☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

Ben bügün Sinir küpüyüm diye bilirim Kizim 16 Yasinda hanim efendi 2 gün okula gitmemis hanim efendi yazili olucakmis zor oldugu icin evde kalmis

Cok tembel cok parali okula gidiyor dersaneye gidiyor akli fikri gezmek tozmak

sende benden az degilsin ketumlukta hosgeldiniz kozmetik ve beratti

beratti ile ne zaman bulussak mutlaka adana. Doner geldi geri gonderdik, adana yedik yine.

Hosbuldum valla bi girdim seni gordum , daldim hemen , artik kacinci numaradan farketmez herkese slm

Dilay da var. Ona da mesaj attim. arzum da gelsin bir aile olalim.

kozmetik evet evlenme teklifini kabul ediyorum mu diyorsun.

evet ders matematik miydi diyorsun. Zor buluyorsa gitmiyordur. Onu pratik yapmasi icin zorla ama cokta zorlama. Arkadas gibi yaklas hatta beraber calis.

Ingiltere de olsaydiniz ben ders verirdim ama uzagim.

Matematige evetti hanimin okumaya niyeti yok ama sorarsan okumak istiyor oglum bankacilik okuyor iki kardesler ama ayri dünyalardan kizin akli bir karis havada

niye herkezn aklına ilk matematik geliyor ki ya

Ben biyolojiden nefret ederdim. En cok matematigi severdim.

Matematige evetti hanimin okumaya niyeti yok ama sorarsan okumak istiyor oglum bankacilik okuyor iki kardesler ama ayri dünyalardan kizin akli bir karis havada

Cok fazla sikayet ediyorsun kizindan. Negatifligin ona yansimis olabilir. Bu sekil ona yaklasamazsin.

Yapamiyor edemiyor degil cozum bulmaya calis.

Cok fazla sikayet ediyorsun kizindan. Negatifligin ona yansimis olabilir. Bu sekil ona yaklasamazsin.

ben hiç sevmezdimmm o dersi yaa ifit olurdum doğru

Hakli olabilirsin ama bu degistirdigi 3 okul Lucky

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…