☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

Benim boyuma, kiloma, okuluma kadar biliyorsunuz desifre olduysam ben oldum. :KK53:
gelip bulurum seni yaşıni da yaklaşık hatırlıyorum sanki emin olmak istedim ama evet söylemiştin aklima geldi özür dilerim:-)

Ben bügün Sinir küpüyüm diye bilirim Kizim 16 Yasinda hanim efendi 2 gün okula gitmemis hanim efendi yazili olucakmis zor oldugu icin evde kalmis

Cok tembel cok parali okula gidiyor dersaneye gidiyor akli fikri gezmek tozmak
simdi ki gençler böyle yani bende cok büyük değilim ama yinede böyle değildik hep gezmek tozmak süslenmek ama sorumluluk almamak istiyorlar birde cok ozeniyorlar televizyon falan senin işinde zor yani birazda arkadaş çevresiyle alakali ama genelde hep boyleler komsumuzun kızından ve arkadaşlarından gözlemledim:-)

Hosbuldum :KK19: valla bi girdim seni gordum , daldim hemen , artik kacinci numaradan farketmez herkese slm :KK55::KK5:
hosgeldin kimsin nerdensin :-)

niye herkezn aklına ilk matematik geliyor ki ya:KK70:
matematik genel olarak çoğu insanın aklının zor bastığı bir ders olsa gerek benimde aklima matematik geldi:-) yada bizi oyle sartlamislar :-)

Hakli olabilirsin ama bu degistirdigi 3 okul Lucky

Demek ki bir seyleri yanlis yapiyorsun. Bir pedagogdan yardim almayi denedin mi?

Ben o bolumu basariyla gectim , kilomato

Yok ben o ilk yarismada ucuncu olmustum sanirim:) hic de ayagim falan kaymadi :)

O yarismayi hatirlatmayin bana sonuncu olmustum. :KK70:
Sana badem ye dememistim. :KK66: Siz o zaman sansliydiniz. Ben bu yarismada bir acildim. Kilomun %10 unu verdim . :KK70:

gelip bulurum seni yaşıni da yaklaşık hatırlıyorum sanki emin olmak istedim ama evet söylemiştin aklima geldi özür dilerim:-)

Sus be balik hafizali. :KK53: DentDus ta kac puan alacaksin gorucigiz. :KK70:

Demek ki bir seyleri yanlis yapiyorsun. Bir pedagogdan yardim almayi denedin mi?

Sana badem ye dememistim. :KK66: Siz o zaman sansliydiniz. Ben bu yarismada bir acildim. Kilomun %10 unu verdim . :KK70:

Hayir esazinda iyi fikir

kozmetik en azindan kizin evde kalmis , disarda yanlis bie sey yapmamis .

... Ve beratti sakin anne edasiyla cevap verir. :KK53:

evet oyle yapistim kendisine peşinde dolaşıyorum:-)

ya bak benim ayağımı kaydırıp duruyorsun olmadı hiç sen aldin başını gittin yetişmemiş lazım:-)

Zor yetisirsin sen bana. Ati alan Uskudar i geciyore. :KK70:

yemin ediyorum beyin devrelerim yandı hafıza kaybı baş gösterdi ders calismaktan şimdiden böyleyim biraz yaşım geçince adımı hatirlamazsam diye düşünmüyor değilim :KK17:

Hem sakinim , hem de kizim yok ... :KK43:belki ondan ogullarim var benim bu yuzden dahz farkli dusunuyor olabilirim

Kizlar daha hirsli daha uysal oluyor. Ben kozmetikten genelde pozitif bir havasi olsa da kizi konusunda yanlis davrandigini sezdim.

O yaslarda butun cocuklar dik baslidir ve o yuzden dikkatli davranacaksin cunku kizin gelecegi soz konusu.

Yol gostermek annenin gorevi. :KK51:

yemin ediyorum beyin devrelerim yandı hafıza kaybı baş gösterdi ders calismaktan şimdiden böyleyim biraz yaşım geçince adımı hatirlamazsam diye düşünmüyor değilim :KK17:

Bol balik ye canim. Haftada uc gun.:cool:
Aslinda ders donemleri diyet yapmak iyi degil, gel sen yarismayi birak. :KK70:

Bir evet diyorsun bir hayir. Karar ver evlenicen mi benimle. :KK70:

Bence en kisa zamanda bir pedagogla konus. Zaten Almanya'dasin. Orada bu tip yardimlar coktur.
:KK51:
yok birdaha evlenmem coluk cocuk dert bitmiyor bekarlik sultanlik:KK48:
Bir evet diyorsun bir hayir. Karar ver evlenicen mi benimle. :KK70:

Bence en kisa zamanda bir pedagogla konus. Zaten Almanya'dasin. Orada bu tip yardimlar coktur.
:KK51:

... Ve beratti sakin anne edasiyla cevap verir. :KK53:

Zor yetisirsin sen bana. Ati alan Uskudar i geciyore. :KK70:
evet o konuda haklısın:-) kozmetik almanya mi yaşıyor ben niye bilmiyorum yoksa biliyorum da unuttum mu ki delirecegim lucky ben bir omega takviyesi alayım.belki ise yarar :-) benimde hakikaten çenem açıldı saçmalama başlamadan kacayim mi zaten unutkanligimla şu an burda yerim yok yarın bu topigi bulamazsam bilin ki unuttum:-)

Bizdeki beyin devreleri yana yakila devam ediyor :) yasimiz gecsede hafiza kaybi programi indirdik bastan , ise yariyor cat pat :)

Kizlar daha hirsli daha uysal oluyor. Ben kozmetikten genelde pozitif bir havasi olsa da kizi konusunda yanlis davrandigini sezdim.

O yaslarda butun cocuklar dik baslidir ve o yuzden dikkatli davranacaksin cunku kizin gelecegi soz konusu.

Yol gostermek annenin gorevi. :KK51:

Bol balik ye canim. Haftada uc gun.:cool:
Aslinda ders donemleri diyet yapmak iyi degil, gel sen yarismayi birak. :KK70:
simdi sen ayağımı mi kaydiriyorsun öncelikle olmaz:-) zaten benim diyetim tatlidan uzak durmaya dayalı pek birşey değişmiyor hızlı vermek istesem veririm diye dusunuyorum ama sadece dusunuyorum ben:-)

X