Kese Gözükmedi Cook Kötüyüm :(

Sat' a göre 5+4 günlükken ultrasona girdim doktor karından baktı e kese yok dedi.Beta istedi 3000 cıktı.Adetlerimde düzenlidir her zaman .Basına böyle bisey gelipte sonra keseyi gören varmı.Cok kötüyüm.2 ay öncede düsuk yapmıstım.Ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum.Lütfen keseyi bu haftalarda göremeyen varmı yazabilir mi ?
Canım benim beta 5300 kese görülmedi alttan muayene etti zorla keseyi gördü bebek yok dedi. Şükür sonra bebeğide gördük bekle bakalım yada alttan muayene ol

Sat' a göre 5+4 günlükken ultrasona girdim doktor karından baktı e kese yok dedi.Beta istedi 3000 cıktı.Adetlerimde düzenlidir her zaman .Basına böyle bisey gelipte sonra keseyi gören varmı.Cok kötüyüm.2 ay öncede düsuk yapmıstım.Ayni seyleri yasamaktan cok korkuyorum.Lütfen keseyi bu haftalarda göremeyen varmı yazabilir mi ?
Boyle birsey yasamistim. Beta kacti hatirlamiyorum. Ameliyat ile bebegi almislardi. Cunku kanamalarim baslamisti.
Once kese gozukmedigi icin bebek buyumemis o yuzden belki de goremiyoruz keseyi dediler. Sonra bir iki gun bekleyip bakalim dediler. Kanamalarim artti bu arada ve de sancilarim basladi. Dusuk yapiyorsun dediler ama kese hala gozukmeyince dis gebelik deyip bebek beni zehirlemesin diye aldilar. 6 haftalik idi o zaman.
6 ay sonra tekrar hamile kaldim. Oglum oldu.
Uzulme belki seninki oyle degildir.

7 8 haftadan önce gorunmeyebilir.bana ilk gebelik var kese yok dediler sonra kese var bebek yok dediler sonra bebek var haftası geri dediler.maşallah kocaman oldu şimdi hiç sorunsuz.hemen telaş etmeyin.

Boyle birsey yasamistim. Beta kacti hatirlamiyorum. Ameliyat ile bebegi almislardi. Cunku kanamalarim baslamisti.
Once kese gozukmedigi icin bebek buyumemis o yuzden belki de goremiyoruz keseyi dediler. Sonra bir iki gun bekleyip bakalim dediler. Kanamalarim artti bu arada ve de sancilarim basladi. Dusuk yapiyorsun dediler ama kese hala gozukmeyince dis gebelik deyip bebek beni zehirlemesin diye aldilar. 6 haftalik idi o zaman.
6 ay sonra tekrar hamile kaldim. Oglum oldu.
Uzulme belki seninki oyle degildir.
Öncelikle geçmiş olsun sizin yaşadığınız dış gebelik dış gebelikte beta hcgb düzenli yükselmez keşke bu kadar tedirgin Olan bir anne adayına yaşadığınız olayı anlatmasaydı nız okuduğunda mutsuz olacak

Öncelikle geçmiş olsun sizin yaşadığınız dış gebelik dış gebelikte beta hcgb düzenli yükselmez keşke bu kadar tedirgin Olan bir anne adayına yaşadığınız olayı anlatmasaydı nız okuduğunda mutsuz olacak
Haklisiniz. Amacim tedirgin etmek degildi. Konu sahibi tedirgin etti isem ozur dilerim. Bebeginizi saglikla kucaginiza almanizi dilerim.

Karından bakılması için erken bir zaman dilimi.
Alttan bakarsa görünür ama.

Kalp atışları duyuldu mı peki? 8 haftalık yazıyor sizin ne kadarlık ?
7+2 deyim . Ama doktorum geç döllenme olabilir dedi. Malesef daha gözükmedi bebeğim. Alttan muayenede istemedim. 2 hafta sonra gel dedi o da bayram izni olunca haftaya gelndedi. Peki ya sizin?

X