Kendinizden kk Sevgili veya E

Loiseauxrouge

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2007
3.555
918
Kendinizden yaşça küçük biriyle beraber olur musunuz ve de evlilik düşünürmüsünüz,örneğin ben başkalarına karşı çok hoşgörülüyüm,erkekler yaşça çok küçük insanlarla beraber olabiliyor,kadınlar da olabilir diyorum ,ama bana gelince bu konuda katıyım asla olmaz diyenlerdenim.:1no2:

Neden olmasinki?erkekler kendilerinden 30 yas kucuk kizlarla!!!bile beraber olup evlenebiliyorsa kadinlarda kendilerinden makul oranda kucuk biriyle gayet mutlu olabilir pekala(bu makul oranda kucuk sozunu her iki taraf icinde kullaniyorum)ayrica evet kendimden kucuk birini sevdim,hemde cok sevdik birbirimizi,onunla yasadigim mutlulugu bir daha asla yasayamadim,onunla yasadigim hergun mutluluk ve uyum doluydu,her konuda cok iyi anlasabiliyorduk,bazi nedenlerle ayrilmamis ve evlenmis olsaydik eminimki evliligimizde cok guzel olurdu.

Benım cok yakın bir arkadaşımın eşi kendınden 1 yaş küçük ama hiç sorun yasamadılar.Çok da mutlular.Başıma gelmediği için kendi adıma yorum yapmasam daha iyi olur:)))

Buna benzer bir konuyu daha önce Aile, Evlilik bölümünde tartışmıştık.
Tekrarlıyım:
Eşim benden 3 yaş küçük.
İnanılmaz uyumlu, sevgi dolu, mutlu ve huzurluyuz.
Birbirimizin gözünün içine bakarız, farkında olmadan üzücez diye ödümüz patlar.
Öte yandan eşimin en yakın arkadaşı da nişanlısından 2 yaş küçük.
Onlar da birbirlerini çok seviyorlar ve mutlular.
İşin özü; yaş, ırk, din, mezhep gibi kişisel özelliklerdeki uyum mutlu etmez insanı.
Mutluluk için bunlar yeterli de değildir, gerekli de değildir.
Tam tersine birbirinizi anlayabiliyor musunuz, hak ettiği değeri veriyor musunuz, seviyor ve seviliyor musunuz?? Önemli olan bunlardır.
Yaşı benden küçük olsa ne oluuuuur, olmaa ne olur?
İnsan gibi insan, adam gibi adam olsun. Nokta.:kahve:

genelde hep olduğum daha genç gösterdiğim için (ben demiyorum çevremdeki herkes aynı şeyi söylüyor) sanırım bu yüzden benden hoşlanan, bana çıkma teklifiyle gelen erkekler çoğunlukla benden yaşça küçük erkeklerdi ve benden küçük bir erkek arkadaşım da oldu ben bunda bir sakınca görmüyorum erkekler kadınlardan daha çabuk olgunlarşıyorlar

hem şöyle de bir durum var kadın büyük erkek küçük olursa çift çok zengin olurmuş tecrübelerle sabittir
:kahve:

evet erkek kadından küçük olursa çift zengin olurmuş bunu bende duyarım : )

bende erkek bende küçük olursa asla beraber olmayız demiyorum, nasip belli olmaz

ama şimdiye kadar çıktıklarım benden büyüktü : )

yaştan daha önemli;
sevgi,saygı,anlayış..vs var
kafalar uyduktan sonra yaş farkı fln fasa fiso..
benim aşkım benden büyük ama küçük olsaydıda bişey farketmezdişutarafagitti
gönüller bir olsun yeter:icecream:

bencede problem olmamalı önemli olan kafaların uyuşması nasıl erkek ler küçük kadınlarla evleniyorsa kadınlarda kendilerinden küçüklrle olabilir

benim erkek arkadasim benden 1 yaş kücük bu konuda hic bi sıkıntım olmadı

herhangi bi zararınıda görmedim
ben onu o beni sevdikten sonra banane yasindan

yaşımdan çok küçük gösteriyorum, kendimden 2 yaş küçük biriyle ilişkim oldu ve bugüne dek en mutlu olduğum ilişkimdi, çok büyük uçurum yoksa bence olabilir.

yaşımdan küçük göstermemden sebep hep benden birkaç yaş küçük sevgililerim oldu,şimdi beraber olduğum sevgilimde öyle ama çok iyi anlaşıyoruz önemli olan kafa yapıları uyum,sevgi,saygı onu yakalayabilmek

işin içine aşk girince genel geçer kuralların hepsi önemini yitirir.
ama istisnalar dışında kadın doğasının bunu kolay hazmetmeyeceği yönünde bi fikrim var.
çünkü kadın takıntılıdır.orasına burasına şurasına takar kadın.aradaki yaş farkı açıldıkça.dışarıya yansıtmasa da sancılanmasına sebep olur...
sancılanır kıvranır.bunun acısını bi şekilde çıkarmak ister ya ilişkiden ya direkt adamdan.ilerleyen zamanda huzursuz eder huzursuz olur...

çanım bence de olabilir ama böle bişi yaşamadım evet kadınlar biraz takıntılıdır.... ileriki dönemlerde sancılı bereberlik doğar... ve mutsuzluk olabilir.. buna rağmen bir çok tanıdığım evli çiftlerde yaş farkına rağmen çok mutlular

büyük konuşmayı sevmiyorum ama kndimden küçük biriyle olmayı istemem..
abimden dolayı yaşadığım bi sorundanda iticilik kazandı bendeedee :kahve:
olanalrıda saygıyla karşılarıma.s.

Farketmez 3 yaş büyük, 3 yaş ufak, hepsi aynı.24-25 yaşından sonra büyümüyorlar çünkü sırnaşık şey

Erkegin büyük olması kadın için avantaj çünkü kadınlar daha çabuk yıprandıgı için yıllar sonra daha genç gösterir.

Erkek bayandan buyuk olabilir asiri yas farki olmamak uzere ama bayan buyuk olup erkegin kucuk olmasi bana gore ters sengözlerimebaksanabama 1-2 yas onemli digil 1-2 yasi gecerse:bbo:

X