kesin hamileyimmm

slm kızlar beta hcg sonuçlarım pazar günü 19,1 idi.salı 91.70 idi ve bugün yani cuma 378.90 yani iyi yükseliyor.adet 5.günüydü geçmesi.şuan içim rahatladı.ama bunlarla bitmiyor.önce keseyi görmeyi bekliyicez sonra kalp atışlarını yani sürekli bir bekleyiş sonrada sabırsızlıkla doğumunu bekliyicez.inşallah herşey yolunda gider.dualarınızı bekliyorum.allah isteyen herkese nasip etsin:lepi:

canım seninle aynı durumdayım 4 haftalık hamileyim pazartesi günü keseyi ondan sonraki haftada kalp atışlarını duyucağız işallah allah nasip ederse ama inan bu 15 gün beni bitirecek heyacandan öleceğim allah yardımcımız olsun işallah:nazar:

tebrik ederim sibel birşeyi merak ettim ilk bhcg 19 çıktığında günün geçmişmiydi kaç gün geçmişti

uğur ve eylül evet bende dün okumuştum seni aynı şeyi düşünmüştüm.biraz önce hcg baktık 3898 e yükselmiş en son cuma günü 378 idi.çokmu yükselmiş acaba diyicem ama hormonlar artıyor gitgide ondandır.çok sevindim yarında ultrasonla bakılacak hayırlısı.
Ayşe-melek beta hcg kandaki gebelik hormonu canımcım.
serdicim adet olacağım gün bakmıştım 19 idi 10 gün sonra yani bugün 3898 çok şükür.darısı bakleyenlerin başına.

slm kızlar beta hcg sonuçlarım pazar günü 19,1 idi.salı 91.70 idi ve bugün yani cuma 378.90 yani iyi yükseliyor.adet 5.günüydü geçmesi.şuan içim rahatladı.ama bunlarla bitmiyor.önce keseyi görmeyi bekliyicez sonra kalp atışlarını yani sürekli bir bekleyiş sonrada sabırsızlıkla doğumunu bekliyicez.inşallah herşey yolunda gider.dualarınızı bekliyorum.allah isteyen herkese nasip etsin:lepi:

allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasib etsin inşallah.. darısı isteyenlerin ve benım başıma..:nazar:

X