Kese Gözükmedi Cook Kötüyüm :(

beni kese kontrolu icin 9.hafta cagirdi bebegide rahat goruruz diye alttan kontrol yaptirin haftasi az olan gebeliklerde karindan goremiyolar bazen

ALLAH bagıslasın size:).Benimde ilk cocugumda degerler hersey cok güzeldi.Kese bebek kalp atisi erken olustu.Bu 2. Ya her gebelik ayni olmuyomu acaba
Kisiden kisiye gore degisebiliyo olabilir. Ben o kadar bilmiyorum. Ben ogrendigimde 660 larda idi degerim kagitta yazan . Ertesi gun gitttigimde keseyi gormustum. Bir gunde 2 ye katlasa 1400 falan olabilir en fazla

8 haftalıkta gördüler karın ultrasonunda benimkini.
Ayrıca kanda çıkmayıp idrarda çıktı gebeliğim.
Doğuma bir kaç gün kala midesi yok dediler.
Sonuç hiç bir sıkıntı yaşanmadı çok şükür. Ağlamam yanıma kar kaldı.

Hanimefendicim rica ediyorum 3 bn de karin da gozukmez neden kendinizi uziyorsunuz vajinadan baksa bile belki zor gorur. Bu kantlanmis tir .betaniz yukselecek ve kese olusacaktir.

7+0da kesinlikle fozukecegnden emin olabilirsin canim 5.haftada benimkide gorunmemisti asla endiselenme o minigin sagligini dusun

Doktorda hic oyle bisey demedi.Sanki karindan gozukmesi gerekiyoduda gozukmedi gibi davrandi.Moralimi alt üst etti

Sen başka Dr a git. Hamilelikte dr ile senin iletişimin iyi olmalı. Sanki karından gözükmesi gerekiyor gibi davrandı diyorsun ya muhtemelen bunu sen öyle algıladın ama bir sıkıntı mı var diye sorsaydın keşke. Dr lar kalp atışı duyana kadar bırak temkinli davranıyorlar. Bana 12. Haftaya kadar vajinal ultrason ile baktılar. Yani gidersin 2 hafta sonra yine karından bakar bu sefer kese var ama hım kalp atışını alamadık 3 hafta sonra tekrar gel der buraya gelip yine konu açarsın. Sen vajinal ultrason ile muayene işte canım.

Benim sat a göre 7.hafta görülmüştü ama doktor ultrasona göre 5 haftalık demişti yani geç döllenme olmuştu belki öyledir seninki de hiç üzülme

Gecmis olsun.Sag salim kucaginiza almissiniz.Allah bagislasin

Canım benim kesem 5675 da Bile gözükmedi ertesi gün gittiğim de gözüktü sıkma kendini şakın olur mu

5+5 te vajinal ultrasonda görünmüştü benim. Hangi doktor 5.haftada karindan bakar şaşırdım. Bol bol dua edin ve mutlaka vajinal ultrasonla bakilsin

Şakın stres yapma stres yapacak bır durum yokkı vajınal bakmadıysa bu haftada gozukmeye bılır bendede geç goZukmusdu dıye hatırlıyorum şakın ol üzme kendını

Karından gözükmemesi normal daha çok küçük vajinal bile görünmeyebilir bu değerle,bir hafta daha bekle sonra belli olur ben keseyi öğrendiğimde 6+ lardi

Karından bakıp aaa görünmedi diyen doktorun gereksiz tepkisin şaşayım. Beta hcg 3000 zaten neyin peşinde doktor? Görünmemesi normal sıkma canını

5+5 te vajinal ultrasonda görünmüştü benim. Hangi doktor 5.haftada karindan bakar şaşırdım. Bol bol dua edin ve mutlaka vajinal ultrasonla bakilsin
Cok tesekkür ederim .Bu yorumunuz icimi rahatlatti.Benim gibiyken daha alttan gorebilmissiniz.Allah iyi doktorlarla karsilastirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…