kendimi nasıl değiştireceğim ?

çok haklısınız aynen öyle oluyor ,kim zorbaysa ona saygı duyuluyor bizim toplumun saygı kriteri sadece bu

Kendinize yüklenmeyin o zaman lüzumsuz biriymiş demek ki bir daha böyle bir yaklaşımı olursa sizde tepki verirsiniz . Bende hazırcevap biri değilim sonradan çok sinirlenirim kendime napalim karakter meselesi işte

Kendinize yüklenmeyin o zaman lüzumsuz biriymiş demek ki bir daha böyle bir yaklaşımı olursa sizde tepki verirsiniz . Bende hazırcevap biri değilim sonradan çok sinirlenirim kendime napalim karakter meselesi işte
bugünden itibaren kendimi değiştirmeye başlayacağım aynı zamanda önerdiğiniz YouTube de herhangi biri var mı ?

bugünden itibaren kendimi değiştirmeye başlayacağım aynı zamanda önerdiğiniz YouTube de herhangi biri var mı ?
En çok Alper hasanoglu , bir kaç tane daha vardı mesela bir kanalın beyaz yakanın elli tonu diye programı var o da iş yerindeki sorunlarınıza çok yardımcı olur ,Serhat Yabancı,Fatih Reşit civelekoglu şu an aklıma gelenler

Beni yanlis anlamayin ama is hayatinda surekli tebessum eden insanlara saf gozuyle bakilir. Ciddi olun kimseye tebessum edereken laf anlatmayin.

Beni yanlis anlamayin ama is hayatinda surekli tebessum eden insanlara saf gozuyle bakilir. Ciddi olun kimseye tebessum edereken laf anlatmayin.
Kesinlikle öyle oldu bugün daha bi farkına vardım ,bu da bana aslında ders oldu daha net görebilmemi sağladı her şeyi ,insanlara sert durunca saygı duyuyorlar toplumda

Kesinlikle öyle oldu bugün daha bi farkına vardım ,bu da bana aslında ders oldu daha net görebilmemi sağladı her şeyi ,insanlara sert durunca saygı duyuyorlar toplumda

Is hayati acimasizdir. Kimse kalp guzelligine, ictenliginize bakmaz. Bu gun iste yasadiginiz mevzu bana birini hatirlatti. Onu koruyacagim diye ne ugrasmistim. Defalarca anlattim boyle yapma diye ama karakter kolay degismiyor. Siz en azindan bu durumun farkindasiniz. Mesafeli olun, kimseye gereginden fazla iyi olmayin. Isinizi yapin cikin. Bu arada gecen is konusu acmistiniz galiba baslamissiniz hayirli ugurlu, bol bereketli olsun isiniz.

işte siz tam anlatmışsınız beni ,sıcakkanlıyım her ortama kaynaşırım hemen sizin gibi , çekingen değilim genelde ama bunları değiştiremiyorum işte
İste sizde benim gibisiniz insanlar özgüven vs demiş ama bazı insanlar birşeyleri biriktirir anlık tepki veremez ama en sonunda silince de tam siler

evet ben böyle salak gibi göründüm herhalde kesin saf biri dişli değil yapamaz burada bile demişlerdir , bunu üstümden atmak için her şeyi yapacağım bugün gerçekten bana ders oldu , evet teşekkür ederim yeni girdim deneme süresi ama çıkacağım erken bi karar mı bilmiyorum tabi :))

ben kırmayayım derken bakıyorum hep kendim bozulmuşum sonra da pat diue de siliyorum orada bitiyor ben de
Aynı olay işte bende öyleyim çokta üzerinde durmayın bırakın siz iyi niyetten bu hale gelin çıkarınca da tam çıkarin ki biliyorum bende öyleyim o insan hiç doğmamış gibi oluyor gözümde hiç olmuyor bunu değiştiremezsiniz malesef bende aynı durumdayım psikologa bile gittim bu sebebten birşey değişmiyor iyi olmak güzel birşey sonradan değer anlaşılıyor ama iş iştenr geçmiş oluyor istesende o insanın yüzüne dönüp bakasın gelmiyor üstünde cok durma illa ki sabrının sonu var

artık karar verdim o an bişeyden mi rahatsız oldum söyleyeceğim direkt ,ister kırılsın ister alınsın gerçekten had bildirirsen kıymetin oluyo , iyi niyetten bişey çıkmıyor bu devirde o eski ben eskide kalacak

Ben denedim olması insalah sizde ise yarar:)

Bence siz olduğunuz gibi kalin,bu halinizi sevin .
Ne güzel işte ,napacaksiniz çirkef olupta?
Dünya zaten çirkeflerle dolu.
Iş arkadaşla verdiğimiz ilk örnek "hadi cabuk ol" da ne varki?
Sizi rahatsiz eden durum alt pozisyonda olmasimi acaba?
Bana biraz fazla alingan ve kirildim geldiniz.
Hic tartişma veya kötü söz yapmiyorsaniz
Niye görümcenizle küssünüz?

çocukluğumuzdan itibaren karakterimizi oluşturan ana taşlar çevremizde yüceltilen davranışlarımızdır. muhtemelen siz sürekli iyi niyetli içi dışı bir kimseye zararı yok tarzı övgülerle pekiştirildiniz. bu durum da zamanla karakteriniz oldu. yapacağınız şey terapi yapan iyi bir
psikologtan maddi imkanlarınızı zorlayarak destek almak. bu süreçte kendinizi sizi mutlu edecek şekilde yeniden yapılandıracaksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…