Kendini yalnız hissedenler ... Buyurun kaynaşalım :)

Nelerle uğraşıyosun günlük yaşantında demek istedim canım :KK31:

Hiç sorma canım sabahlar okula gidiyorum okuldan eve 1 saat falan evde oluyorum sonra üzgüçülük kursuna gidiyorum sonra dans kursuna sonra da arkadaşlarla bi yerlerde oturub yemek falan atıştırıyoruz eve geliyorum dersler okul olmuyan günlerde ise şehri dolaşıyorum işte benimde günlerim böyle geçıyor okul bitsede bende bi rahatlasam.

Hiç sorma canım sabahlar okula gidiyorum okuldan eve 1 saat falan evde oluyorum sonra üzgüçülük kursuna gidiyorum sonra dans kursuna sonra da arkadaşlarla bi yerlerde oturub yemek falan atıştırıyoruz eve geliyorum dersler okul olmuyan günlerde ise şehri dolaşıyorum işte benimde günlerim böyle geçıyor okul bitsede bende bi rahatlasam.

Hukuğa zaten girmekte problem bitirmekte :KK53:

hani bi söz varya biz dogarken yanlızız ve hayat gülerken aglatır aglatıekende güldürr nese arkadasler size en sevdigim iki cümleden bahsettim ve bide kendi yazdıgım siirimden bahsetmek istiyorum

Yalnızım ne dost ne sevgili
Derdimi atarım içime gizlice
Otururum karanlık odada
Yalnızım ne dost nede sevgili

Gece çıkarım yıldızlara bakmaya
Sayamıyorum binlerce yıldızları
Özlediğim sevdiğimi kime anlatmaya
Kime gidem anlatmaya kime

Saklı feryadım vardır nasıl susturam
İçimde yangın yanar nasıl söndürem
Kırık testi nerden çamur bulam
Yalnızım ne dost ne de sevgili
bie tek rabbim var tek diledimdir
rabbim beni ne namerte nede merte muhtac eyle
senden baska beni anlayanım yoktur rabbim merhametini üzerimden eksik eyleme rabbim senden baska kimse anlamz beni...

hani bi söz varya biz dogarken yanlızız ve hayat gülerken aglatır aglatıekende güldürr nese arkadasler size en sevdigim iki cümleden bahsettim ve bide kendi yazdıgım siirimden bahsetmek istiyorum

Yalnızım ne dost ne sevgili
Derdimi atarım içime gizlice
Otururum karanlık odada
Yalnızım ne dost nede sevgili

Gece çıkarım yıldızlara bakmaya
Sayamıyorum binlerce yıldızları
Özlediğim sevdiğimi kime anlatmaya
Kime gidem anlatmaya kime

Saklı feryadım vardır nasıl susturam
İçimde yangın yanar nasıl söndürem
Kırık testi nerden çamur bulam
Yalnızım ne dost ne de sevgili
bie tek rabbim var tek diledimdir
rabbim beni ne namerte nede merte muhtac eyle
senden baska beni anlayanım yoktur rabbim merhametini üzerimden eksik eyleme rabbim senden baska kimse anlamz beni...

güzelmiş En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

merhaba hoşgeldinn :KK42::KK42:

X