Kendimizi dinlemeden hamilelik bekleyelim mi arkadaslar🥰

minnakim2014

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2014
227
149
36
Arkadaslar nisan ayindan bu yana 2.cocugumu istiyorum ama bir turlu nasip olmuyor kendimi dinleye dinleye moralim bozuldu hicbir sey takip etmeden hamilelik beklemek istiyorum benimle birlikte beklemek isteyenleri beklerim.🥰🥰🥰🥰

Ama arkadaşım buraya konu açman bile beklenti oluşturur. Bence öyle bir düşüncen varsa, başka şeyler yap. Gez toz, aile ziyaretleri yap, kitap oku, el işi falan yap bence... Bebiş sağlıkla huzurla gelsin 🤲🤲
Bende 3. Yü istiyorum kısmetse, Kasım ayı grubundayız, fikrin değişirse bekleriz 😍

Tabiki insan yine beklentisi oluyor olmuyor degil ama benim boyle konu acmamin nedeni beklentimizin dogrultusunda stres yapmadan vucudumuzu dinlemeden rahat bir sekilde akisa birakarak mucizemizi beklemek belki konu basliga dokemedim uzun olmasin diye ama tamamen de beklentisiz olmaz zaten ama surekli de olmaz tesekkurler davet icin 🥰😊

Arkadaslar nisan ayindan bu yana 2.cocugumu istiyorum ama bir turlu nasip olmuyor kendimi dinleye dinleye moralim bozuldu hicbir sey takip etmeden hamilelik beklemek istiyorum benimle birlikte beklemek isteyenleri beklerim.🥰🥰🥰🥰
Valla ben de öyle isterim ama maalesef aklım fikrim orada 🥲

Inan bende oyleyim bu ay 5 gun gecikti kendimi takip ettim tamam hamileyim dedim kan testi verdim ozele eve bir geldim adet oldum basimdan kaynar sular dokuldu cunku benim 2 gun gecikirdi adet olurdum ama 5 gun gecikince oyle umutlandim ki adet olunca yikildim sonra boyle karar kildim bakalim akisa biraktim

Inan bende oyleyim bu ay 5 gun gecikti kendimi takip ettim tamam hamileyim dedim kan testi verdim ozele eve bir geldim adet oldum basimdan kaynar sular dokuldu cunku benim 2 gun gecikirdi adet olurdum ama 5 gun gecikince oyle umutlandim ki adet olunca yikildim sonra boyle karar kildim bakalim akisa biraktim
Sen yine gecikince… ben adete 2 gün kala çift çizgi gördüm silik bile değildi net ikinci çizgi. Koşa koşa kan verdim negatif… sen böyle kaynar su görmemişsindir…

Sen yine gecikince… ben adete 2 gün kala çift çizgi gördüm silik bile değildi net ikinci çizgi. Koşa koşa kan verdim negatif… sen böyle kaynar su görmemişsindir…
Canim benim seninki daha kotuymus nasip olmayinca olmuyor bazilari kazara hamile kaldim diyorlar bazilari korunuyordum hamile kaldim diyorlar ben anlamıyorum nasıl oluyorlar boyle seyler bir bize ugramiyor bunlari duyunca aklim fikrim benim niye olmuyor planli oldugu halde streste yumurtlama zamanini etkiliyormus

Sen ne zamandan beri bebek dusunuyorsun bu topigi acmanin sebebi birbirimize destek vermek strese girmeden adet yaklasinca belirti aramayalim diye cunku vucud yalanci gebelik belirtileri veriyormus birbirimize dualar okuyarak bekleyelim bebeklerimizi

Millet 1 gun gecikince hamileyim diye ilan eder ben herhalde 10 gun gecikecek ki oyle ilan edecegim
Benim ki 10 gün gecikti canim ama öyle hersey hemen olmuyormuş demekki. Sabrı öğrendim valla kaset test yaptım 2 sefer ikiside cift çizgi çıktı kan tahlili verdim pazartesiyi bekliyorum.Bugun özele gittim kese daha oluşmamış yani biraz daha beklemem gerekiyor demekki ama endişeliyim bir yandan da

Benim ki 10 gün gecikti canim ama öyle hersey hemen olmuyormuş demekki. Sabrı öğrendim valla kaset test yaptım 2 sefer ikiside cift çizgi çıktı kan tahlili verdim pazartesiyi bekliyorum.Bugun özele gittim kese daha oluşmamış yani biraz daha beklemem gerekiyor demekki ama endişeliyim bir yandan da
Ya canimmm seni adina cok sevindim Allah tamamina erdirsin e nabizda cikar

Benim ki 10 gün gecikti canim ama öyle hersey hemen olmuyormuş demekki. Sabrı öğrendim valla kaset test yaptım 2 sefer ikiside cift çizgi çıktı kan tahlili verdim pazartesiyi bekliyorum.Bugun özele gittim kese daha oluşmamış yani biraz daha beklemem gerekiyor demekki ama endişeliyim bir yandan
Korkma canim Allah yardim eder klinik psikologlar hamileligin ilk uc ayi cok onemliymis bebegin beyni ilk uc ayda olusup gelisiyormus annenin ilk uc aydaki butun duygulardan etkilenip beyni oyle gelisiyormus ben kizima 11.12. haftalarda karli buzlu yollarda farkli zamanlarda kaba etlerimin ustune dusmustum cok sukur hicbir sıkintim olmadi dusuk tehlikesi kanama vs hicbirsey yasamadim simdi 8 yasinda simdi ona kardes istiyorum bakalim Allah bakalim ne zaman ikram eder

Canim benim seninki daha kotuymus nasip olmayinca olmuyor bazilari kazara hamile kaldim diyorlar bazilari korunuyordum hamile kaldim diyorlar ben anlamıyorum nasıl oluyorlar boyle seyler bir bize ugramiyor bunlari duyunca aklim fikrim benim niye olmuyor planli oldugu halde streste yumurtlama zamanini etkiliyormus
Kalbimden geçenleri yazmışsın… aynen öyle. Neden çünkü kafaya takmıyorlar. Rahat oldukları için hamile kalıyorlar.

Kalbimden geçenleri yazmışsın… aynen öyle. Neden çünkü kafaya takmıyorlar. Rahat oldukları için hamile kalıyorlar.
Bir arkadasim korunurken 3.ye hamile beni aradi moralim cok bozuk bende zannettim ki esiyle kavga etmis ondan dolayi demez mi bana hamileyim istemiyorum psikolojim kaldirmaz aldirmayi dusunuyorum diye bende kizdim Allah sana bekletmeden ikram ediyor sende istemiyorsun dedim bak ben korunmadigim halde olmuyor

Arkadasimdan sunu anlamadim kendimi dinlemiyecegimi beynimden cikarmam lazimmis cunu oyle rahat oluyorlar birlikte olduklarinda beyne cocuk icin uyari vermiyorlar hoppp hamile kaliyorlar biz ise beyne baski yapip cocuk icin yumurtamiz olsa bile dollenmiyor bunu anladim

Sen ne zamandan beri bebek dusunuyorsun bu topigi acmanin sebebi birbirimize destek vermek strese girmeden adet yaklasinca belirti aramayalim diye cunku vucud yalanci gebelik belirtileri veriyormus birbirimize dualar okuyarak bekleyelim bebeklerimizi
Evet her ay o belirtiler var bende. 10 aydır uğraşıyorum pcos var bende. Bu ay inofolic combi içmeye başladım adetin 3.gününde..
9 ve 10.günümde akıntı gördüm ama test yapmadım şehirdışına gitmiştik o yüzden ovülasyon testi de yapmayınca emin olamıyorum ya. Bu kadar erken yumurtlama olur mu ki. Bugün de kasıklarımda batma ve yanma başladı 16.günümdeyim

Bir arkadasim korunurken 3.ye hamile beni aradi moralim cok bozuk bende zannettim ki esiyle kavga etmis ondan dolayi demez mi bana hamileyim istemiyorum psikolojim kaldirmaz aldirmayi dusunuyorum diye bende kizdim Allah sana bekletmeden ikram ediyor sende istemiyorsun dedim bak ben korunmadigim halde olmuyor
Yok artık ya 🙄

Evet her ay o belirtiler var bende. 10 aydır uğraşıyorum pcos var bende. Bu ay inofolic combi içmeye başladım adetin 3.gününde..
9 ve 10.günümde akıntı gördüm ama test yapmadım şehirdışına gitmiştik o yüzden ovülasyon testi de yapmayınca emin olamıyorum ya. Bu kadar erken yumurtlama olur mu ki. Bugün de kasıklarımda batma ve yanma başladı 16.günümdeyim
Canim Allah sana tez zamanda evlat nasip etsin yumurtlama 14.15 gun diyorlar artik fazla inanmiyorum akintiyi takip et bence ben bazen adetten hemen akintim oluyor bazen daha sonra oluyor degerlendiriyorum nasip simdi ben adetimin 3.gundeyim insallah bu ay tutar ama Allah ne zaman ikram ederse geciktiriyorsa guzellestiriyordur diye kendimi avutuyorum

X