kenzül arş duası 1001 ihlas ve 313 ayetel kürsi 11 kişi ile

mrb reglim bugün bitti netede giremedim 2gündür kusura bakmayın gece okuyup yaparım bildirimimi

Kızlar ciderin yerine biri okuyabilir mi listede olamayacakmis benim bu gün çok duam var

ben okuyamadım maalesef adetim bitti sanmıştım abdest alıp okuyacaktım ama devam ediyo kusura bakmayın ne olur

kalemero cider için okudum 110 ihlas 33 ayetel kürsi 3 kenzül arş toprak arkadaşımızında mazereti bitmemiş onun dualarınıda aldım okuyorum canım
Allah razı olsun canim sen okudun çoğunu topraktan dolayı kenzul arsi okuma kendi okuyabilir

kalemero cider için okudum 110 ihlas 33 ayetel kürsi 3 kenzül arş toprak arkadaşımızında mazereti bitmemiş onun dualarınıda aldım okuyorum canım
canım Allah razı olsun sen okumuşsun benim yerime yarın biter inşallah adetim bende okuyabilirim dualarımı

Kızlar bugün okuma yok mu K kartanem2
canım şimdi girdim bende kimse bişey yazmamış kalemero ilgileniyor listeyle dün kalemeronun duası bitti bu gün zeynep için okuyoruz bildiğim kadarıyla ama dün hem mazeretli arkadaşlar hem listeden çıkanlar liste gecikti ama kalemero musait deil demekki o listeyi hazırlar heralde zeynep kardeşimizde dileğini yazmamış ama biz okuyalım bildirelim kalemero düzenler vakti olanlarda fazladan okuya bilirse en azından mazeretli arkadaşların yerine onlar başlayana kadar liste gecikmez

canım şimdi girdim bende kimse bişey yazmamış kalemero ilgileniyor listeyle dün kalemeronun duası bitti bu gün zeynep için okuyoruz bildiğim kadarıyla ama dün hem mazeretli arkadaşlar hem listeden çıkanlar liste gecikti ama kalemero musait deil demekki o listeyi hazırlar heralde zeynep kardeşimizde dileğini yazmamış ama biz okuyalım bildirelim kalemero düzenler vakti olanlarda fazladan okuya bilirse en azından mazeretli arkadaşların yerine onlar başlayana kadar liste gecikmez
Cvp verdigin için tsk ederim canım kalemero ya özelden sormuştum yarın sabah yapıcam listeyi dedi.

X