Kese Gözükmedi Cook Kötüyüm :(

7+2 deyim . Ama doktorum geç döllenme olabilir dedi. Malesef daha gözükmedi bebeğim. Alttan muayenede istemedim. 2 hafta sonra gel dedi o da bayram izni olunca haftaya gelndedi. Peki ya sizin?
Benim 6. haftada duyduk ama alttan muayene ile.
şimdi 7+5 teyiz. bayram sonrası gideceğm bi daha dr.a
karından görünsün en azından diye

Benim iki hamileligimdede gözükmedi ilk başta. Bana dedikleri tam adet tarihimdi 2 3 gün geçmişti. Adet tarihi bitiminde gel gözükür demişlerdi 1 hafta sonra gittiğimde ikisinde de keseyi görmüştüm. Bu karın için geçerli. Vajinal kesin görülür. Ben Vajonal baktirmamistim
Canım günaydın bende 5+4 bugün kontorole gidecem inş kese görünür alltan bakılınca gözüküyor çünkü sen doğurdunmu hamileliklerinde

Maşallah rabbim sağlıklı sıhatli ömürler versin hep beraber mutlu yaşayın inş bende inş bu kez kucağıma almayı nasip eder rabbim 11 de randevum var dua et bana canım :dua:
İnşallah canım benim allah tez zamanda nasip etsin insallah

İnşallah canım benim allah tez zamanda nasip etsin insallah
Amin inş canım :dua:herkese hayırlı evlat nasip etsin inş konu başlığını açan arkadaş da görmüş şükür :dua:benim diğer gebeliğimde 6 yada 7 ahfatdaydı sanırım kalp atışını altan bakarak duymuştuk ama 10 haftalıkken kalbi durmuştu inş bu kez sağlıklı bir gebelik olur :dua:

7+2 deyim . Ama doktorum geç döllenme olabilir dedi. Malesef daha gözükmedi bebeğim. Alttan muayenede istemedim. 2 hafta sonra gel dedi o da bayram izni olunca haftaya gelndedi. Peki ya sizin?
Hamileligin ilk 3 ayinda vajinal muayene daha saglikli. Ayrica bebek icinde daha guvenli. Cekinme bence.

Merhba arkadaşlar ben adet tarihime göre şu anda 7+ 3 günlük hamile olmam gerekyo ama ultrasonda bebeğin gelişimi 1 hfta geri gözüküyo. Şu an bebek 5.45 mm, kese ise 22 mm. Kalp atışı karından bakılan ultrason ile duyulmuyo. Sizce bu normal mi. Böyle olupta bebeğinin kalp atışını 1 hfta sonra duyan var mı ?

Merhba arkadaşlar ben adet tarihime göre şu anda 7+ 3 günlük hamile olmam gerekyo ama ultrasonda bebeğin gelişimi 1 hfta geri gözüküyo. Şu an bebek 5.45 mm, kese ise 22 mm. Kalp atışı karından bakılan ultrason ile duyulmuyo. Sizce bu normal mi. Böyle olupta bebeğinin kalp atışını 1 hfta sonra duyan var mı ?
Benim bebeğim de adet göre hesaplamıyoruz.
Geç döllenme olmuş dedi dr, bir hafta daha eksik ayrıca karından görünmüyor hala 9 haftalık olmamıza rağmen.
Panik yapmayın,

Benim bebeğim de adet göre hesaplamıyoruz.
Geç döllenme olmuş dedi dr, bir hafta daha eksik ayrıca karından görünmüyor hala 9 haftalık olmamıza rağmen.
Panik yapmayın,
Gerçekten mi kalp atışımı duyulmuyo halâ bebeğinizin boyu kaç acaba

Gerçekten mi kalp atışımı duyulmuyo halâ bebeğinizin boyu kaç acaba
Dr gittiğimde 8 haftalıktı 2cm 2gr civarıydı normal yani. Ama adet göre 9 haftalık olması gerekirdi, şimdi 9 hafta oldu, dr herhangi bir gerilik demedi. Ama kalp atışları alttan görünüyor tabi ki, üstten belki de 12 haftaya kadar görülmeyevilir diye okudum.
Rahat olun yani :))

Nasıl 12 haftaya kadar kese görünemiyor bennikj defa duyuyorum en fazla 6 hafta geç döllenme falan olduysa da tabi 8haftaya bulabilir

Kalp atisini 9+0 da duydum karından.Doktora gec gittim hep.Sizde surekki doktora gitmeyin.Olumsuz olunca kafaya cok takarsiniz.9 hafta olunca gidin bence

Nasıl 12 haftaya kadar kese görünemiyor bennikj defa duyuyorum en fazla 6 hafta geç döllenme falan olduysa da tabi 8haftaya bulabilir
Kese görüenmiyor diye birşey Yok.
Karından görünmeyebilir.
Benim 8. Haftada hala karındna görünmüyor mesela.
Alttan bakılırsa görünür yani, kese de kalp atışı da.

X