Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

kaydirigubbakcemile5 herkez pişman gıbı değilll pişmannnnnnnnn :çok üzgünüm:

ayyyy Allah yardımcıınz olsun yaa hepiniizn ..bu nasıl birşey yaa çok seviyor binbir hayal ile evleniyorsun ve sonra ona "evlilik birliğimiz için tabiki ailemi gerekirse karşıma alırım" diyemiyorsun...bun nasıl şey yaa... evlenmeyecem ben bütün erkekler yalancı galiba...

valla öyle bir zamanda gördüm ki bu başlığı.ben de tam olarak bunu düşünüyordum.yani ben daha ziyade keşke evlenmeseydim değil de acaba daha mı geç evlenseydim tarzında düşünüyorum.eşimi gerçekten çok seviyorum.ona birşey olacağı düşüncesi beni gözyaşlarına boğar.ama bazen sabrım öyle bir zorlanıyor,kalbim öyle bir kırılıyor ki.keşke evlenmeseydimi geçtim keşke tanımasaydıma kadar gidiyor olay.ama bunu ona asla dile getirmedim getirmem de.1,5 senelik evliyiz ve ben şunu öğrendim.yıllar geçtikçe eşiniz değil hep biz kadınlar değişiyoruz.aslında imzayı atınca da değiştirklerini düşünmüyorum. sevgililik döneminde göremediğimiz ya da göz ardı ettiğimiz herşey evlilijkte karşımıza dikiliyor.zaten varolan şeyler bence...sadece bizdeki değişim söz konusu sabır, olgunluk, güçç.kadınların hayatı bu kadar zor olmasaydı burası da kadınlar kulübü değil erkekler kulübü olurdu dimi :)

7 yıl bekledikten sonra sadece 5 ay süren bi evliliğin ardından tabiki evlenmez olaydım dedim. Şimdi tekrar evlenmek üzereyim ( ben akıllanmıyorum galiba ama seviyorum napiim :) ) umarım Allah bi daha aynı sıkıntıları yaşatmaz. Evlilik konusunda ahkam kesebilecek kadar evlilik yaşamadım ben ama çok fazla bişey beklememek lazım herhalde.Ama sadakat ve saygı varsa sıkılsakta zaman zaman yorulsakta kıymetini bilmeli herhalde. Allah kimseyi mahçup etmesin...

4 senelik evliyim günde 2 kez falan diyorum.Eşimden özellikle 4 aydır falan acayip huylanıyorum ve onunla cinsel birliktelik istemiyorum.
Ben çok neşeli ve pozitif bir insandım,şimdi ise gözlerimdeki ferim söndü çünkü o çok bunalımlı ve sıkıcı.Her şeyden şikayetçi.Ben ondan fazla yorulup fazla çalışıp fazla kazanıyorum.Daha fazla çevrem var....
Bu arada çocuğum yok ve başka bir sürü sorun var eminim sizlerin de vardır.Neyse işte zaman ne gösterir....

mutluluklar dilerim canıma.s.
ben tekrar evlenmeye korkan biri olarak cesaretinden ötürüde seni kutlarım.umarım hayal kırıklıklığı yaşamadan sever ve sevilirsin

mutluluklar dilerim canıma.s.
ben tekrar evlenmeye korkan biri olarak cesaretinden ötürüde seni kutlarım.umarım hayal kırıklıklığı yaşamadan sever ve sevilirsin

güzel dileklerin için çok ama çok teşekkür ederim canıma.s.
açıkçası benimde gözüm çok korkmuştu hala da korkum tabiki var insan bir defa kötü bir evlilik yaşayınca hep aynısı olacakmış gibi geliyor. Ama mutlu bir yuva kurmak herkesin hakkı ve insan yine güvenmek istiyor. Allah kimseye aynı sıkıntıları yaşatmasın.

evet canım aminn:Saruboceq:
boşandıktan sonra birkaç kez evliliğin köşesinden döndüm bende ama cesaret edemedim tekrar açıkcası.şimdi ise artık çocuk sahibi olmak için düşünüyorum biraz.malum yaş geçiyor ( 32 ) anne olmak istiyorum.annesi babasıyla parkta sokakta çocukları görünce gözlerim doluyor.bende bir gün bu duyguyu yaşayabilecekmiyim diye.
Allah herkese nasip etsin dilerim.
umarım çok mutlu olursuna.s.

resmi nikahım kıyılalı 15 gün oldu
dügünüme 1 ay var
eskiye nazaran daha fazla sıkmaya başladı beni
dışarı çıkarken bayagı bi sorun oluyor
şimdilik bu kadar
eşimi gerçekten çok seviyorum:asigim:
allah pişman etmesin
sonum hayır olsun

inşallah canım.bir ömür mutluluklara.s.

ben evlendiğim gün pişman oldum evlerdiğime hatta 15 gün sonra anneme gezmeye gitmiştik orda kalmak ve birdaha dönmek istemedim sonra hamile olduğumu öğrendim ilk çocuktu aldıramadım düzelir sandım ama daha kötü oldu yaa..hergün milyonlarca milyarlarca kez pişman oluyorum kafamı duvarlara vursam fayda eder mi ben nasıl böyle büyük bi hata yaptım hayatımı karartım((((((((((

senağlama hayatım özel değilse neden bu kadar pişman oldun, paylaşabilir misin bizimle?

çok kere söylemişimdir şimdide söylüyorum eşimle alakalı bısey degıl kesınlıkle keske onuınla hep sevgılı kalsaymısız......

Evlenmeye hazırlanıyorum.hemde ailemden ve memleketimden ayrılarak.burdaki okuduğum sayfalarda pişman olanlar çok sayıda.çok moralim bozuldu.zaten ne yapcamı bilemez bi haldeyim

bu pişmanlıklar genelde aşk evliliği yapınca oluyor sanırım öylemi aşk insanı kör ediyor herhalde....

anam herkes pişmann bide ben acaba onnla evlensem mi die topik açtım hihihiihih):):):)): ya ben bidaa düşinim en iisi

merhaba kızlar ben 9 sene oldu enleneli ve 18 yaşında kaçtım eşime evlendim diye hiç öyle düşüncem olmadı şahsen çünkü eşim inanılmaz sabırlı iyi onu çok seviyorum bence biraz kadında iş ne biliyim önceden eşinizi iyi keşfetmeniz lazım huyunu suyunu yani bildinmi iş kolay iki kızım var 19 yaşında anne oldum yani çok cahil zamanda ona biraz pişman olmuşumdur keşke 22 yaşında anne olsaydım diye ama olmuştu bikere kayınvaldem sağolsun canım benim çok yardımcı oldu bana yani herşeyi o öğretti bana diyebilirim yani yeni evlenecek kızlar her şeyi iyimser olursanız iş kolay benden söylemesi

Bende 15 aylık evliyim ama birgün bile aklımdan geçmedi,ben eşimle nefes alıyorum sanki bizde tartışırız elbette ama inanın küslüğümüz 1 saati geçmez.Ben daha inatçıyımdır ama eşim hiç duramaz.Yorumları okudukça hem şaşırdım hem üzüldüm açıkçası Allah herkesin yuvasına sağlık,huzur nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…