Kendimizi dinlemeden hamilelik bekleyelim mi arkadaslar🥰

Canlarim Allahin izniyle bebislerimiz olacak kaset olayına ben hic inanmiyorum ben kizima hamileydim 1 hafta gecikmisti adetim negatif sonucu verdi ben gidip kan testi vermeseydim hamile oldugumu ogrenemeyecektim 🤣🥰

Batlariniz hangi gunler arkadaşlar benim 10 12 aralik kimin bati yakinsa yasin suresi ve insan suresini okuyalim ve batindan bir gun onceside kendisi ve biz duasini yapalim yakindan uzaga dogru herkese dua okuyalim ne dersiniz Allaha tevekkul edelim

Arkadaslar nisan ayindan bu yana 2.cocugumu istiyorum ama bir turlu nasip olmuyor kendimi dinleye dinleye moralim bozuldu hicbir sey takip etmeden hamilelik beklemek istiyorum benimle birlikte beklemek isteyenleri beklerim.🥰🥰🥰🥰
Eylül ayında kürtaj oldum 1 ay korunduk sonra saldım çayıra 😂

Arkadaslar nisan ayindan bu yana 2.cocugumu istiyorum ama bir turlu nasip olmuyor kendimi dinleye dinleye moralim bozuldu hicbir sey takip etmeden hamilelik beklemek istiyorum benimle birlikte beklemek isteyenleri beklerim.🥰🥰🥰🥰
Ahhh arkadaşım bunu nası basaricaz??? Vücuttan gelen sinyallerle beklememek imkansız hale geliyor 😞

Ahhh arkadaşım bunu nası basaricaz??? Vücuttan gelen sinyallerle beklememek imkansız hale geliyor 😞
Anliyorum seni canim inan vucudumun sinyalleri geldiginde kafami dagitmak icin kendime is cikartiyorum uffffff keske hemen hamile kalsak anneme cekmek isterdim annem dollenir dollenmez anliyordu kendi doktoruda onaylamıştı annemin hormanlari cok hassasmis o yuzden hemen anliyormus nadir gorulen birşeymiş ama anneme cekmedim

X