kenzül arş duası 1001 ihlas ve 313 ayetel kürsi 11 kişi ile

Canım duam için allah hepinizden razi olsun Rabbim tüm dualarimizi kabul etsin ınşallah

Mavibilgisayara ben kaç tane okuyacağım. 87 ihlas 34 ayetel kursi okudum 3 tanede kenzul ars okuyacağım sanırım.
Evet canim evet listede ufak bir karışıklık var

M mavibilgisayar için okuyoruz

1.
K kalemero =91 ihlas ,34 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası
2.
eilenn eilenn 87 ihlas ,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş oduası
3.
@milad_tb = mazeretli
4.
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası
5.
G guzbahar =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası okudu
6.
M mavibilgisayar =301 ihlas,41 ayetel kürsi,6 kenzül arş duası (duası okunan arkadaş)
7.
Sealand Sealand =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası
8.
Z Zeynep-esra82 =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası
9.
buttrfly buttrfly =87 ihlas,34 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası

87 ihlas,34 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası(kalan eksik mazeretli arkadaşımızdan dolayı)
1001 ihlas
11 kenzül arşduası
313 ayetel kürsi
M mavibilgisayar için okuyoruz ;

duam ;3 defa Allahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.Allahım döndü kulunu hayirlisi ile en kisa zamanda önce kızına sonra yuvasina kavustur inşallah ve önümüzdeki ilk ogretmen atamasinda ablası ve kendisi hayırlı bir yere hayırlı bi şekilde atansınlar inşallah. Erkek kardeşine hayırlı bir iş hayırlı bir eş nasip et inşallah amin.3 defaAllahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.

okuma usulü mazeretliyken okunmaz halis niyetiniz ile duası okunan arkadaşın duasına niyet edilir salavat ile başlanılır salavat ile bitirilir dua ve okumaya başlanılır

1.
2.
eilenn eilenn 87 ihlas ,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş oduası OKUDU
3.
@milad_tb = mazeretli
4.
5.
G guzbahar =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası OKUDU
6.
M mavibilgisayar =301 ihlas,41 ayetel kürsi,6 kenzül arş duası (duası okunan arkadaş)
7.
Sealand Sealand =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası OKUDU
8.
Z Zeynep-esra82 =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası OKUDU
9.
buttrfly buttrfly =87 ihlas,34 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası OKUDU

87 ihlas,34 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası(kalan eksik mazeretli arkadaşımızdan dolayı)
1001 ihlas
11 kenzül arşduası
313 ayetel kürsi

duam ;3 defa Allahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.Allahım döndü kulunu hayirlisi ile en kisa zamanda önce kızına sonra yuvasina kavustur inşallah ve önümüzdeki ilk ogretmen atamasinda ablası ve kendisi hayırlı bir yere hayırlı bi şekilde atansınlar inşallah. Erkek kardeşine hayırlı bir iş hayırlı bir eş nasip et inşallah amin.3 defaAllahummme salli ala seyyidina muhammedin ve ali ala seyyidina muhammed.

okuma usulü mazeretliyken okunmaz halis niyetiniz ile duası okunan arkadaşın duasına niyet edilir salavat ile başlanılır salavat ile bitirilir dua ve okumaya başlanılır
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 OKUDUN MU CANIM ?

K kalemero canım eksikler bunlar mı 87 ihlas,34 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası(kalan eksik mazeretli arkadaşımızdan dolayı)

1.
2.
eilenn eilenn 174 ihlas ,68 ayetel kürsi,3 kenzül arş oduası OKUDU
3.
@milad_tb = mazeretli
4.
5.
G guzbahar =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası OKUDU
6.
7.
Sealand Sealand =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası OKUDU
8.
Z Zeynep-esra82 =87 ihlas,34 ayetel kürsi,3 kenzül arş duası OKUDU
9.
buttrfly buttrfly =87 ihlas,34 ayetel kürsi,4 kenzül arş duası OKUDU

4 kenzül arş duası(kalan eksik mazeretli arkadaşımızdan dolayı)
1001 ihlas
11 kenzül arşduası
313 ayetel kürsi

Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 OKUDUN MU CANIM ?

Arkadaşlar ben regl oldum kendi adim ada okuyamadım ne yapacam siz okumalarnizi bitirdiyseniz ben bana dusen kısmı reglim bitince okur tamamlar dua mi bitiririm bi hafta sonra felan bisey olmaz demi geç bitirince

Arkadaşlar ben regl oldum kendi adim ada okuyamadım ne yapacam siz okumalarnizi bitirdiyseniz ben bana dusen kısmı reglim bitince okur tamamlar dua mi bitiririm bi hafta sonra felan bisey olmaz demi geç bitirince
canım erken bitirmek daha iyidir bende regl oldum okutabileceğin biri varsa okutabilirsin

X