Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

Açıkcası sölediğim oldu 1 sene 2 aylık evliyim meğerse birbirimizi hiç tanımıyormuşuz.Yeni yeni tanımaya başladım eşimi seviyorum ama sanki hayatımda bişeyler eksik en ufak konuları dahi büyütüyor çok inatçı ve nazlı anne kuzusu birazcık... Onu çok seviyorum ama bazende çıldırtıyor beni dayanamayıp ağlıyorum ya da işte "keşke evlenmeseydim diyorum sanırım aceleye gelmiş

bir kez dedim oda kayinvalidem yüzünden piskolojim cok bozulmusdu üstümüze cok gelmisdi rahat edicekse bosanayimda oda kurtulksun bende kurtulayim demisdim esimede o dönem cok baski yapmisdim beni bosa diye ama allahima bin sükür seytana uymadik nekadarrr pismanim ya adamin canina tak edip bosasaydi (allah korusun) hemde bi hic ugruna...
acisiyla tatlisiyla 7yilimizi geride brakdik kücücük bi cekirdek aileyiz ve sagligimiz huzurumuz mutlulugumuz yerinde cok sükür
allah herkeze mutlulugu nasip etsin ve hic bozmasin

şuanda ağlayarak diyorum hemde
KEŞKE EVLENMESEYDİM

canım benim seni öyle iyi anlıyorum ki...sanki benim evliliğimin ilk yılları gibi...sanırım yeni evlisin ama zaman bırak herşeyi ben taşları oturtana kadar 5 yıl harcadım,ağladım,intiharı bile düşündüm..şimdi gülüyorum kendime.zaman herşeyin ilacı inşallah seninde evliliğin yoluna girer sakın ağlama,üzülme..

yarabbim bana sabır ver ya ben kafayı yiyicem nedir bu çilem allahıma ulaştım dualarla amazlarla bişekilde anlıyorum dualarımı kabul beni mmutlu ediyo ama cevremdeki insanlar beni üzmek içinmi yaratılmış sabır cekiyorum ama şaun cok kötüyüm aglamaktan yazamıyorum allah
ALLAH AŞKINA BANA AKIL VERİN kocamı anesi bunu hep yapıyo buu defalarca dile getirdim sizlere ya misafirlere oturmuş gece beni alatıyo yalan yanlış duydum nasıl aglıyorum sabah oldu ben cıkmadım yanlarına eşim geldi rahat bi şekilde ee dedim bu ne keyif ne o onları ödülendirdinmi bana diyoki seni iyi ol laf etmesinler allah aşkına ben napıym şimdi ölmek istiyorum

biz evleneli daha 13 ay oldu...son dört aydır aramızdaki mesafeler arttıkça arttı!onun işinin stresi aileinin stresi beni de bunalttı.şimdiye kadar üç kez de kaba kuvvetine maruz kaldım...onu deli gibi seviyorum.her seferinde gitmek istedim ama bir daha onu görememe korkusundan hep yarı yoldan döndüm.ama dün akşam ilk defa gözümün içine bakarak beni sevmediğini söyledi...yıkıldım...keşke evlenmeseydim değilde keşke onu hiç tanımasaydım diyorum şimdi...keşke...

bende dedim çok kez hemde ama sonuç yine aynı hala evliyiz

malesef bende diyorum 8,ayındayız evliliğimizin ama o şimdiden değişmeye başladı ve evet aynı cümle beni de sardı....KEŞKEEE

zaman zaman keske bu kadar erken evlenmeseydım dedıgım oluyor.
ama bu esımden dolayı degıl.
okuyan bır erkek kardesım var babamın işleri serbest meslek oldugundan dolayı
bazen 1 hafta calısıyor bır hafta calısamayabılıyor.
annem 45 yasından sonra elın cocuguna 300 liraya bakıcılık yapıyr
bazen keske acele etmeseydımde aıleme maddı acıdan daha buyuk destek olsaydım dıyorum.sımdıde yardım etmıyor degılım.ama ekmek dılımden ayrılınca bekarlık gunlerındekı gıbı yardım edemıyor ınsan.senağlamasenağlama

8 yıllık evliyiz sadece bir kere ailesi yüzünden ayrı kaldığımız zaman demiştim.Çok şükür o sorunları aştık.kaydirigubbakcemile2

sinem rahat ol...sen seni biliyorsun,beni de çok kötülediler ve o zamanında kötüleyen köpekler (!) bir gün kapıma düşüp yalvardı.Allah görüyor ve biliyor sen şuan agır sınavdan geçiyorsun.inşallah herşey düzelir,kaynana ve çevresine fazla değer vermeden yaşamayı tercih et..

ben şimdi söylüyorum keşke evlenmeseydim diye,daha bir senemiz bile dolmadı.ama yeterince değer görmediğim kanaatindeyim,sözlülük dönemimizden eser yok gibi,evliliğimiz oturmadı malesef

Evleneli 1 ay bile olmadi ama keşke evlenmeseydim dedim bir imza insani değiştiriyor anladim...

canım daha yenisin ondan,ben 1.5 yıllık evliyim ilk zamanları hatırlıyorumda kamera görüntüleride var resmen bir ölüymüşüm,hep aglıyodum,eşimde diyo o zaman çocukmuşuz diye,ama tekde ömürmü geçer ya anne baba birgün göçüp gidecek,zor anları tabiki var ama güzel bişey ümütsizlige sakın kapılma seninki geçici bir durum tatlım unutma...

cnm eşinle arandaki sorunu bilmiyorum ama emin ol sebeppleri vardır ve bence seni gerçekten seviyordur belki sana anlatamadığı bazı sorunları vardır , bak kendinde söylüosun belki ailesinin stresi onuda bunalttı belki varmı bilmiyorum amma maddi sorunları olabilir belki sana söylemeyecği sorunları olabilr bence cnm acele etme bunları söyleme sende eşini çok seviosun evlilik gerçekten kolay kurulan bişiy diil eğer eşin çaba göstermiosa senn bişiyler yapmaya çalış ama böle üzülme lütfen senağlama

çooooooooooooookkkkkkkkkkkkk. dedim diyorum.yanlış insan yanlış zaman yanlış evlilik.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…