız azalmış olacaktı ve keşkelerle hayatımızı devam ettirmeyecektik herkese selamlar sevgilerimle

merhaba arkadaşlar evet malesef bende sizler gibi düşündüğüm anlar oldu ama o anlık geçici olduğunu düşünüyorum halbuki ne güzel hayaller kurarak evlenmiştik değilmi işte tamda burda hata yaptığımı düşünüyorum hayal kurarak değil gerçekleri görerek evlenmek gerekiyormuş yani tam manasıyla onu herşeyiyle kabul ederek... o zaman pişmanlığımız azalmış olacaktı ve keşkelerle hayatımızı devam ettirmeyecektik herkese selamlar sevgilerimle

Gerçeği görebilseydim asla evlenmezdimki.Evlilik bir körlük anıdır herşeye tüm zorluğuna rağmen pişmanlıklarına rağmen ancak hayaller kurarak evlendiğimiz kişiyle mutlu oluruz.

Benimde keşke evlenmeseydim dediğim zamanlar olmuştur.Genelde her evlilikte var bu maalesef..Ama şu da bir gerçek ve de çok önemli evliliklerimiz olmasaydı güzelim çocuklarımızda olmayacaktı.Onlar bizlere verilmiş bir armağan.İyiki varlar.

Ben sadece annemi özlediğimde ve bikaçkere tartıştığımızda demişimdir.Kocamı çok seviyorum ama :asigim:

tabiki hepimizde biraz sıkılınca bu kelimeyi söyleyiveririz keşke evlenmeseydim diye. ufak bir mutlulukta da sarılıveririz eşlerimize iyiki evlenmişim diye. bir gün önce bir gün önce bir kaşık suda bogmak istedigimiz eşimizi bir gün sonra yere göge sıgdıramayız. ben evlendikten sonra kendimi dengesiz gibi hissetmeye başlamıştım bir ara aglayarak aradıgım sıkıntımı anlattıgım arkadaşlarımla noldu düzeldiniz mi dediklerinde çok mutluyum demeye utanırdım.evlilik böyle bir şey heralde sürekli dengede durmuyor. çok dedim keşke evlenmeseydim diye ama şimdi daha az söylüyorum ve hatta iyiki evlenmişim cümleleri dökülüveriyor agzımdan. Rahmetli annecigimin bir sözü vardı;KARA GÜN KARARIP KALMAZ KZIM DERDİ ELBET GÜNEŞ DOGACAK bu yüzden sıkıntıda olan arkadaşlarım güneşin dogmasını bekleyelim Rabbim hepimizin yardımcısı olsun kadın olmak gerçekten zormuş...

Son 1 haftadır her anımda keşke evlenmeseydim diyorum ama eşimden kaynaklanan bir şey yok.Evliliğin getirilerinden çok götürüleri olduğunu farketmem ve sorumluluklarının ağır gelmesi.
Eşimin ailesine bu kadar yakın olmasaydım bu kadar ağır gelmezdi kesinlikle..

Son düzenleme:
olmazmı oluyo tabı..ama dewamlılığı olmadığı için bu sözlerın sınır anıyla söylenılen sözler dıyoruz ıkımızde...ama çokkkkkkklava:

bende diyorum ama eşimin yüzüne sölüyorum açıklıyarak diyorum seninle evlendiğime asla pişman deilim ama evlendiğime bazen pişman oluyorum diyorum ama buna etki sadece dış etkenler yoksa eşimle biz çok mutluyuz :asigim:

ah ahh hem de her gün ne yazık ki... hem de ben daha 7 aylık evliyim...

bende keşke diyorum her seferinde
biz evlendik bi yuva kurmadık eşimin ailesi beni evlat edindiler en çok bu ağrıma gidiyo hele çocuk olduktan sonra bunu daha fazla hissediyorum
bu gidişlede biz hiç bi aile olamıcaz bu umudumu kaybettim

ben kulübe yeni katıldım ve ilk açtığım konu evet mutsuz evlilik.Benim keşkelerim o kadar çok ki evliliğimle ilgili.Ama malesef keşke demek hayatımı eski haline geri götürmüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…