Kendimizi dinlemeden hamilelik bekleyelim mi arkadaslar🥰

Bir arkadasim korunurken 3.ye hamile beni aradi moralim cok bozuk bende zannettim ki esiyle kavga etmis ondan dolayi demez mi bana hamileyim istemiyorum psikolojim kaldirmaz aldirmayi dusunuyorum diye bende kizdim Allah sana bekletmeden ikram ediyor sende istemiyorsun dedim bak ben korunmadigim halde olmuyor
Canım kafaya takınca olmuyor gerçekten 2 buçuk yıldır evliyim hep plan yapıyordum gebelik için sonra kafama takmamaya karar verdim eğer olursa Allah nasip ederse eder dedim çok takınca hem kendini yıpratıyorsun hemde psikolojik olarak çökuyorsun.

Korkma canim Allah yardim eder klinik psikologlar hamileligin ilk uc ayi cok onemliymis bebegin beyni ilk uc ayda olusup gelisiyormus annenin ilk uc aydaki butun duygulardan etkilenip beyni oyle gelisiyormus ben kizima 11.12. haftalarda karli buzlu yollarda farkli zamanlarda kaba etlerimin ustune dusmustum cok sukur hicbir sıkintim olmadi dusuk tehlikesi kanama vs hicbirsey yasamadim simdi 8 yasinda simdi ona kardes istiyorum bakalim Allah bakalim ne zaman ikram eder
İnşallah cnm Allah sana da nasip eder .🙏🤲

Hosgeldin canim tabi aliriz birlikte 2.lerimizi bekleyelim kac yasinda oğlusun benimde kizim var 8 yasinda nisandan bu yana istiyorum bakalim ne zaman nasip
Hayırlısıyla yakında gelirler inşallah 🥰
Oğlum 26 aylık bizde arası fazla açılmadan 2. Yapıp olayı kapatalım dedik:) kardeş kardeş büyürler nasipte varsa

Cok iyi bir aralik oyle pismanim ki art arda yapmadigima simdi hamile kalamiyorum kizim cok istiyor
Bu sene KPSS de istediğim puanı alamayınca düşünmeye başladım bende. Eşim çok istiyordu benim de kardeşimle aramda 12 yaş var kardeş olduk ama arkadaş olamadık ilk başta istemedim ama sonradan tek çocuk hiç çocuktur dediler oğlum ben gibi olsun istemedim inşallah olur da oğlum kardeşiyle büyür :) rabbim inşallah en kısa sürede nasip etsin evlat isteyen herkese sizin de en kısa zamanda olur inşallah :)

Bu sene KPSS de istediğim puanı alamayınca düşünmeye başladım bende. Eşim çok istiyordu benim de kardeşimle aramda 12 yaş var kardeş olduk ama arkadaş olamadık ilk başta istemedim ama sonradan tek çocuk hiç çocuktur dediler oğlum ben gibi olsun istemedim inşallah olur da oğlum kardeşiyle büyür :) rabbim inşallah en kısa sürede nasip etsin evlat isteyen herkese sizin de en kısa zamanda olur inşallah :)
Yas araligi cok olunca zor oluyor ortak arkadasliklari olmuyor ama yas araligi az olunca onlar bile birbirlerine yetiyor insallah tez zamabda gelirler

Nasilsiniz arkadaslar bu aralar cok yoğunum misafirlerim geliyor oturmaya cok iyi oluyor ordan burdan konusuyoruz zaman aklim bazen hamile olsaydim ne zaman 2.bebeğimi alacagim diye dusunmuyor degilim sonra kendine gel diyorum sohbetin tadini cikar diye size de ara ara oluyor mu

Herkese merhaba Kızlar bende 1,5 yıldır evliyim ama 6 ay istemedim çocuk. Şimdi düşünüyoruz amma velakin yok bu işler öyle kolay değilmiş 😂 1yıldan sonra hsg çektirdim. 3ay ovülasyon ile takip ettim hem yumurtlama hemde çatlama gördüm. Adet döngüm düzenlidir her ay 31 yada 32 gün adet olurum. Sonra doktora gittim 3 defa klomen kullandım. İlk ikisinde çatlatma iğnesi de verdi ama bu ay kist oluşmuş o yüzden vermedi iğne. Artık hiç olmayacakmış gibi bir his var içimde. Çocuk olsa da bu saatten sonra zor inanırım herhalde 😂

Herkese merhaba Kızlar bende 1,5 yıldır evliyim ama 6 ay istemedim çocuk. Şimdi düşünüyoruz amma velakin yok bu işler öyle kolay değilmiş 😂 1yıldan sonra hsg çektirdim. 3ay ovülasyon ile takip ettim hem yumurtlama hemde çatlama gördüm. Adet döngüm düzenlidir her ay 31 yada 32 gün adet olurum. Sonra doktora gittim 3 defa klomen kullandım. İlk ikisinde çatlatma iğnesi de verdi ama bu ay kist oluşmuş o yüzden vermedi iğne. Artık hiç olmayacakmış gibi bir his var içimde. Çocuk olsa da bu saatten sonra zor inanırım herhalde 😂
Canim insallah gonlune gore olur Allahtan hayirlisini isteyelim insani yipratan birseymis onu anladim artik kadayi takmadan beklemek istiyorum kafamiza taktikca beynimiz yumurtlamayi mi dollenmiyor anlamadim ki bende kendime 2 3 sene veriyorum oldu olmadi kizima Allah omur versin kafayi dagitmak icin misafir cagiriyorum ama aklima bazen geliyor

Canim insallah gonlune gore olur Allahtan hayirlisini isteyelim insani yipratan birseymis onu anladim artik kadayi takmadan beklemek istiyorum kafamiza taktikca beynimiz yumurtlamayi mi dollenmiyor anlamadim ki bende kendime 2 3 sene veriyorum oldu olmadi kizima Allah omur versin kafayi dagitmak icin misafir cagiriyorum ama aklima bazen geliyor
Ben öğrendikten sonra daha çok rahatladım. Yani hemen olmadığını 1 yılda anladım çok şükür 🙂 daha sabırlıyım öncesine göre. Daha erken bende 3yıl veriyorum kendime inşallah hayırlısı olur.

Aynen canim ben bu ay anladim 5 gun gecikip kan tahlili verip eve geldigimde kirmizilari gormek ben bu ay yasadigim soku suan bile hala atlatamadim ama atlatip onume bakmam lazim beynen yoruldum yiprandim adetimin geldigine degil de gecikip umutlanip adetimin gelmesine karsi yiprandim zamanindea gelseler yine tutmadi nasip degilmis der onume bakarim ama gecikince farkli duygular yasiyorsun

Sen yine gecikince… ben adete 2 gün kala çift çizgi gördüm silik bile değildi net ikinci çizgi. Koşa koşa kan verdim negatif… sen böyle kaynar su görmemişsindir…
Gülsem mi uzulsem mi bilemedim kuzum ya aynısı benim de başıma geldi ama benim gecikmisti pozitif çıktı hastaneye gittiğim gün regl oldum net cozgiydi oda

X