Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

ama yinede evlilkler kurtarılmalı keşke dememek için çaba gösterilmeli

cokkkkkkk dedimm ama olmusa care yok istesenağlama
evliligimde ki en buyuk hata yanlis zamanlamaydi..en kotu donemimde,tutunacak bir dala ihtiyacim vardi nasilsa cok severim onun sevgisi yeterli diye dusunmustum,ailesi ile ne problem olur ki demistim,halbuki ne cahilce dusunmusum
iste kisacasi keske evlenmeseydim dedigim cok zaman oldu:bbo:

çoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkk dedim şuanda diyorum.
insan evlenmeden önce herşeyi toz pembe görüyor ama bütün
sorumluluklar yüklenince tepene anlıyorsun anyayı konyayı.

anlıyorum kızlar ama hayat işte bişiyleri kötü die çaresiz oturmayın çözümler arayın lütfen((

biz evleneli 3 hafta oldu ama geçen gün demiştim kavga etmiştik yani biraz tartıştık o gün ona kızmıştım keşke seninle evlenmeseydim dedim

benimde oldu valla.rahat batmış dedim kendi kendime.tabi bunu hep bi kavga anından sonra diorum.sonra geçio.

benimde oldu valla.rahat batmış dedim kendi kendime.tabi bunu hep bi kavga anından sonra diorum.sonra geçio.

evet önemli olan zaten kavga anında kötü birşey dememek o an geçtikten sonra herşey yoluna giriyor sinirliysek susmak en iyisi

evet bencede kızlar korkuttunuz ya eevliiliğin güzel yanları daha fazla emin olun:)))

hemde çok 3aylık evliyiz 5 yıllık bide flörtmüz var ama yinede keşke evlenmeseydim diyorum her canımı yakıcı sözünde

ama o an beni çok bunalttı ve onun eli çok ağırdır canımı çok acıtmıştı haksız yere suçlamıştı beni ne gerek vardı önce bi dinleseydi

zaman zaman keşke deniyor

Son düzenleme:
herşey için keşke denebilir bazen

Son düzenleme:
kayınvaldemın ve gorumcemın verdıgı sıkıntı dısında hıc bır pısmanlıgım yok ama onlar devreye gırınce keske...... dıye dusunuyorum

Ben bunu hep söylüyorum.
Zaten her keşke yapılan hatanın ifadesi değil mi?
Ama geri dönüş yok benim için dünyalar güzeli bir kızım var ve ben bu çekilmez hayatı çekilir duruma getirmek zorundayım.

sanırım bu keşkeler daha çok kavga anlarında çıkıyor ,3 aylık evliyim,hep keşke daha önce evlenseydik derim ,mutluyumda ,Allah bozmasın,ama bazen kavga anlarında dilime gelmesede,özellikle baba evinden ayrı olmamın verdiği bir özlemle bende dedim keşke evlenmeseydim,ama o anlıktı,kızgınlık, öfke,evliliğin sorumlulukları özellikle benim gibi rahat yetişmiş biri için ağır geliyor bazen ama o his bir anlık genelde,inşallah daha uzun süreli hissetmem,Allah dedirtmesin.

tabi kavgalarda olur sadece

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…