☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

ben sana buldum aceleci enerjik meraklı çözeriz zamanla:-)

telefonun acikligi kabul edemedi kendini beğenmiş degilsin demek oyle o olsun:-) dis önemli tabi çalışmaya baslayim bakcam sana iyi bak dişlerine :-) bu arada calistigim sınavı anlamış oldun :-)
yalnız alıntılara bir haller olmuş:KK70::KK70:[/QUOTE

ben sana buldum aceleci enerjik meraklı çözeriz zamanla:-)

telefonun acikligi kabul edemedi kendini beğenmiş degilsin demek oyle o olsun:-) dis önemli tabi çalışmaya baslayim bakcam sana iyi bak dişlerine :-) bu arada calistigim sınavı anlamış oldun :-)

Degilmisim demek ki. :)

Bende sana Ingilizce ogreticem.:cool:
Evet Tapu Kadastro Mufettisi olmaya hazirlaniyorsun.
:KK70:[/QUOTE]

bu alintilara neler oluyor ya deli oldum:-) lucky mufettis olsam fena olmaz sen ne iş yapıyorsun iyi hoşta bilmiyorum ben neden:-)

bu alintilara neler oluyor ya deli oldum:-) lucky mufettis olsam fena olmaz sen ne iş yapıyorsun iyi hoşta bilmiyorum ben neden:-)

Alintilari siz bozuyorsunuz. Onlarin hic bir sucu yok. :KK70:

Suan calismiyorum. Ben istatistik alaninda master yaptim. Simdi de bilgisayar alaninda master yapiyorum. Bir daha ki hedefim doktora . :cool:

Alintilari siz bozuyorsunuz. Onlarin hic bir sucu yok. :KK70:

Suan calismiyorum. Ben istatistik alaninda master yaptim. Simdi de bilgisayar alaninda master yapiyorum. Bir daha ki hedefim doktora . :cool:
benim telefon yapıyor ya siliyor sonunu yazarken suçlu benmisim :-) arkandayim devam et kim tutar seni sende o azim var :-)

Gel Istanbul'a sen uzmanligi, ben doktorami yapayim.

Istanbul'dan Ankara'ya gitmenin en guzel yani ; Istanbul'a donusu derler.
:KK70:
istanbula gelmem icin sınavda ilk 10 a girmem lazım nerde :-) şans bu gerçi bir bakmissin ordayim :-) ankarada iyi ya ıstanbul kalabalık biraz ama olsun güzel şehir:-)

X