Kendini yalnız hissedenler ... Buyurun kaynaşalım :)

ahaha :KK23::KK23::KK23::KK19:

tabikidee zooorrrr :KK30::KK30:

ama yapıcak bişey yokk hayattt çalışıp kazanmamız gereklii istanbula mı gelin gelecen biiskrem :KK9::KK28:

kpss tercıhlerımı ıstannbuldan yana kullanıp hemde sevdıgım adamın sehrınde mı ommus olsam dıye dusundumde.. karar vermek zor tabı bı adam ugruna gecnemıycem maddıı olarAK surunucem bı sehre gtmek ıstememde tabi.

kpss tercıhlerımı ıstannbuldan yana kullanıp hemde sevdıgım adamın sehrınde mı ommus olsam dıye dusundumde.. karar vermek zor tabı bı adam ugruna gecnemıycem maddıı olarAK surunucem bı sehre gtmek ıstememde tabi.

Ben öğrenci olarak balıkesire gitmek isterdim :KK12::KK12:

İstanbulda yaaşamıyorum ama orada kiraların yüksek oldugunu biliyorum. :KK31:

kpss tercıhlerımı ıstannbuldan yana kullanıp hemde sevdıgım adamın sehrınde mı ommus olsam dıye dusundumde.. karar vermek zor tabı bı adam ugruna gecnemıycem maddıı olarAK surunucem bı sehre gtmek ıstememde tabi. ondan sormuştum.. hanı aılemın yanında zaten secmeyı dusunmuorm. nereye gıdersem gıdıyım zaten aılemle olamıycamda ıstanbul yazmayada pahalı dıe tereddut edmıo deılım

hımm hayırlısı kuzum , evlilik ne zaman kii :26:

Valla portakala da adın nedir dedim ama cevap yok :44:

X