Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

tabiki kötü şeyler yaşayanlar için hiç bir şey düzelmicekmiş gibi görünüo ama inanın kızlar durum öle diil bu mutsuzlukların yaşananların belkide çoğu maddiyata dayanıo buda düzeldikten sonra pek bi sorun kalmıo

9 aylık evliyim ve evliliğimin en zor zamanları ilk 3 aydı hayal ettiğim gibi cicim aylarını hiç yaşamadım.. evlilikten beklediğim bu değildi 28 yaşındayım ama evlendiğimden beri kendimi yaşlı hissediyorum. bunun nedeni birbirimizi tanıma fırsatı vermeden evlenmem..
şimdi şunu düşünüyorum daha bir yıl dolmadan böyle düşünüyorsam ben nasıl evliliğimi uzun yıllara taşıyabileceğim??

evleneli nerdeyse 1 sene oldu, ve biz hic bikmadan usanmadan birbirimize hergün günde 20-30 defa sevgimizi dile getiriyoruz hergün birbirimize simsIki sariliyoruz iltifatlar güzel sözcükler söylüyoruz, bence bunlar evliligi besleyen cok önemli noktalar... tabiiki herkes gibi bizde tartisiyoruz ve icimden keskeler filan geciyor ama en fazla yarim saat sürüyor...

Son düzenleme:
keske bu kadar kısa sürede evlenmeseydik diyorum. tanışma nişan evvlilik toplam 5 ay. nişanlı kalıp süründürseydim ailesini biraz isterdim ama uzun olsaydı ailesinin de böle olduunu anlasaydım evlenmek için bayaa düşünürdüm. eşim ise dünyada evleneilebilecek tek insan sanki ama ailesi her şeyi mahvediyor işin kötüsü her hafta ziyaret etmek zorundayız. bunlar aklıma gelince diyorum . ama en çok ii ki senle evlenmişsin diyorum. tabii annesi aklımda yokken.

ALLAHIM kimsenin mutluluğunu bozmasın kimsenin yuvasını yıkmasın ne olur idareci olun bayanlar mutluluklar sizinle olsun

arkadaşlar mutluluk insanların kendi ellindedir hiç bişeyi kafanıza takmayın her başımıza bişey geldiğinde benim ne günahım var diyoruz ama herişte bi hayır var demiyoruz vardır bunda da bi hayır keşke evlenmeseydim demek bedduadan farksızdır bu senin alnına yazılmış isyan etmeyin ha kaderinize boyunda eğin demiyorum hiçbirzaman kendinizi ezmeyin ezdirmeyin sen ve karşındakinin sevgisine inanıyorsanız gerisi yalan ben 1 yıllık evliyim hiçmi kavga etmedim hiçmi sinirlenmedim ama keşke evlenmeseydim de demedim o yüzden dilin kemiği yoktur insanlara sonradan üzüleceğimiz şeyler söylemeyelim arkadaşlar

Ah kizlar, ben daha evlenmeden...keske hic nisanlanmasaydim dedim...halada diyorum aslinda zaman zaman..! Yinede HAYIRLIS herseyin diyorum..bindik bir alamete, gidiyoruz kiyamete...!kafamçokkarıştı

ah canım bunu eşini sevende sevmeyende demiştir mutlaka evlilik işi gerçekten çok zor hele bide çocuk olunca yandığının resmidir artık doğru düzgün evlilik falan kalmıyoo bekarlıkta kötü evlilikte........

bende cok dedim ama kizinca nekadar mutluda olsa kadinlar kullaniyor bu kelimeyi acaba erkeklerde kulaniyormudur

2,5 yıllık evliyim 25, gününden bu yana keşke evlenmeseydim diyorum ama ne çareeeee...... daha harika bir hayatım olur sorumsuz insanla hayat geçmiyor
Bekar kızlar lütfen her gördüğünüze kapılmayın gerçek yüzlerini görün bu erkeklerin
BURDA TECRÜBELER KONUŞUYOR

dediğim çok oldu bazen benı hayattan bıktırıyor bavulumu alıp cekıp gıdıyım dıyorum ama bıyandan esımı sevıyorum bazen nefret edıyorum cok garıp

ne kadar çok keşke diyenler :1shok:
keşke demek yerine çözüm üretmek daha mantıklı değilmi
kolay bir karar değildir keşke evlenmeseydim demek
ayrılmaya karar vermekle eşdeğerdir mücadele etmekten kaçmak gibidir
tabiki kimsenin evliliği dört dörtlük değildir dört 2 bile olsa yeter keşke dememeye
herkes gibi bende sorunlar içinde bir evlilik yaşadım fakat asla vede asla keşke demedim dilerim dememde çünkü onu dediğim an herşeyin bittiği andır
dilerim hiç kimse keşke demez mutlu huzurlu bir evlilik yaşarlar

Ben hiç demedim keşke evlenmeseydim
ama
bazı zamanlarda pişman olduğum tek konu keşke bekleseydik kendi evimizi kursaydıkta öyle evlenseydik

Bir erkekle hangi işe kalkışsanız bu his oluşur kaldı ki evlilik ben sanki arkamdan kovalayan varmış gibi erkenden evlendiğim için sık sık pişman olurum.Eşimi seviyorum ama daha öğrenciyken evlendiğimiz için gerçekten zorlandığım anlar oldu.Evlilik gerçekten zor eğer aşık olmadan evlendiyseniz hayat cehennem olur.Evlilik ancak aşkla katlanılacak bir şey.

evliliğimde mutlu olmak istiyorum
mutluluğu hakettiğimi düşünüyorum
çok zorlu bir bekarlık dönemi yaşadım.
o günler aklıma geldikçe şükürler olsun diyorum.

3 şahısları takmama ya çalışıyorum
takarsam mutsuz oluyorum çünkü.

Allahım kimsnin evliliğinde keşke dedirtmesin
.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…