kenzül arş duası 1001 ihlas ve 313 ayetel kürsi 11 kişi ile

Kartanem için okudum okundu sayın diye bildirim yapmıştım görmediniz sanırım. En sondaki arkadaş için okucam

Yeni listede olamicam çok yogunum su sıralar yetistiremuyorum. Kimsenin hakkına girmek istemiyorum kusura bakmayib

Yeni listemiz -28.12.2015

okuma usulü arkadaşlar duası okunan kişinin duası söylenmeden salavat getirelim duasını söyleyelim ,duasını okuduktan sonra tekrar salavat ile bitirelim .

G goxall için okuyoruz ;

1. K kalemero =100 ihlas ,30 ayetel kürsi 3 kenzül arş - yerine K kartanem2 okudu
2.
eilenn =79 ihlas ,28 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
3.
@milad_tb =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - K kalemero okudu
4.
G guzbahar =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 2 kenzül arş - okudu
5.
M mavibilgisayar =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
6.
Sealand =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
7.
Z Zeynep-esra82 =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş -okudu
8.
buttrfly =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş -
9.
cider13 =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
10.
dnzderya =81 ihlas ,25 ayetel kürsi,3 kenzül arş -- okudu
11.
K kartanem2 =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş -
12.
G goxall =100 ihlas ,30 ayetel kürsi 3 kenzül arş - duası okunan kişi okudu

G goxall ın duası ;Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.
Saliha kuluna Hayirlisiyla saglikli, sihhatli hayirli, salih saliha evlatlar ver Allahim. Emanetine guzel bakmasini nasip eyle. Helal,Hayirli, Bereketli kazanclar ver Allahim.
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.

yeni liste ; toprak-35
@msgulerr

K kalemero canim az bir eksigim az kaldi onu tamamlandi sayin goxal icin.Allah kabul etsin.Yeni listede malesef olamayacagim,insallah bir baska sefere
tamam canım katıldığın için teşekkürler başka bir duaya beraber amin deriz inşallah görüşmek üzere kendine iyi bak allaha emanet ol

K kartanem2 canım okudun mu okumadıysan ben okuyayım benim sana çok borcum var Allah razı olsun
aşkolsun o nasıl bir söz borç okunurmu hiç olurya benimde okuyamadığım zaman olursa tabiki rica ederim sizler yardımcı olursunuz borçmu olacak o zaman ben canı gönülden kendim isteyerek okudum canım helali hoş olsun ayrıca son arkadaşımız G goxall için okudum 100 30 3 şeklinde ALLAH KABUL EYLESİN bildirdim zannediyordum demekki dün bildirmedim

tamam canım sağolasın allah razı olsun amin allah kabul etsin

Yeni listemiz -28.12.2015

okuma usulü arkadaşlar duası okunan kişinin duası söylenmeden salavat getirelim duasını söyleyelim ,duasını okuduktan sonra tekrar salavat ile bitirelim .

G goxall için okuyoruz ;

1. K kalemero =100 ihlas ,30 ayetel kürsi 3 kenzül arş - yerine K kartanem2 okudu
2.
eilenn =79 ihlas ,28 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
3.
@milad_tb =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - K kalemero okudu
4.
G guzbahar =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 2 kenzül arş - okudu
5.
M mavibilgisayar =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
6.
Sealand =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
7.
Z Zeynep-esra82 =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş -okudu
8.
buttrfly =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
9.
cider13 =79 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
10.
dnzderya =81 ihlas ,25 ayetel kürsi,3 kenzül arş -- okudu
11.
K kartanem2 =81 ihlas ,25 ayetel kürsi 3 kenzül arş - okudu
12.
G goxall =100 ihlas ,30 ayetel kürsi 3 kenzül arş - duası okunan kişi okudu

G goxall ın duası ;Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.
Saliha kuluna Hayirlisiyla saglikli, sihhatli hayirli, salih saliha evlatlar ver Allahim. Emanetine guzel bakmasini nasip eyle. Helal,Hayirli, Bereketli kazanclar ver Allahim.
Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed.

yeni liste ; toprak-35
@msgulerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…