kenzül arş duası 1001 ihlas ve 313 ayetel kürsi 11 kişi ile

1. K kalemero =201 ihlas ,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
2.
eilenn eilenn 101 ihlas 31 ayetel kürsi okudu(guzbahar)mazeretli
3.
@milad_tb =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
4.
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
5.
G guzbahar =101 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
6.
M mavibilgisayar =98 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş okudu
7.
Sealand Sealand =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
8.
Z Zeynep-esra82 =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
9.
buttrfly buttrfly =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu

1001 ihlas
11 kenzül arşduası
313 ayetel kürsi

duam ;3 defa Allahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.Allahım çok şükür sana şükürler olsun ÖZge kulunun sana ettiği duaları kabul ettin Özge kulun sana şükrediyor...Allahım sen haklarında hayırlı kıl pişman etme,utandırma ,sana şükürler ettirerek sevindir....AMİN 3 defaAllahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.

okuma usulü mazeretliyken okunmaz halis niyetiniz ile duası okunan arkadaşın duasına niyet edilir salavat ile başlanılır salavat ile bitirilir dua ve okumaya başlanılır.

eksik sayılar ihlas bitti,31 ayetel kürsi,9 kenzül arş henüz okunmadı

K kalemero canım iş yoğunluğum yeni azaldı
1- ne yapıyorum şimdi okuyayımmı kenzül arş (hoca olan bir tanıdığıma sordum dua niyetine okunabilir dedi)
2-sıra bende ama bende kendime okumak istiyorum benim yerimi değiştir canım

K kalemero canım iş yoğunluğum yeni azaldı
1- ne yapıyorum şimdi okuyayımmı kenzül arş (hoca olan bir tanıdığıma sordum dua niyetine okunabilir dedi)
2-sıra bende ama bende kendime okumak istiyorum benim yerimi değiştir canım
oku canım kenzül arş bende biraz daha araştırdım okunurmuş
tamam bir sonraki arkadaşa geçiyorum

@milad_tb canım duanı yazar mısın lütfen eilen arkadaşımız mazeretli sana okuyalım sende mazeretli olmadan

senin için mi milad arkadaşım için mi okuyayım
canım benim sayımda eksik var zaten yeni listede eksik olan sayıyı dağıtacağım herkese benim listemdekiler liste yapıldıktan sonra ayrıldı o yüzden eksik kaldı

yeni listeye göre okuyayım o zaman
yok canım onu demek istemedim yeni arkadaşa geçerken listedeki kişi sayısına göre ayarlacağım dua sayılarını sen benim için oku bende eksik var yeni listede eksik olmayacak

yok canım onu demek istemedim yeni arkadaşa geçerken listedeki kişi sayısına göre ayarlacağım dua sayılarını sen benim için oku bende eksik var yeni listede eksik olmayacak

kaç tane okumam gerekiyor onu yazarsan okuyayım cnım ne yapmam gerek diye o yüzden sormuştum

kaç tane okumam gerekiyor onu yazarsan okuyayım cnım ne yapmam gerek diye o yüzden sormuştum
duam ;3 defa Allahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.Allahım çok şükür sana şükürler olsun ÖZge kulunun sana ettiği duaları kabul ettin Özge kulun sana şükrediyor...Allahım sen haklarında hayırlı kıl pişman etme,utandırma ,sana şükürler ettirerek sevindir....AMİN 3 defaAllahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.

okuma usulü mazeretliyken okunmaz halis niyetiniz ile duası okunan arkadaşın duasına niyet edilir salavat ile başlanılır salavat ile bitirilir dua ve okumaya başlanılır.
3 tane okuyabilirsin canım 9 eksik var kenzül arş da bende akşam geri kalanını okurum inşallah

3 tane okuyabilirsin canım 9 eksik var kenzül arş da bende akşam geri kalanını okurum inşallah
K kalemero 3 kenzul ars okudum eksik icin,fazlasini da okurdum da fazla okumamak gerekir derler bu duayi agir oldugu icin

3 tane okuyorum inşallah

1. K kalemero =201 ihlas ,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
2.
eilenn eilenn 101 ihlas 31 ayetel kürsi okudu(guzbahar)3 kenzül arş okudumazeretli
3.
@milad_tb =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
4.
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
5.
G guzbahar =101 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
6.
M mavibilgisayar =98 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş okudu
7.
Sealand Sealand =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
8.
Z Zeynep-esra82 =100 ihlas,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
9.
buttrfly buttrfly =100 ihlas,31 ayetel kürsi,6 kenzül arş duası okudu

1001 ihlas
11 kenzül arşduası
313 ayetel kürsi

eksik sayılar ihlas bitti,31 ayetel kürsi,3 kenzül arş henüz okunmadı

Allah razı olsun kızlar kalan 31 ayetel kürsüyü 3 kenzül arşı ben okurum akşam....
yeni liste için @milad_tb bekliyorum

Canım kv lerdeydim yogun bir gündü kusura bakma ne okuyabildim ne bildirim yapabildim ayakta okumayi tercih etmiyorum oyle olsa yapardim ama icimede sinmez eksik kalan ayetel kursi ile kenzül arş duasıni ben okuyayım mi şimdi

X