kendinize bi sorun lütfen....

Aylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
177
0
neden insanlar oldukları gibi doğal olmazlar?karsısındaki insanın gözünün içine baka baka yalan söylerler ve enayi yerine koyarlar? neden olduğumuz gibi davranmıyoruz?içimizdeki gerçek kimliğimizi hep farklı gösteriyoruz..neden en başta kendimize dürüst olamıyoruz.. bi düşünürmüsünüz.. kaçımız gerçekten dilediğimiz gibi bi hayat yaşıyoruz??kendinize bi sorun lütfen gerçekten zevkleriyle hayelleriyle yapmak istedikleriyle bi hayat geçiren kaç kişi var..

cunku bız hep baskaları ıcın yasıyorum ayyyyy su ne dusunur ayyyyyy bu neder yok sole olur yok bole olur dıye aslında ıcımızden gecen seylerı demeyız sadece topluma ve ona uygun seylerı demek zorunda kalırz artık hıc kımse dogal deıl ınsanlar ınsanlara bunu yaptırolarrrrrr hıc kımse karsısındakı kısıyı oldugu gıbı kabullenmıooooo yada kendını hep bır aklıbın ıcıne gırmek zorunda bırakıo ınsanlar ve hayat garıpppp cok garıp ama ıster ıstemez bunun ıcıne gırıyoruzzzzzz

çok haklısın arkadasım.. insanlar hep bi çıkar pesindeler.. yada hep karsısındakilerden üstün gözükme çabasındalar..oysa cok basit.. doğallık , dürüstlük ve biraz tevazu.....

malesef cok ustalaşmışlar rol yapmada ve yalan söylemede.. son 1 ayda 2 kişi ile karsılastım ustaca yalan söyleyip rol yapan bu karakterdeki insanlarla ama su anda onlara acıyorum sadece.. yazık.. bu gibi insanlar etrafındakileri enayi ve salak zannediyorlar herhalde.. ya bi ara kendimden bile şüpheye düştüm..yok ama yok.. allaha şükür kendimden emin oldugumu anlamak uzun sürmedi.. malesef toplumumuzun büyük bi kısmı böyle.. dejenerasyona ugruyoruz gitgide.. kime güvenecegimizi bilemiyoruz. ve cogu zaman kendimi o kadar yanlız hissediyorumki böyle bencil , çıkarcı, 10 lafından 9 u yalan ve abartı olan insanların yasadığı bu dünyada anlatamam...

benim bahsettiklerim hata deil.. resmen yalan.. kadın üniversite mezunu bile deil ama doktoroya basvurdum diyor.. pes yani.. ha bide ben gerçekten tevazu sahibi bi insanımdır.. hafta sonu şuraya gittik şöyle yaptık şunu yedik diyor. 2 gün sonra eşi bütün hafta sonu evdeydik hiç çıkmadık diyor.. e yani bu karsındakini saf salak yerine koymak demek deil de ne demek.. niye böyle bu insanlar yaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…