kenzül arş duası 1001 ihlas ve 313 ayetel kürsi 11 kişi ile

Arkadaşlar yeni liste için onceligimiz listede olanlar katılmak isteyen var mi ? Dünden katılmak isteyen iki arkadaş var
Ama okumlar günlük ve aksatmadan bildirim yapabilecekler katilsin lütfen sürekli okudun mu diye sormayayim

Ben yeni listede olamiycam cunku kürtajdan dolayi uzun surucek gene sanirim yoksa istedim bidahaki sefer e insallah

A
Sadece kenzul arsim kaldi canim,sen beni okudu say @kalemero,yeni listede varim canim.Allah razi olsun kizlar,dualarimiz dileklerimiz kabul olsun Ya Mucib adiyla Rabbimin
Allah kabul etsin canim rabbim sana nur topu gibi bir evlat bağışlasın sağlıkla kucağına al inşallah
Doğuma giderken aklına gelirse duana eklersin allah bana da mutlu bir yuvada hayırlı evlatlar nasip etsin

A

Allah kabul etsin canim rabbim sana nur topu gibi bir evlat bağışlasın sağlıkla kucağına al inşallah
Doğuma giderken aklına gelirse duana eklersin allah bana da mutlu bir yuvada hayırlı evlatlar nasip etsin
Cok sagol canim Allah razi olsun,o zaman da insallah dua ederim.Rabbim sana her sabah uyandiginda varligina sukrettirecek iyiki var dedigin bir es ve yine varliklarina her daim sukrettirecek hayirli evlatlar nasip etsin Es Sekur ismiyle :)

12.12.2015 güncel liste

1.
K kalemero =140 ihlas,50 ayetel kürsi 3 kenzül arş okudu
2.
eilenn =140 ihlas,50 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
3.
@milad_tb =140 ihlas50 ayetel kürsi 3 kenzül arş okudu
4. Cilekkokusu12345 =5 kenzül arş mazeretli

5. G guzbahar =5 kenzül arş mazeretli okudu
6. M mavibilgisayar =140 ihlas ,50 ayetel kürsi,3 kenzül arş okudu
7. Sealand =140 ihlas,50 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
8. Z Zeynep-esra82 =5 kenzül arş mazeretli okudu
9. buttrfly =301 ihlas,63 ayetel kürsi,3 kenzül arş (duası okunan arkadaş) okudu

buttrfly ;Duam; Allahum sen Elif kulunun ,bebeğini vakti zamaninda sağlıkla kucağina almasını,saglikla mutlulukla kolaylikla cocuklarini büyütmesini ailesiyle her iki dünya icin gönlündeki hayati yasamayı nasip eyle.AMİN

1001 ihlas suresi
33 kenzül arşduası
313 ayetel kürsi

Okudum canim allah kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…