Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

ben daha birsene 2 aylık evliyim ve şuanki aklım olsa asla evlenmezdim çünkü her zaman keşke evlenmeseydim diyorum meğer sevdiğim aşık olduğum adamı yanlış tanımışım ve onun uğruna ailemi arkama aldım o nedenle şikayet hakkına bilem sahip değilimm ahhh ahhhh nerde eski aylak bekar günlerim senağlama

9 yıldır evliyim 4 yılda çıktık o benim eşim değil aşım suyum yaşama sebebim
13 yıldır onunla beraberim Rabbimden tek isteğim onun acısını bana göstermesin
çok zor çok acı günler atlattık 3 yavrumu karnımda bir tanesini de artık benimde bir çocuğum var dediğimde kaybettim ve artık çocuğum olmıyacak varsın olmasın eşime 1000 tane çocuğum feda olsun
hayata tutunmam için elinden geleni yapan her zaman önce beni düşünen bir eşim olduğu için her gün Rabbime şükrediyorum
Rabbim ölüm anında bile bizi ayırmasın inşallah

9 yıldır evliyim 4 yılda çıktık o benim eşim değil aşım suyum yaşama sebebim
13 yıldır onunla beraberim Rabbimden tek isteğim onun acısını bana göstermesin
çok zor çok acı günler atlattık 3 yavrumu karnımda bir tanesini de artık benimde bir çocuğum var dediğimde kaybettim ve artık çocuğum olmıyacak varsın olmasın eşime 1000 tane çocuğum feda olsun
hayata tutunmam için elinden geleni yapan her zaman önce beni düşünen bir eşim olduğu için her gün Rabbime şükrediyorum
Rabbim ölüm anında bile bizi ayırmasın inşallah

Allah hep böyle mutlu etsin cnm benm neler var neler duyuyoruz bu yüzden her gün Allaha şükret

evet sana da kesinlikle katılıyorum a.s

İkizler Burcumu genelde çekilmez oluyo evliliklerde:1shok: nişanlım ikizler yükselenide yengeç ama ruhum üzmez beni:nazar: bende onu üzreim yoksa :jeyyar: hehehe:lepi:
şaka bir yana da evlendikten sonra Allah pişman etmez inş yaa:KK43:(((

bilmem belkide birbirimize benziyoruzdur ondan ama yinede varsa sor merak ettigin burc biraz anlarim

ya sevabına koçla ikizleride yorumlasana tatlım nasıl olur bizim evlilik:CüvCüv: ben koçum nişanlım ikizleryerimseniben

Allah hep böyle mutlu etsin cnm benm neler var neler duyuyoruz bu yüzden her gün Allaha şükret

sağol duygucum Amin canım Rabbim her sıkıntıda olan evlilikleri de hayırlısıyla huzura erdirsin inşallah
Rabbime hergün şükrediyorum tabi ki Rabbim korusun bizi :nazar:

Ayaklarının üstünde duran bir kadın neden evlensin ki bekar bekar flört etmek varkenn:))
Anneee korktummmm!

çoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk dedim şuanda diyorum.
insan evlenmeden önce herşeyi toz pembe görüyor ama bütün
sorumluluklar yüklenince tepene anlıyorsun anyayı konyayı.

Bu kadar ağır sorumluluklar neler, gerçekten merak ediyorum..Korktumm valla:1shok:

Bir ben değilmişim işte....dediğim günler oldu....evlilik bambaşka bişey.imzadan sonra her iki tarafta değişiyor.önemli olan bu keşkelerin artmaması.arada bir olabilir.

Bilmiyorum duygularım karışık iyi tarafları da var evliliğin zor tarafları dakaydirigubbakcemile5

valla korktum evlilikten ya,gerçi hoş birisi yok hayatımda ama yine de çok korktummmm

valla korktum evlilikten ya,gerçi hoş birisi yok hayatımda ama yine de çok korktummmm

bence korkmamalısın herkes aynı olmuo evlilik evet gerçekten zor çünkü her iki tarafında anlayışlı olması gerekiyor evliyken bi kere gururun ortadann kalkması gerekiyor karşılıklı anlayış daha bir çok şey ama tabi adamına görede değişio:)

Evet benımde olduğu zamanlar oluyor genelde eşimini ailesi yuzunden keşke evlenmeseydım dediğim zmanlar oluyor bide ben 3 aylık evlıyım tartışma olduğu manlarda keşke daha geç evlenseydım dediğim zmanlarda oluyor...
bekar kızlara seslenıyorum bekarlık sultanlıkdır bekarlığın ıymetını bilinn

5 aylık evliyim ama şu beş ayda 1000 kere demişimdir keşke evlenmeseydim diye pişmanım bekarlık sultanlıkmış evlenmeyin bekarlar

emin olun evlilik zamanla oturduğu zaman herşey değişio bir gün bir günü tutmuo ne zaman ne için tartışacağını gerçekten kestiremiyorsun ama sadece sabır gerisi gelio arkadaşlar:KK43:

bence evli olsa da olmasa da insan çoğu zaman bir çok şeyden sıkılıyor....bu evlilik için de geçerli olabilir bazı kişilere göre.... ama bana kalrsa karşılıklı uyum ,sevgi ve saygı olduğu sürece evlilik dünyanın en güzel şeyi ...tabiii ki vakti geldiğinde (bekarlara sesleniyorum) korkmayın bence

korkma ccnm bence her evlilik inanki bir olmuyor hayat şartların farklılığı karı- koca arasındaki vicdan daha neler neler.....
yani her evlilik bir olmuyorr

X